Zájezd do

Penzion Romantica - Main Building

Hodnocení: 0/5

Řecko, Kythira, Agia Pelagia

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Penzion Romantica - Main Building Hodnocení: 0/5

Penzion Romantica Main Building

Poloha

Penzion Romantica Main Building najdete na krásném místě v Agia Pelagia na ostrově Kythira, na pozadí hory s romantickým výhledem na moře. Penzion Romantica je postaven na výjimečně klidném místě podle tradiční architektury této oblasti, uspokojující potřeby svých klientů a s komfortem skvěle vybaveného ubytování. Nachází se jen 300 m od pláže Agia Pelagia, 26 km od Diakofti (přístav Kythira) a 17 km od letiště.

Ubytování

Penzion Romantica Main Building Apartments nabízí svým hostům studia, apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi, jednou junior suite s velkými verandami a s balkóny s výhledem na moře, hory a bazén. Každé ubytování je vybaveno s důrazem na detail. Jemné barvy interiéru Vám pomohou uvolnit se a uniknout každodenní monotónnosti v přátelské a rodinné atmosféře. Nachází se zde recepce, bazén, sauna. Penzion Romantica Main Building Apartments nabízí internetové služby, výtah a posilovnu. Všechny hlavní kreditní karty jsou zde přijímány. U penzionu je parkování pro klienty zdarma. Večer si můžete v diskrétně osvětleném prostoru bazénu dát lahodný drink nebo vyzkoušet exotický koktejl. Na recepci hotelu možnost zapůjčení kola (zdarma). Kola není možné mít zapůjčená přes noc. Je potřeba si kolo ráno na recepci v ubytování Romantica Hotel zapůjčit a večer navrátit.

Vybavení pokoje

Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-4 osoby. Pokoje jsou moderně a funkčně vybavené se 2-4 postelemi. Všechna studia jsou vybavena vlastním příslušenstvím se sprchou a vysoušečem vlasů, lednici, plně vybavenou menší kuchyňku, TV, trezorem, klimatizací a wifi připojením zdarma, balkónem či terasou.

Stravování

Snídaně zahrnuta v ceně zájezdu. Možnost dokoupení večeře 400 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Cena zahrnuje - let

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu Praha-Lemnos-Kythira a Kythira-Lemnos-Praha, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Cena nezahrnuje - let

případné navýšení palivového příplatku.

Povinné příplatky - let

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Kam s oblibou vyrážejí bohatí Athéňané, když nadejde čas dovolených? Na ostrov Kythira. Příjemné klima, krásné pláže, kaštanově a zlatavé zbarvené, na západě ostrova pak lemované strmými útesy s nádhernými scenériemi, města s příjemnou atmosférou, kde jinde trávit dovolenou? Ostrov Kythira vystupuje z mořských vln jako pokračování prodloužení Peloponésu a Athéňané dobře vědí, proč tráví svou dovolenou právě tady.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout