Anita K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Pěkný, komorní hotel, velmi přátelský personál. Všechno bylo v pořádku.
Pěkný, komorní hotel, velmi přátelský personál. Všechno bylo v pořádku.
Blízko, skalnaté s krásnými výhledy
StravaDobře
UbytováníPokoje jsou čisté, uklizené a moderní
SlužbyVelmi zdvořilá obsluha, zejména barmani
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







