Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/rakousko/cestovani/covid_19.html

Půvaby zimního Tyrolska

Rakousko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Půvaby zimního Tyrolska

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Cena zahrnuje

dopravu klim. autobusem, 1x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 1x snídani, služby průvodce, pojištění CK.

Příplatky

1lůžkový pokoj – 990 Kč, cestovní pojištění Uniqa.

Trasa

A, A1

1. den

Odjezd z Brna v ranních hodinách. Nejprve zamíříme do WATTENS, kde navštívíme křišťálový svět Swarowski. Jde o nezapomenutelný zážitek spojený s možností nákupu nevšedních vánočních dárků. Ve večerních hodinách nás čeká město INNSBRUCK, kde zavítáme na věhlasné adventní trhy na náměstí Marktplatz, na trhy na překrásně vyzdobené obchodní třídě Marie Terezie s osvětlenými stromy a velkým zářícím křišťálem a budeme mít i individuální volno. Poté odjedeme na ubytování.

2. den

Po snídani dokončíme prohlídku Innsbrucku. Jde o nádherné historické město uprostřed hor a hlavní město rakouské spolkové země Tyrolsko. „Hlavní město Alp“ leží v údolí řeky Inn a ze všech stran jej chrání mohutné hory. Jednota města a hor činí z Innsbrucku jedno z nejkrásnějších rakouských měst. Přírodní krásy se tu mísí s kulturními poklady, z nichž na každém kroku dýchá historie. Po prohlídce centra města přejedeme do světoznámého horského střediska KITZBÜHEL. Historické jádro města ze všech stran obklopují zasněžená pohoří a tak nabízí dokonalou kulisu pro romantický advent na horách. V bohatě zdobených stáncích jsou zde k dostání tradiční výrobky regionálních uměleckých řemesel, vánoční ozdoby a další rozmanité zboží. Samozřejmě nechybí místní kulinářské speciality a nápoje typické pro toto roční období. Posléze přejedeme do ELLMAU, kde navštívíme adventní trhy, pár stovek metrů nad praxí oblíbeného seriálového „doktora z hor“ Martina Grubera v nadmořské výšce 1.555 m, kam vyjedeme lanovkou. Kouzelná cesta kolem horské chaty s panoramatickou restaurací vede po sedmi stanovištích s betlémem, adventními stánky, s výhledem „doktora z hor“ na noční hřeben Wilder Kaiser. Cesta je lemována pochodněmi. Kolem 17 hod. se vydáme zpět do ČR, příjezd do Brna v nočních hodinách.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu, vstupy do navštívených objektů cca 35 €.


Vyberte si termín