• Od 1. 5. 2022, 6.00 hod., není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Porto Platanias Village

Řecko, Kréta, Platanias

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

PORTO PLATANIAS VILLAGE RESORT

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha: Porto Platanias Village Resort se nachází v srdci kosmopolitní vesnice Platanias. Nově zrekonstruovaný 4* hotel je ideální volbou pro relaxační dovolenou. Porto Platanias Village nabízí veškeré očekávané pohodlí, rodinné prostředí, elegantní styl a svěží zahradu. Ve středisku Platanias najdete bary, restaurace, taverny i noční život. Ubytování: V resortu se nachází několik typů ubytování rozdělených podle umístění a vybavení. Pokoje typu Studio jsou jednopokojové apartmány plně vybavené kuchyňskými potřebami a lednicí. Dále je zde mramorová koupelna se sprchou, vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je klimatizace, TV se satelitem, telefon s přímou volbou, bezpečnostní schránka a balkon nebo veranda. Maximální obsazenost studia jsou tři osoby. Výhled je na bazén či do zahrady. Dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení a služby: Recepce k dispozici 24 hodin denně, 5 restaurací, 5 barů, lázeňské centrum, Wi-Fi připojení zdarma, bezbariérový přístup, půjčovna automobilů, doktor na telefonu, směnárna, služba praní a žehlení prádla, konferenční služby, Sport a zábava: písečná pláž, 6 bazénů z čehož jeden venkovní vyhřívaný a jeden vnitřní vyhřívaný za příplatek, 6 x denně animační program, dobře vybavené fitness centrum otevřené 24 hodin denně zdarma, lázeňské centrum s procedurami, hammam, sauna, ledová fontána a podobné (za příplatek). 4 dětské bazény, 2 dětská hřiště, dětské animace, dětský klub pro děti od 5ti do 12ti let, služba hlídání dětí na vyžádání. Na pláži možnost vodních sportů, jízda na koni, potápění, mini golf a plachtění.

Cena zahrnuje:

ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁT V CENĚ ZÁJEZDU

ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁT V CENĚ ZÁJEZDU,

TRANSFER LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ

TRANSFERY LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ JSOU ZAHRNUTY V CENĚ ZÁJEZDU.

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Pořádající CK

TIME TRAVEL spol. s r.o. IČ: 49356861

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:45 h

Popis

Před více jak 3500 lety zde prožívala svůj vrchol jedna z nejvyspělejších starověkých civilizací. Kréta, málokterá krajina má tak bohatou historii, jak tento ostrov, na němž se zrodila Minojská civilizace a na kterém každém z jeho pozdějších dobyvatelů zanechal nepřehlédnutelnou stopu.

Kréta je největším a zároveň nejjižnějším řeckým ostrovem, který odděluje Egejské a Libyjské moře. Jeho tvar je podlouhlý, délka ostrova je 260 kilometrů, šířka dosahuje maximální hodnoty 56 kilometrů. Povrch Kréty je poměrně hornatý, nejvyšší vrcholy jsou vysoké přes 2400 metrů nad mořem. Zdejší klima je typicky středozemní, léto trvající šest až sedm měsíců je suché a horké, slunečních dní je v průměru 300 dní v roce. Historické památky na každém kroku, nádherná příroda, stálé počasí, to je naprosto dokonalá kombinace pro dovolenou. To je Kréta.

Heraklion, hlavní město Kréty leží přibližně uprostřed severního pobřeží a je podstatě vstupní branou na Krétu, nachází se zde velký mezinárodní přístav a místní letiště má jednu zvláštnost, jeho přistávací dráha je přímo u moře. I v tomto městě je koncentrována bohatá historie Kréty, v jeho blízkosti se také nalézá nejslavnější památka minojské civilizace Knossos. V tomto paláci bývalo hlavní sídlo vladaře celé Kréty, dnes je tato archeologická lokalita nejzachovalejším minojským palácem, i proto se říká, že kdo nebyl v Knóssu, nebyl na Krétě. Ale nejedná se zdaleka o jediný minojský palác, který lze na Krétě navštívit, těmi dalšími jsou například Festos, Zakros či Malia.

Kréta je prostě zhmotněnou historií. Všechna její města se mohou pochlubit značným množstvím památek, jako třeba města Agios Nikolaos, které je oblíbeným letoviskem, neodolatelně půvabné přístavní město Rethymmo nebo na západě ostrova město Chania, o kterém se tvrdí, že je to vůbec nejkrásnější město na Krétě.

Takřka celé severní pobřeží je lemováno opravdu nádhernými plážemi, kde lze bezezbytku využít všechny možnosti, které pobyt u moře nabízí. Na jižním pobřeží je pláží o něco méně, jsou zde však vynikající podmínky pro potápění. Svou krásu má ale také vnitrozemí Kréty, právě zde je možné setkat se s kouzelným řeckým světem v jeho nejpřirozenější podobě. Hory na Krétě jsou úchvatné a skrývají v sobě malebnou lidskými zásahy nenarušenou krajinu.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 36 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 34 °C v noci 22 °C

 • Pátek 35 °C v noci 22 °C

 • Sobota 36 °C v noci 21 °C

 • Neděle 37 °C v noci 20 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec