Hotel Apartmán Quinta da Vigia

Portugalsko-Lisabon

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 114 783

Poloha

Apartmán Quinta da Vigia se nachází na klidném místě v národním parku Sintra ve městě Sintra-Colares. Nabízí prostorné apartmány se soukromou terasou. Z venkovního bazénu je výhled na pláže u Atlantiku, na které dojdete pěšky za 1 minutu. K dispozici je hotelové parkoviště. Vesnice Sintra leží 10 minut jízdy od ubytování.

Vybavení

K vybavení objektu patří sluneční terasa, zahrada, bar, bazén, společenská místnost.

Ubytování

Součástí všech apartmánů je kuchyňský kout, lednice, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a mikrovlnná trouba. Z terasy je výhled buď do zahrady, nebo na oceán.

Strava

V apartmánu si můžete uvařit, nebo se vydat do nejbližší restaurace, která je vzdálená 5 minut chůze. Snídaně se denně podává na sluneční terase s jedinečným výhledem na oceán.

Služby

K dispozici je herní místnost s kulečníkem, stolním fotbálkem a stolním tenisem. Při hře tenisu můžete obdivovat výhled na Atlantik. Personál recepce vám zajistí zapůjčení auta a jízdního kola nebo dopravu na letiště Lisabon vzdálené 30 km.

Pláž

Na pláže Praia Grande a Praia das Maçãs dojedete za 2 minuty. Můžete si zde zaplavat, potápět se a šnorchlovat.

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:30 h

Popis

Lisabon je hlavní a zároveň největší město Portugalska. Počet obyvatel přesahuje půl milionu, ale s okolními okrajovými částmi je to podstatně více. Historie města spadá údajně až do 12. století před Kristem, kdy zde bylo fénické obchodní středisko. Lisabon dále pamatuje římskou nadvládu, vpád Vandalů, dobytí Maury. Hlavním městem se Lisabon stal až ve 13. století.

Lisabon je cítit mořem, hlavními prvky jsou zde zámořské plavby a víra. To jde vidět na architektuře kostelů i jiných staveb s prvky křesťanskými či exotickými. Dalším typickým prvkem je "azulejos" (kachličkové umění), které Portugalci převzali od Maurů.

Mezi nejkrásnější památky města patří Klášter sv. Jeronýma. Tato monumentální stavba s nádhernými fasádami značí velké bohatství země v době zámořských koloniálních výprav. Proto jsou zde k vidění různé exotické cizokrajné motivy. Klášter byl postaven na počest návratu Vasco da Gamy z cest. Další krásou Lisabonu je Alfami, nejstarší část města. Je to spleť malinkých roztomilých uliček, kde na každém rohu narazíte na restaurace a podniky, které jsou všechny ve stejném duchu ? fado, což je hudba vyjadřující stesk, touhu, smutek i lásku. Projít se touto čtvrtí je pro turisty v Lisabonu téměř nutností. Další památkou je Torre de Belém. Je to strážní věž a maják, který byl postaven na ostrůvku Tejo a v současnosti je symbolem Lisabonu. Věž pochází z 16. století a je postavena ve stylu pozdně gotickém, v tzv. manuelském stylu. Je postavena z širokých 3,5m tlustých zdí, sloužila k obraně i jako vězení. Je zdobena manuelskými motivy, žebrovou klenbou či kroutěnými provazy. Dalším pozůstatkem z dob minulých je zřícenina hradu Sao Joge (Castelo de S?o Jorge). Tato stavba se tyčí nad městem a vytváří tak zajímavý kontrast s malými lisabonskými uličkami. K nejkrásnějším lisabonským náměstím patří Praça do Comércio, jinak také Terreiro do Paço.

Lisabon je město hrdé na své moře, jehož vítr tu neustále vane, a také je hrdé na své mořeplavce. Jim se dodnes chodí lidé klanět k jejich památníkům.
 • Doba letu Doba letu z Prahy 03:30

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 19 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec