Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/rakousko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Bungalovy Karin

Hodnocení: 3/5

Rakousko, Korutany, Untenburg

Sdílet

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Bungalovy a apartmány Karin

Cena zahrnuje

nájem bungalovu nebo apartmánu ložní prádlo, ručníky, vstup na pláž (4 karty na bungalov, dle otvírací doby).

Ostatní

dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Ostatní

domácí zvířata povolena 5EUR/den

Ubytování

Bungalovy a apartmány Karin – Unterburg u Klopeinského jezera / 2 zděné bungalovy rozdělené napůl (40 m2) – 2 ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnkou, 2plotýnkovým sporákem, TV, koupelna se sprchou, WC, terasa s posezením.

K dispozici také různé typy apartmánů pro 2-6 osob, ceny na vyžádání.

Poloha

Bungalovy Karin – Unterburg u Klopeinského jezera / Region: Korutany Bungalovy se nachází v letovisku Unterburg, cca 350 m od pláže, nákupní možnosti 3 km. Jezero Klopeinersee patří k nejteplejším jezerům Rakouska.

Vybavení

zahradní gril, houpačka, louka, 1 parkovací místo na bungalov zdarma

Ostatní

pobytová taxa 2,60 €/os./den; spotřeba energií ca. 0,36 €/KwH; závěrečný úklid 50,- €/apt/pobyt


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 350 m
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Korutany leží na jižní straně hlavního alpského hřebene. Západní část země je protkána vysokými alpskými masivy. Zdejší podnebí je ale mnohem příjemnější než je tomu v zemích okolních. Korutanské svahy se hodí spíše pro méně zdatné a nepříliš náročné lyžaře. Nejvýznamnější zimní areál v Korutanech patří k lázeňskému městu Bad Kleinkirchheim. Jeho sjezdovky jsou povětšinou středně náročné. Pro lyžaře všech úrovní zdatnosti se hodí středisko Heiligenblut, položené vysoko na jižním úbočí masivu Gro?glockner. V Korutanech se nachází pouze jeden ledovcový areál - a to nad údolím Mölltal.

Korutany se pyšní prvenstvím v žebříčku podílu koupání ve volné přírodě v Rakousku. Na území Korutan se rozkládá více než 1 270 jezer, z toho je ke koupání přístupných více než 200. Korutanské vodstvo doplňuje více než tisícovka řek a velké množství termálních pramenů.

Těmi nejznámějšími jezery v Korutanech jsou Weissensee, Wörther See, Ossiacher See, Millstätter See a Faaker See. Voda v jezerech dosahuje teploty až 28°C, je krásně čistá a v naprosté většině případů dokonce i pitná. Největším jezerním lákadlem je Wörther See. Na délku měří 17 km a jeho voda je ta nejteplejší. Jezeru a jeho okolí se přezdívá Rakouská riviéra. Byl zde vybudován Europapark s moderními sochami a Minimundus - \\\"Svět v malém\\\" se zmenšeninami světových i domácích budov. Po jezeře Wörther See se můžete vydat na prohlídku překrásného starobylého Klagenfurtu. Na břehu jezera Ossiacher See můžete navštívit klimatické lázně Ossiach s benediktinským klášterem, který byl postaven v 11. století.

Dalším lázeňským a významným turistickým centrem této oblasti je druhé největší město Korutan Villach. Tady můžete obdivovat celou řadu historických domů, kostelů a památek. Některé z nich jsou umístěné v městském muzeu.

Turistika, cyklistika, vodní sporty a zajímavá místa k poznávání jsou jen minimem z výčtu aktivit, kterým se v Korutanech můžete věnovat. Zeměpisná poloha Korutan a příjemné středomořské podnebí přímo vybízí k tomu, udělat si výlet do Benátek, Terstu nebo Ljublaně. Zajímat by vás mohla taky možnost, vyjet si panoramatickou lanovkou Kanzelbahn na Gerlitzen, kde si z výšky 1 911 m můžete dopřát nádherný výhled na okolní jezera a vrcholky hor.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 350 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout