• Od 1. 5. 2022 není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/recko/cestovani/covid_19.html

Dreams Corfu Resort & Spa

Řecko, Korfu, Gouvia

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Dreams Corfu Resort and Spa

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha

Rozsáhlý nově zrekonstruovaný hotelový komplex sídlící na cípu historického letoviska Gouvia, které je známé svými pozůstatky starého benátského přístavu. Klienti zde ocení možnost výběru ubytování v hlavní budově či krásné, udržované a především vzdušné zahradě. Příjemnou atmosféru umocňují také hotelové výhledy na zátoku ve které se komplex nachází. Okolím nepohrdnout především ti, kteří rádi vyrazí i za brány hotelu. Je zde nespočet tradičních taveren, restaurací, barů, obchůdků, ale také historické památky. Komplex však díky svému rozložení potěší i klienty, kteří preferují klidnou dovolenou, kdy jsou obklopeni přírodou. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a i náročnějším klientům.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace Wi-Fi (zdarma) 3 bazény (lehátka, slunečníky a osušky zdarma, 1 z bazénů je pouze pro dospělé) 3 tematické restaurace (gril, s mořskými plody, italská) "Preffered Club lounge" (pro klienty, kteří mají zakoupení pokoje Premium) parkovací stání (zdarma, dle dostupnosti) lobby bar Snack bar bar u bazénu minimarket obchod se suvenýry

Vybavení pokoje

dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny: individuálně ovládaná klimatizace vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) minibar Wi-Fi (zdarma) TV se satelitním příjmem varná konvice trezor (zdarma) balkon nebo terasa na poptání za vyšší cenu je možné nabídnout další typy ubytování

Stravování

all inclusive

Pláž

přímo u pláže (plážový servis za poplatek)


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Pořádající CK

Electra Tours s.r.o. IČ: 26120917

Destinace

Gouvia

Gouvia je nádherné malebné letovisko, které Vás zanese do modré laguny. Nádhernou přírodní scenérii doprovází pohádkový přístav z dob benátského obléhání. Pláže zde jsou se zlatavým pískem a drobnými i většími oblázky. Pláže mají pro svoji čistotu a průzračnou vodu modrou vlajku. Doporučujeme půjčit si malý motorový člun a okolí laguny projet z mořské hladiny. Celé středisko je plné pozůstatků z dob benátské či turecké nadvlády, například trosky benátského hradu. Místní taverny a bary poskytují lokální speciality. Za návštěvu stojí hlavní město Korfu. Hlavní město ostrova je proslulé hlavně pro historické památky. Městu dominuje hrad pocházející z období kolem 10. století, který byl raritou pro svůj příkop díky kterému se bránil nájezdům z moře. Ostrov Korfu jakož to i jiné ostrovy př. Rhodos má nespočet památek z období kdy byly obléhány Osmany. Najdete zde domy, které jsou stavěny v benátském stylu. Město je velice pulzující moderní metropolí, která snoubí odkazy dob předcházejících s moderním.

Doprava letecky

02:00 h

Popis

Korfu je ostrov s velmi bohatou historií, který je často opěvován básníky a spisovateli mnoha národností. Homér umístil na Korfu svůj ostrov Fajáků, který byl poslední zastávkou Odyssea při jeho putování domů z trojské války. Zastavili se na něm také Argonauti s Iásónem a Médeiou, když prchali se zlatým rounem. Mnoho slavných osobností bylo okouzleno místy, kde se krása prolíná s bájemi a historií. Krásu Korfu obdivoval Goethe i Wilde, část svého života prožila na zámečku Achilion i manželka rakouského císaře Františka Josefa I. Alžběta - Sissi.

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako "smaragdový ostrov". Korfu je oblíbená pro svou nenarušenou přírodu, mírné a v těchto oblastech příjemně vlhké klima, bělostné písčité a oblázkové pláže s křišťálovým mořem plným různých druhů ryb.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý.

Vzdálenost

1 415 km
 • Vzdálenost od pláže 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 27 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 22 °C

 • Úterý 31 °C v noci 23 °C

 • Středa 31 °C v noci 24 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec