• Od 1. 5. 2022 není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/recko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Popis

Komplex studií Moros se nachází v klidné části letoviska Agios Stefanos. Široká písečná pláž se rozprostírá ve vzdálenosti 250 m od ubytování (lehátka a slunečníky za poplatek). Pláž v Agios Stefanos patří k nejkrásnějším na Korfu, má průzračně čistou vodu a bývá pravidelně oceňovaná modrou vlajkou. V blízkosti ubytování se nachází kavárny, taverny, restaurace, ale také obchůdky s potravinami a suvenýry. Toto místo je rovněž dobrým východiskem k poznáváním krás ostrova Korfu. Nedaleké Sidari se světově proslulou zátokou lásky, vzdálenější městečko Kassiopi, či návštěva hlavního města Kerkyra se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří preferují studiové ubytování.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), kuchyňský kout, lednice, TV, klimatizace, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Bez stravy: Vlastní strava nebo v místních tavernách.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 260 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Vzdálenost od letiště 40 km
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Kuchyňský kout ano

Pořádající CK

TRAVEL 2002, spol. s.r.o. IČ: 46980211

Recenze hotelu

Hodnocení 3,9 / 5
Invia

Výborné (60 hodnocení)

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolí 4,3 / 5

Cena 4,0 / 5

Tento hotel je 282. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1275 v Korfu.

Milan V.

Hodnocení 4,2 / 5
Dovolená odpovídala ceně. Byly jsme naprosto spokojeni, klidné letovisko, tak jak bylo popsáno. Parádní pláž s pozvolným vstupem do vody a zajímavá mí
Celkové hodnocení

Dovolená odpovídala ceně. Byly jsme naprosto spokojeni, klidné letovisko, tak jak bylo popsáno. Parádní pláž s pozvolným vstupem do vody a zajímavá místa v dosahu skútru i na pěší výlety.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radmila H.

Hodnocení 4,0 / 5
Skvělá dovolená,Agios Stefanos - klidná lokalita,nedotčená masovým turismem přesně jak bylo psáno na webových stránkách.
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená,Agios Stefanos - klidná lokalita,nedotčená masovým turismem přesně jak bylo psáno na webových stránkách.

Ubytování 3,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytování jsme byli ve studiu MOROS, měli jsme pokoj pro 2 dospělé a dítě 10let.Dítě nemělo přistýlku,ale pevné lůžko,což mě mile překvapilo.Skříň na vybalení věcí z kufru dostačující.Kuchyň vybavena pro 3 lidi (3 lžíce,vidličky,lžičky...)asi jen 1 hrnec - ani jsem vybavní moc nezkoumala, vůbec jsme nevařili,jen ve varné konvici vodu na kávu nebo na zalití polévky ze sáčku.Trouba kombinovaná asi na pečení a nahoře 2 plotýnky elektrické.Nezkoušeli jsme vůbec.

Studio se nachází v kopci, nádherný panoramatický výhled na moře a protější baráčky taky v kopečku.Opravdu nádhera....

Strava
Náš pobyt jsme měli bez stravy, obědvali jsme v restauraci hned u pláže slušný výběr jídel.Jinak pečivo,párky,záviny apod jsme si kupovali v nedalekém obchůdku. Voda z kohoutku není závadná, ale na doporučení delegáta jsme kupovali balenou vodu(neperlivou na zalití kávy,polévky).Jinak na běžné pití 2l fanta, cola cca 1.80eur .

Služby hotelu
Ubytování ve studiu - na nástěnce informace ohledně odletu,jinak jsme na schůzky s delegátem nechodili.Dva dny před odletem se nám zlomila sprcha,nahlásili jsme to ráno delegátovi a večer jak jsme přišli z pláže, sprcha byla opravená.

Pláž
Pláž nebyla daleko, na webu psali 260m možná to i bylo, ale nám se to vůbec nezdálo.Z kopečka jsme byli za chviličku u obchůdku a pak to bylo kousíček na pláž. Pláž každé ráno upravená,čistá. Moře asi tři dny klidné,téměř bez vln.Jiné dny vlny ,ale malé,takže pohoda. Moře celkem studené, za našeho pobytu ze 7 dnů jeden den teplé.Lidí na pláži nebylo moc, bylo to různé.Někdy byla lehátka skoro obsazená,jindy z poloviny prázdná.Lehátka placená - set,2lehátka,slunečník,stoleček 8eur.Po zaplacení jsme dostali lísteček a ten když jsme u placení za oběd dali (restaurace hned u pláže),tak odečetli 2 eura z útraty.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Filtrovat recenze

Jarmila Kučerová

Hodnocení 3,5 / 5
Velmi dobré. Klidná dovolená v klidném a příjemném prostředí. Jídlo skvělé, v domácké restauraci s milou obsluhou. Pláž dlouhá, čistá, upravená, místy řasy, pozvolný vstup do moře - vhodné pro děti či neplavce, mimo hlavní sezónu zde opravdu nebylo narváno. Ubytování dle očekávání, přiměřené ceně, personál ochotný a milý.
Celkové hodnocení

Velmi dobré. Klidná dovolená v klidném a příjemném prostředí. Jídlo skvělé, v domácké restauraci s milou obsluhou. Pláž dlouhá, čistá, upravená, místy řasy, pozvolný vstup do moře - vhodné pro děti či neplavce, mimo hlavní sezónu zde opravdu nebylo narváno. Ubytování dle očekávání, přiměřené ceně, personál ochotný a milý.

Ubytování 2,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Pokoj s balkónem, krásný výhled na moře. Vybavení starší, opotřebovanější, ale nenáročným klientům stačí. Lednice super.

Strava
Servírované snídaně i večeře s možností volby. Personál je ochoten vyhovět všem vašim požadavkům, příjemné a lidské prostředí, výborná kuchyně. V okolí je spousta taveren, cukrárna s vynikajícími waflemi, pekárna.

Služby hotelu
Důležité je najít odpuzovač komárů do zásuvky, nám jej někdo ukradl, a tak, za jedinou noc poštípali našeho malého synka k nepoznání. Když to viděla paní domácí, ihned nám půjčila rovnou 2 přístroje. Každý den (kromě víkendu) vynášejí odpadky a ustelou, ale myslím, že je to vše. Jednou jsme měli i setřenou podlahu.

Pláž
Pláž je opravdu kousek, jen sejít z krátkého, ale strmého kopce. Pláž je udržovaná, bohužel však jako všude na ostrově jsou kolem odpadky. Mimo hlavní sezónu zde není moc lidí, je zde klid, nic a nikdo vás neruší, jen kolem poledne projde pán s košíkem pečiva k zakoupení. Jemný písek, pozvolný vstup do moře, jen malé vlnky.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 2,8 / 5
Letos jsem byla v podobném studiu v Zakhyntosu. Tohle studium bylo mnohem horší. Braly jsme s kamarádkou v potaz, ze to je jen místo na přespani nejsme žádné primadony. Ale ten smrad co tam trval skoro celou dovolenou i Kdyz jsme meli osvezovav vzduchu nas otravoval. Bylo tam mnohi nedostatku a to nam trochu nicilo pobyt a náladu. MOŘE to zachránilo. Oproti predeslym dovolenym je tohle trochu zkla
Celkové hodnocení

Letos jsem byla v podobném studiu v Zakhyntosu. Tohle studium bylo mnohem horší. Braly jsme s kamarádkou v potaz, ze to je jen místo na přespani nejsme žádné primadony. Ale ten smrad co tam trval skoro celou dovolenou i Kdyz jsme meli osvezovav vzduchu nas otravoval. Bylo tam mnohi nedostatku a to nam trochu nicilo pobyt a náladu. MOŘE to zachránilo. Oproti predeslym dovolenym je tohle trochu zklamaní.Což se týče jen ubytovaní zbytek byl super:)

Ubytování 2,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Po příchodu do pokoje v záchodě byli nesplachnuty vykaly! A neskutečný smrad od moči který se táhl až do kuchyně !! Další den s kamarádkou.jsme si koupily savo a osvezovac vzduchu jinak by jsme to mezvladly. Kohoutky jsou cele od soli vypada to nečistě a zanedbaně kuchynsky dřez nebyl čistý ale rezavy umyla jsem ho a byl jako nový. Ten zachod a smrad nas vsak nejvice naštval. Za ty penize jsme neočekavaly buh víc, co ale čistotu aspoň ano!.

Služby hotelu
Toaletni papír nebyl doplňován. Prostěradla, plachty ani jednou nebyli doplňeny!! Pan delegát říkal, ze v půlce zájezdu vymění a nic! Ptali jsme se sousedu co bydleli vedle nás a jím vymenili jen jednu postel! Když jsem byla v Leonidas v Zakhyntosu tam byl úklid na jedničku co druhý den. Na to, ze toje podobne studium tak tady to dost celkem vázlo.

Pláž
Hned při vchodu pláže leží na zemi hromada odpadků clovek musí popojit dal ale pláž jinak byla v pořádku.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Eliška P.

Hodnocení 3,8 / 5
Levná last minute dovolená v průměrném ubytování, však na nádherném místě s dobrým jídlem. Celkově jsme byli opravdu spokojeni.
Celkové hodnocení

Levná last minute dovolená v průměrném ubytování, však na nádherném místě s dobrým jídlem. Celkově jsme byli opravdu spokojeni.

Ubytování 2,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytování bylo řešeno formou apartmánů - samostatná ložnice, kuchyň s jídelním stolem a koupelnou se záchodem. Vybavení bylo starší, nicméně všechno bylo čisté a v průběhu dovolené nám nic nechybělo (až na čistící prostředky). Jedině sprchový kout kazil celkový dojem - byl malý/úzký se závěsem a každý, ať už hubený nebo tlustý, musí při mytí řešit volbu, jestli se bude chtít přilepit spíše na závěs nebo na kachličky. Ubytování pro nás představovalo pouze místo, kde spíme, myjeme se a zanecháváme zde svoje věci - neurazilo, ale je zde určitě prostor pro zlepšení.

Strava
Měli jsme přikoupenou polopenzi, která byla řešena formou servírovaných večeří a snídaní v taverně Condor. Při koupi zájezdu nám byl řečeno, že je to "nedaleká taverna", vzdálená 100 m od ubytování. Nakonec to těch 100 m nebylo ani vzdušnou čarou, nejkratší cesta měla 600m (dle měření na Google mapách). Snídaně jsou monotónní a celkově se nesly ve stylu vejce/jogurt/lupínky/párek a k tomu kafe/čaj a džus s opečenou bagetou, na kterou můžete namazat marmeládu (jahoda/pomeranč), máslo nebo med. Naproti tomu večeře, to byly hody. Vždy bylo na výběr z vícero možností, mezi kterými byly i řecké speciality, i ryba tam byla. V rámci večeře jsme dostali pečivo a pomazánku na začátek, pak předkrm a mísu salátu pro dva, následovalo hlavní jídlo a případně dezert, pokud nebyl předkrm. Porce byly veliké a mnohdy jsme měli problém večeři dojíst. Celkově vaří v Condorovi velice dobře a můžeme jej jen doporučit, všichni z personálu k nám byli vždy moc milí. Byl nám vždy nabídnut speciální viamare jídelní lístek v čestině. V Agios Stefanos je však i spousta jiných taveren, kde se dá dobře najíst.Takže pokud chcete více experimentovat a nevadí vám si lehce připlatit, koupi polopenze zvažte - my toho rozhodně nelitujeme.

Služby hotelu
Po příjezdu z letiště nám majitel hotelu vyvezl kufry k apartmánům, což jsme ocenili. Klimatizaci za poplatek 5 euro na den jsme nevyužili. Poslední den je možné si zaplatit pozdní check-out za 20 euro (pokoj do 18 hod.), nicméně mohli jsme si nechat zdarma kufry společně s ostatními v jednom pokoji až do večera, byla zde i možnost se osprchovat.

Pláž
Pláž v Agios Stefanos byla nádherná. Písečná a dlouhá, vstup do moře pozvolný (ideální např. pro děti). Vedlejší pláž v Arillas je snad ještě hezčí a určitě ji doporučujeme alespoň jednou navštívit. Obě pláže čisté a klidné - netísníte se v davech lidí.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Stanislav K.

Hodnocení 3,4 / 5
spokojenost, odpočinek
Celkové hodnocení

spokojenost, odpočinek

Ubytování 2,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
ubytování ve "studiu" s rozpadajícím se nábytkem z roku asi 1960-70

Strava
vlastní - nejlepší

Služby hotelu
1x výměna ručníků

Pláž
pláž skvělá písečná, na břehu nánosy tlející trávy, kterou nikdo za celou dobu neodklízel

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Sabina B.

Hodnocení 2,6 / 5
Moc hezká lokalita a skvělé umístění hotelu ve vzdálenosti od pláže. Pokoje na ubytování však neodpovídaly těm zobrazeným v inzerátu. Na tom jsme se shodly i s dámamy z vedlejšího pokoje.
Celkové hodnocení

Moc hezká lokalita a skvělé umístění hotelu ve vzdálenosti od pláže. Pokoje na ubytování však neodpovídaly těm zobrazeným v inzerátu. Na tom jsme se shodly i s dámamy z vedlejšího pokoje.

Ubytování 1,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Alena, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Agios Stefanos

Agios Stefanos je velice poklidné letovisko, které disponuje tavernami s lokálními specialitami za dobré ceny, obchůdky s potravinami, suvenýry , ale i s místní výrobou šperků a zlatníkem. Tato lokalita je vhodná pro ty, kteří vyhledávají poklidný způsob trávení dovolené, nenaleznete zde totiž bary ani diskotéky. Pro noční zábavu je možné využít nedaleká rušnější letoviska. Doporučujeme jednodenní výlet do nedaleké Sidari a hlavního města. Pláže jsou zde nejkrásnější na celém ostrově, jsou pokryty zlatým pískem a voda je zde tak čistá, že si pravidelně vyslouží modrou vlajku. Letovisko Sidari leží poblíž dvou známých středisek Roda a Acharavi. S touto oblastí je spojena pověst o kostelíku, který byl potopen a na tomto místě vyrostlo městečko pojmenované po svatém, kterému byl kostelík zasvěcen. Lokalita kolem oblasti Sidari je malebná, velké množství zeleni a bílé skály utváří romantickou scenérii. Ve městečku naleznete množství obchůdků, barů, diskoték a jiných zázemí pro trávení volného času. Patří k rušnějším letoviskům na ostrově.

Doprava letecky

02:00 h

Popis

Korfu je ostrov s velmi bohatou historií, který je často opěvován básníky a spisovateli mnoha národností. Homér umístil na Korfu svůj ostrov Fajáků, který byl poslední zastávkou Odyssea při jeho putování domů z trojské války. Zastavili se na něm také Argonauti s Iásónem a Médeiou, když prchali se zlatým rounem. Mnoho slavných osobností bylo okouzleno místy, kde se krása prolíná s bájemi a historií. Krásu Korfu obdivoval Goethe i Wilde, část svého života prožila na zámečku Achilion i manželka rakouského císaře Františka Josefa I. Alžběta - Sissi.

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako "smaragdový ostrov". Korfu je oblíbená pro svou nenarušenou přírodu, mírné a v těchto oblastech příjemně vlhké klima, bělostné písčité a oblázkové pláže s křišťálovým mořem plným různých druhů ryb.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý.

Vzdálenost

1 415 km
 • Vzdálenost od pláže 260 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Vzdálenost od letiště 40 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 19 °C

 • Čtvrtek 24 °C v noci 19 °C

 • Pátek 24 °C v noci 19 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec