Hotel Mare Boutique Resort

Řecko, Kréta, Georgioupolis

Nový hotel pouze pro dospělé Písečná pláž před hotelem Lehátka & slunečníky ZDARMA

Více o ubytování

od 16 887 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 185 813

Poloha

Mare Boutique se nachází na pláži a nabízí 4hvězdičkové ubytování v Georgioupolis a restauraci, sezónní venkovní bazén a bar. V celém objektu je k dispozici pokojová služba a bezplatné Wi-Fi. Město Chania je vzdálené 38 km a město Rethymno 23 km. Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Chania, 47 km od Mare Boutique.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazén, venkovní restaurace, wifi připojení v celém areálu zdarma, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování

Superior room - klimatizace zdarma, trezor na vratnou kauci, satelitní televize, toaletní potřeby, fén, balkon.

Strava

Stravování all inclusive. Americká snídaně, oběd, večeře. Bar vedle bazénu - neomezené pití pro všechny hosty zahrnuty v all inclusive.

Služby

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Minimální věk hostů, kteří zde mohou být ubytováni, je 18 let.

Pláž

Hotel stojí přímo u krásné písečné pláže. Lehátka a slunečníky zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 20 m
 • Vzdálenost od letiště 100 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Hotel bez dětí ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,5/5
Invia

Velmi dobré (12 hodnocení)

Ubytování 3,7/5

Strava 3,4/5

Okolí 3,7/5

Cena 3,3/5

Tento hotel je 832. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 3120 v Kréta.

Martin Černý Srpen 2020

Datum pobytu: 10.8. - 17.8.2020

Hodnocení 4,0/5
Fajn dovolená, v hotelu přímo u moře. Možnost večerních procházek a posezení u moře. Doporučuji pod náměstím Angels bar ????
Celkové hodnocení

Fajn dovolená, v hotelu přímo u moře. Možnost večerních procházek a posezení u moře. Doporučuji pod náměstím Angels bar ????

Ubytování 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Jednoduché ale čisté a hezký zařízené pokoje. Klimatizace výborná. Bazének malinký ale příjemný.

Strava
Tak to bylo překvapení. Skvělé jídlo, výborná káva i juice. Čerstvé ryby, mušle, skvělé maso i zelenina. Opravdu hotel dbá na kvalitní jídlo.

Služby hotelu
Málo kde jsem poznal tak skvělý tým kuchařů a číšníku. Vždy milý, usměvavý a ochotný. Smekám.

Pláž
Pláž je jediné co bylo trochu horší. Pláž měl hotel přímo před hotelem, byla malá, úzká. Ale měl cca 100m další pláž a ta byla super. Lehátka dřevěné s polstrama, ideál.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tereza Hájková Srpen 2020

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2020

Hodnocení 3,7/5
První dojem byl negativní - malé prostory, špatné umístnění pokoje v přízemí, kde byl velký hluk, nedostatek lehátek u bazénu, málo míst k sezení u baru...
Celkové hodnocení

První dojem byl negativní - malé prostory, špatné umístnění pokoje v přízemí, kde byl velký hluk, nedostatek lehátek u bazénu, málo míst k sezení u baru či u bazénu. Avšak personál perfektní, přátelský a jídlo velmi dobré (servírované) a především moře bylo pár kroků od hotelu. Pláž nádherná, udržovaná....ale zase, pro celý hotel bylo pouze 14 lehátek?! Kdo nevstal brzy ráno, tak musel k vedlejšímu hotelu, kde to bylo za poplatek. Celkově však hodnotím velmi skvěle ;)

Ubytování 3,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
vše stísněné a nedostatek vybavení k sezení, ležení apod.

Strava
skvělá

Pláž
čistá, voda průhledná, pár kamenů při cestě do vody, dále se dalo šnorchlovat - malé rybičky a ježci

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Iva Marsová Říjen 2020

Datum pobytu: 26.9. - 3.10.2020

Hodnocení 1,9/5
Zklamání. Opětovně jsme se přesvědčili, že prezentace (foto, popisky) hotelu neodpovídají skutečnosti, ačkoli jsme si pročetli recenze. Bohužel v této době je nutno brát na poslední chvíli - co je k dispozici. Ale dovolenou jsme si užili - umíme si zařídit (auto, výlety, zážitky, horské vesničky, chytání pstruhů...)
Celkové hodnocení

Zklamání. Opětovně jsme se přesvědčili, že prezentace (foto, popisky) hotelu neodpovídají skutečnosti, ačkoli jsme si pročetli recenze. Bohužel v této době je nutno brát na poslední chvíli - co je k dispozici. Ale dovolenou jsme si užili - umíme si zařídit (auto, výlety, zážitky, horské vesničky, chytání pstruhů...)

Ubytování 1,3/5

Strava 1,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Velice malé pokoje (týden je maximum, jak se tam dá žít), jeden balkón rozdělen na 4 prostory, bez náznaku soukromý, bez věšáku na mokré plavky, ručníky - takže všichni přehazovali přes balkón. Každé ráno zápach z kanalizace, v koupelně i ve společných prostorách hotelu, noční světlo v pokoji (prosklené dveře, pomohli jsme si vyrobeným závěsem z velkého ručníku), Výhled na moře - mají jen pár pokojů pouze ve 3.patře (zařídili jsme si, do požadavků jsme dali přání výhled na moře, ale na recepci měli napsáno, že chceme výhled do zahrady - "zahrada" - umělé kusy trávníku, některé pokoje - balkóny se dívají do protější bílé zdi a odpadkové kontejnery!!!, určitě chybně napsáno v popisu, že "většina" pokojů má výhled na moře, není to pravda - sotva 15%, ostatním cloní jídelna), bez skříně - policový systém, který nebere v potaz, že ženy mohou mít delší šaty, nevyvěsí se, zmačkané. Sprcha otevřená, stříká voda ven - utíráte. Úklid kvůli Covidu byl jen na požádání předem - ok - našli jsme na horním schodišti vytěrák a mohli si tak alespoň setřít mokrou podlahu sami. Ok.

Strava
Jídelna pro hosty velice malá, pár stolečků, venku se vytvářela vždy čekací fronta. Jídlo po 3 dnech už se vám přestává opakování líbit. Ok Přes All inclusive jsme začali chodit do restaurací. Ok - naše volba. Na konci jsme požádali o něco malého na cestu (vstávání ve 2 ráno), sdělili, že to nedělají, že dělají jen snídani, že to ráno kvůli nám otevřou. Super. Ale ráno jsme zjistili, že si tak můžeme udělat čaj, vzít kostku s marmeládou a starou housku. Ok. Nejsme rozmazlení. Na 4 hvezdickový hotel.

Služby hotelu
WiFi nefungovalo, po reklamaci 3. den bylo zajištěno. Úklid kvůli Covidu nebyl - viz výše. Celkově se někde ztratila řecká pohostinnost, úsměv. Mrtvé tváře bez známky empatie. Asi všichni velice unaveni z celé té sezóny, až nám všech bylo líto. Jediný super pán - byl pán na baru u bazénu (také jsme ho museli odměnit) - byl milý. Bazén na fotografiích hotelu - vstup pro 4 osoby - ale nikdo tam nechodil - velice malinký, nedá se plavat (na fotkách ale vypadá dobře). Hotel za 20 EUR (vratných) zapůjčí plážový ručník - na lehátko na pláži. Využili jsme rádi.

Pláž
Pláž krásná, nejsou žádné sprchy, lehátka lidi blokovali ručníky předem. Nejsou sprchy, vývody rozbité. Moře skvělé, čistá voda. Do moře tam vytékají prameny ledové horské vody a řeka. Krásné místo, kde se vlévá do moře. Někde nepořádek, taková klasika.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

František Srpen 2020

Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2020

Hodnocení 2,4/5
Celý resort je vlastně uzoučká nudle s mini bazénem (na foto hotelu nedejte, jsou zavádějící). Do většiny pokojů se slunce dostane tak sporadicky, že i v tom vedru byl problém mokré plavky či vlhké osušky do druhého dne usušit. Hotelový bazének je tak malý, že se na druhou stranu dostanete na dvě tempa!!! Pro děti, které jsou již trochu samostatné je celý resort naprosto nevhodný. U hotelového bazénku...
Celkové hodnocení

Celý resort je vlastně uzoučká nudle s mini bazénem (na foto hotelu nedejte, jsou zavádějící). Do většiny pokojů se slunce dostane tak sporadicky, že i v tom vedru byl problém mokré plavky či vlhké osušky do druhého dne usušit.

Hotelový bazének je tak malý, že se na druhou stranu dostanete na dvě tempa!!! Pro děti, které jsou již trochu samostatné je celý resort naprosto nevhodný.

U hotelového bazénku je 6 (slovy - šest) lehátek a na části pláže, kterou má hotel vyhrazenou, je 7 (slovy - sedm) slunečníků!!!

O kus dál jsou ještě nějaké volné slunečníky, když tedy trochu popojdete...(+)

Ubytování 3,3/5

Strava 2,0/5

Okolí 2,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Pokoji nelze nic vytknout, je vidět, že nedávno proběhla rekostrukce. Snad jen to, že někde jsou místo skříní regály, takže se na uložené prádlo práší...!

Strava
Od CK jsme měli "ultra all inclusive", což v tomto hotelu neznamená žádný bonus nad "all inclusive". Zřejmě jim z toho vypadlo jedno slovo a název stravovacího programu má správně být "ULTRA SMALL ALL INCLUSIVE". Už jsme na cestách dost dlouho na to, abychom viděli, jak má vypadat aspoň "all inclusive". Prostě - snídaně každý den stejně chudinká a v ve výběru stereotypní. Hlavní jídla taktéž, nabídka byla opravdu ubohá. Na druhou stranu, pokud jde jen o to se najíst...

Stejně tak ubohá byla nabídka nápojů v hotelovém baru a pokud byste přeci jen vzali s sebou děti, vězte, že zmrzlinu v tomto hotelu neuvidí.

Bohužel s hotely od CK máme s mizerným stravováním špatné zkušenosti, ale teď jsme se nechali oblbnout nabídkou "ultra all inclusive". Měli jsme dát na zkušenosti. No, za téměř 19000,-Kč to rozhodně nestojí.

Služby hotelu
Personálu hotelu nelze nic vytknout. Slušní, milí, ochotní lidé.

I když jsme kvůli stravování a celkové úrovni hotelů od CK Pantour nespokojeni, musíme na druhou stranu vyzvednout nadstandardní péči o klienty ze strany delegátky, tu chválíme kudy chodíme!

Pláž
Nejlepší písčitá pláž je nalevo od hotelu - nejsou tam vyčuhující kameny a vstup do moře je tak pozvolný, že i lidé s menšími pohybovými potížemi se do moře i z moře bez námahy dostanou. Napravo je hotelová pláž o chlup horší, ale dá se to zvládnout a dál napravo také...

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Martin Černý Srpen 2020

Datum pobytu: 10.8. - 17.8.2020

Hodnocení 4,0/5
Fajn dovolená, v hotelu přímo u moře. Možnost večerních procházek a posezení u moře. Doporučuji pod náměstím Angels bar ????
Celkové hodnocení

Fajn dovolená, v hotelu přímo u moře. Možnost večerních procházek a posezení u moře. Doporučuji pod náměstím Angels bar ????

Ubytování 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Jednoduché ale čisté a hezký zařízené pokoje. Klimatizace výborná. Bazének malinký ale příjemný.

Strava
Tak to bylo překvapení. Skvělé jídlo, výborná káva i juice. Čerstvé ryby, mušle, skvělé maso i zelenina. Opravdu hotel dbá na kvalitní jídlo.

Služby hotelu
Málo kde jsem poznal tak skvělý tým kuchařů a číšníku. Vždy milý, usměvavý a ochotný. Smekám.

Pláž
Pláž je jediné co bylo trochu horší. Pláž měl hotel přímo před hotelem, byla malá, úzká. Ale měl cca 100m další pláž a ta byla super. Lehátka dřevěné s polstrama, ideál.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Michal Srpen 2020

Datum pobytu: 10.8. - 17.8.2020

Hodnocení 2,2/5
špatná volba, nestojí to za ty peníze
Celkové hodnocení

špatná volba, nestojí to za ty peníze

Ubytování 3,5/5

Strava 1,0/5

Okolí 2,0/5

Cena 1,0/5

Ubytování
odpovídá fotkám

Strava
šílená, tři jídla stále dokola, už od snídaně do jídelny svítí sluníčko a teplota je nedůstojná

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tereza Hájková Srpen 2020

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2020

Hodnocení 3,7/5
První dojem byl negativní - malé prostory, špatné umístnění pokoje v přízemí, kde byl velký hluk, nedostatek lehátek u bazénu, málo míst k sezení u baru či u bazénu. Avšak personál perfektní, přátelský a jídlo velmi dobré (servírované) a především moře bylo pár kroků od hotelu. Pláž nádherná, udržovaná....ale zase, pro celý hotel bylo pouze 14 lehátek?! Kdo nevstal brzy ráno, tak musel k vedlejšímu...
Celkové hodnocení

První dojem byl negativní - malé prostory, špatné umístnění pokoje v přízemí, kde byl velký hluk, nedostatek lehátek u bazénu, málo míst k sezení u baru či u bazénu. Avšak personál perfektní, přátelský a jídlo velmi dobré (servírované) a především moře bylo pár kroků od hotelu. Pláž nádherná, udržovaná....ale zase, pro celý hotel bylo pouze 14 lehátek?! Kdo nevstal brzy ráno, tak musel k vedlejšímu hotelu, kde to bylo za poplatek. Celkově však hodnotím velmi skvěle ;)

Ubytování 3,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
vše stísněné a nedostatek vybavení k sezení, ležení apod.

Strava
skvělá

Pláž
čistá, voda průhledná, pár kamenů při cestě do vody, dále se dalo šnorchlovat - malé rybičky a ježci

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 12 °C v noci 10 °C

 • Teplota vody 16 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 17 °C v noci 10 °C

 • Pátek 17 °C v noci 11 °C

 • Sobota 19 °C v noci 12 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec