Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Nejpozději 1 den před vstupem do Řecka je nutné vyplnit elektronický formulář
 • Pro vstup do země je potřeba ukončené očkování (min. 14 dní po ukončení) NEBO test (podrobnosti níže) NEBO potvrzení o prodělání COVID-19
 • Uznávané testy: PCR test max. 72 hodin starý nebo antigenní test max. 48 hod starý. Děti do 11,99 let mohou do Řecka bez testu.
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů a samoizolace
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Děti od 6 do 11,99 let mohou podstoupit PCR test až v ČR ihned po příjezdu, bez nutnosti samoizolace
 • Ostatní osoby nutný negativní test před cestou zpět a další test v rozmezí 5. - 14. den po návratu, do té doby samoizolace

Hotel Panorama Boutique Village

Řecko, Kréta, Agia Pelagia

Krásný výhled na 2 zátoky Bus na pláž zdarma (800 m)

Více o ubytování

od 16 199 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 126 252

Poloha

Panorama Village Hotel se nachází v mírném kopci s panoramatickým výhledem na Krétské moře, cca 1,5 km od malebné vesničky Agia Pelagia. Na písčitou pláž Ligaria s hrubým pískem a pozvolným vstupem do moře (cca 600 m) se lze dvakrát denně dopravit hotelovým autobusem, v okolí pláže se nachází obchůdky, bary, restaurace a příjemné malé zálivy mezi skalisky. Tradiční taverny a obchody jsou v dosahu 15 minut chůze od komplexu. Letiště v Heraklionu je vzdáleno 25 kilometrů.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala, recepce, výtahy, TV koutek, restaurace, 3 bary; za poplatek internetový koutek (cca 0,5 EUR/15 min), trezor na recepci (cca 20 EUR/týden), půjčovna aut. 2 bazény, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Standardní: 2-os. (možnost 1 přistýlky), renovovaný v roce 2014, udržovaný, v řeckém stylu, individuálně nastavitelná klimatizace (květen-říjen), koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén), TV-sat, telefon, lednice; za poplatek: trezor; zdarma baby-cot (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle).

Strava

All inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, odpolední kávu a sušenky, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:30, drinky s vodkou od 19:00) v místech a časech určených hotelem.

Služby

Stolní tenis, šipky, stolní fotbal, dětské hřiště, občasné animační programy pro dospělé; za poplatek kulečník, vodní sporty na pláži.

Pláž

Veřejná písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 800 m od hotelu, přístup přes ulici, hotelový bus na pláž zdarma; lehátka a slunečníky za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 800 m
 • Vzdálenost od centra města 2 km
 • Vzdálenost od letiště 15 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1/5
Invia

Výborné (62 hodnocení)

Ubytování 4,1/5

Strava 3,9/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,4/5

Tento hotel je 566. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 3153 v Kréta.

Pavel S. Říjen 2019

Datum pobytu: 22.9. - 29.9.2019

Hodnocení 5,0/5
Dovolená se nám velmi líbila, spokojenost se vším, co se nám nabízelo. Co se týká organizace dovozu na hotel, odjezdu na letiště, vše proběhlo naprost
Celkové hodnocení

Dovolená se nám velmi líbila, spokojenost se vším, co se nám nabízelo. Co se týká organizace dovozu na hotel, odjezdu na letiště, vše proběhlo naprosto bez problémů. Doporučujeme toto místo i hotel pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří si to prostě chtějí užít.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Měli jsme čtyřlůžkový pokoj s bočním výhledem na moře. Z balkónu byl hned vstup do hotelového bazénu. Pokoj byl velice hezký, čistý. Každý den byl uklizen a denně byli měněny i ručníky a obden převlečeny všechny postele.

Strava
Jídlo bylo velice rozmanité, velký výběr masa, ryb, zeleniny, ovoce, sladkého. Prostě všeho chuť. Jediné mínus jsou kila navíc:)

Služby hotelu
Lidé byli velmi příjemní, ochotní. Jeden den se stalo, že netekla teplá voda, ihned jsme informovali recepci a hned téhož dne bylo vše uvedeno do pořádku.

Pláž
I když se k pláži musí docházet, vzhledem k rozmanitosti jídla nám tato procházka vůbec nevadila a také i vzhledem k prostředí. Cestou jsme se kochali olivovníky, různými nádhernými květinami, stromky s granátovými jablky a výhled na moře byl neskutečně krásný.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiří Došek Srpen 2021

Datum pobytu: 11.7. - 18.7.2021

Hodnocení 4,5/5
Dle očekávání. Že všeho příjemný pocit.
Celkové hodnocení

Dle očekávání. Že všeho příjemný pocit.

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Jiří Došek Srpen 2021

Datum pobytu: 11.7. - 18.7.2021

Hodnocení 4,5/5
Dle očekávání. Že všeho příjemný pocit.
Celkové hodnocení

Dle očekávání. Že všeho příjemný pocit.

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Robert Ševčík Červenec 2021

Datum pobytu: 1.9. - 8.9.2020

Hodnocení 4,2/5
Jídlo a pití docela humus…
Celkové hodnocení

Jídlo a pití docela humus…

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
První noc v pokoji kde byla cítit žumpa… delegatka nám zařídila hned lepší pokoj ????

Strava
No jídlo se opakovalo a pití katastrofa

Služby hotelu
Každý den uklizeno ????

Pláž
Pláž daleko od hotelu ????‍????

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Lukáš Černosta Srpen 2020

Datum pobytu: 18.8. - 25.8.2020

Hodnocení 3,8/5
Velmi hezká dovolená. Hotel příjemný, moderní, vše co člověk potřebuje k dovolené nabízí. Kamenem úrazu je, že široko daleko okolo hotelu NIC není. Pouze vyprahlá pustina, pár baráčku a nic víc. Jeden obchůdek a to je celé. Není kam se jít projít a podobně. Celý hotel je v hornatém terénu, takže je při procházkách nutné počítat s šlapáním z a do kopce.
Celkové hodnocení

Velmi hezká dovolená. Hotel příjemný, moderní, vše co člověk potřebuje k dovolené nabízí.

Kamenem úrazu je, že široko daleko okolo hotelu NIC není. Pouze vyprahlá pustina, pár baráčku a nic víc. Jeden obchůdek a to je celé. Není kam se jít projít a podobně. Celý hotel je v hornatém terénu, takže je při procházkách nutné počítat s šlapáním z a do kopce.

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 2,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Dostali jsme lepší pokoj než jsme měli ve smlouvě o ubytování. Měli jsme výhled na moře. Výhled byl opravdu krásný a s pokojem jsme byli opravdu moc spokojení.

Strava
Jídlo se opakuje, snídaně jsou stejné jako ve všech ostatních hotelech. Nicméně jídlo je chutné a výběr je solidní.

S ohledem na COVID19 byla zavedená pravidla, že jídlo jsme si nesměli nandavat sami, ale jídlo z bufetu nandaval personál hotelu dle přání a ukazování hostů.

Služby hotelu
Na hotelu jsou dvě WiFi, jedna zdarma - velmi omezená rychlost i dosah - spíše ve společných prostorech. Druhá WiFi placená dle toho jakou úroveň ubytování máte placenou. Druhá WiFi měla dosah na pokoji dostatečný a rychlost obstojnou.

Dále hotel nabízí čtyři bazény, různých velikostí, hloubek i tvarů, takže si vybere každý. U bazénů jsou zdarma lehátka i slunečníky.

Údajně hotel nabízí i Spa a Welness, tyto služby jsme ale nevyužívali.

Pláž
Pláž byla trochu zklamání. Je opravdu daleko od hotelu. Ono 800 m není moc, ale 800 m z a po sléze při cestě zpět do opravdu velkého kopce už tak příjemná procházka není. Ano je pravda, že na pláž jezdil transfer, ale jezdil v opravdu nevhodné časy. Pokud člověk odjel transferem po snídani, tak se nedostal zpět na oběd a musel tak přijít na oběd pěšky. Nicméně transfer jezdil na jinou pláž a nikoliv na zmíněnou 800 m vzdálenou, na tu se dalo jediné pěšky.

Transfer jezdil na pláž vzdálenou 1200 m.

Obě pláže byly víceméně přes kopírák. U pláži malé obchůdky, pár restauraci. Pláže samotné s trochou písku, ale převládaly malinkatý kamínky. Vstup do vody pouze malé kamínky, nic extra příjemného. Ve vodě poté velké oblázky a nikde přímo vstup pouze skrze písek. Dále se stačit cca do 50 m od břehu.

Nicméně o písčitých plážích se opravdu mluvit nedá. Za mě to byly pláže spíše kamenité.

Na plážích set 2x lehátko + slunečník za 20€/den(srpen 2020).

Pravděpodobně právě pláže, jejich kvalita a vzdálenost od hotelu budou důvod proč se na toto místo spíše nevrátíme.

Pokud by ale někdo nevyhledával přímo pláže a zajímal by ho spíše hotel a bazény, tak je to hezké místo.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Anonym Srpen 2020

Datum pobytu: 13.8. - 19.8.2020

Hodnocení 3,2/5
Pěkný výhled na moře.
Celkové hodnocení

Pěkný výhled na moře.

Ubytování 3,8/5

Strava 2,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Hotel je po rekonstrukci a nachází se na pěkném a klidném místě. Pokoj jsme měli s krásným výhledem na moře. Připlatili jsme si. Pokoj byl hezký, vybavený lednicí, televizí a trezorem ( ten byl za poplatek). V období výskytu koronaviru pokojské uklízely pokoje na žádost po dohodě na recepci, a tak to bylo i s výměnou ručníků. Úklid byl na jedničku s hvězdičkou. Matrace byly nové, tak se i dobře spalo. Klimatizace na pokojích je bez poplatku.

Strava
Strava byla jednotvárná, každý den to samé a bez chuti. Nechutnalo nám. První dny jsme dostávali malé porce, museli jsme si pořád říkat o přidání, což bylo pro nás velmi nepříjemné.

Služby hotelu
Byli jsme velice spokojeni s úklidem pokojů. Také část personálu se choval mile, zejména číšník a číšnice na baru. Na hotelu je půjčovna aut. Auto je také možné půjčit i přes internet, což jsme taky udělali a byli jsme velice spokojeni.

Pláž
U hotelu byly 2 pláže, jedna byla vzdálena asi 900 metrů od moře, cesta zpět byla pouze pro lidi pohybově zdatné, není vhodná pro rodiny s kočárkem a staré lidi.

Chodili jsme spíše na tu druhou pláž, která je asi 10- 15 minut chůze z kopce vzdálena od hotelu. V moři je bývalé betonové molo, které je třeba opatrně přejít. Jinak pláž je krásná s čistým mořem a bez velkých vln. Je třeba jít na pláž dříve a zaplatit si za slunečník a lehátka, cena za set 7 eur, později už je problém nalézt místo. Na tuto pláž jezdí několikrát hotelový autobus.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym Červenec 2020

Datum pobytu: 21.7. - 28.7.2020

Hodnocení 1,9/5
Do tohoto hotolu bych se už asi nevrátila. Jídlo nic moc, pláž bez možnosti lehnutí na lehátko. Pozitivní byly animační programy.
Celkové hodnocení

Do tohoto hotolu bych se už asi nevrátila. Jídlo nic moc, pláž bez možnosti lehnutí na lehátko. Pozitivní byly animační programy.

Ubytování 2,5/5

Strava 1,5/5

Okolí 1,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Pokoje hezké úklid jednou za týden.

Strava
Dalo se z toho najíst ale žádný zázrak.

Služby hotelu
Barmani u hotelového baru ne úplne příjemní. Na vrchní terase úplně o něčem jiném...

Pláž
Pláž daleko od hotelu což by ani tak nevadilo ale absolutní nedostatek lehátek a slunečníků.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 15 °C v noci 11 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 16 °C v noci 11 °C

 • Čtvrtek 20 °C v noci 11 °C

 • Pátek 20 °C v noci 13 °C

 • Sobota 19 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec