• Od 1. 5. 2022, 6.00 hod., není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Manolis

Řecko, Peloponés, Tolo

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

VILLA MANOLIS

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Proč právě sem

 • Stylové ubytování v krásné zahradě
 • Zábava na dosah
 • Rodinná atmosféra

Poloha

Vila se nachází v klidné části centra letoviska. Je obklopena krásnou zahradu, jejíž součástí je venkovní posezení s grilem. V blízkosti ubytování je velké množství taveren, restaurací, barů a obchodů. Nejbližší menší písečná pláž se nachází cca 230 m od ubytování. Zastávka městského autobusu do Nafplia je nedaleko hotelu (jízdenka stojí cca 1,80€/ jedna cesta). Doporučujeme individuální návštěvu tohoto města a jeho tržiště. Taxi do Nafplia vychází na cca 17€/jedna cesta).

Vybavení a služby

Součástí ubytování je zahrada, venkovní posezení s možností využití grilu, dětské hřiště. Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma.

Ubytování

K dispozici jsou prostorná dvoulůžková studia v prvním patře, která jsou vybavena koupelnou se sprchou a WC, kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednice), klimatizací, TV/SAT, balkónem.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Nejbližší malá písečná pláž se nachází cca 230 m od ubytování. Oblíbená písečná pláž Tolo Beach s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 1 km. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek) a nabídka vodních sportů (za poplatek).

Vzdálenosti

Pláž: cca 230 m Centrum: cca 150 m Letiště: cca 155 km

Poznámka

Povinná pobytová taxa: 1,50 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě. V případě letu do Kalamaty je maximální váha odbaveného zavazadla v rámci ceny zájezdu 15 kg/osoba.

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kalamata - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour)

Volitelné doplatky

komplexní cestovní pojištění: od 56 Kč/osoba/den dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Cena zahrnuje:

letenku Praha - Kalamata - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour)

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění: od 56 Kč/osoba/den dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby, Povinná pobytová taxa: 1,50 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě. V případě letu do Kalamaty je maximální váha odbaveného zavazadla v rámci ceny zájezdu 15 kg/osoba.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště ano
 • Klidná lokalita ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Pořádající CK

TRAVEL FAMILY s.r.o. IČ: 17049415

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8 / 5
Invia

Výborné (24 hodnocení)

Ubytování 3,6 / 5

Strava 3,7 / 5

Okolí 4,2 / 5

Cena 3,9 / 5

Tento hotel je 67. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 638 v Peloponés.

Pavel N.

Hodnocení 4,8 / 5
Dovolená byla nádherná,moc se nám líbila.Delegátka byla naprosto výborná.Pouze autobus byl v horším stavu na tak dlouhou cestu nepohodlný.Určitě se ta
Celkové hodnocení

Dovolená byla nádherná,moc se nám líbila.Delegátka byla naprosto výborná.Pouze autobus byl v horším stavu na tak dlouhou cestu nepohodlný.Určitě se tam ještě vrátíme.

Ubytování 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo pěkné,čisté.Dům obklopovala krásná zahrada.Byli jsme spokojeni.Kousek od centra i pláže,ale v klidné části.Perfektní.

Strava
Stravovali jsme se v tavernách,jídlo výborné,ale porce spíš menší.Ceny poměrně vysoké.

Služby hotelu
Vše vynikající.

Pláž
Pláže písčité i oblázkové,voda průzračně čistá.Všude čisto,chodili jsme i šnorchlovat.Naprostá nádhera.Moc se nám tam líbilo a určitě doporučujeme!

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Taťána Rezková

Hodnocení 4,8 / 5
Nádherná dovolená,jsme velmi spokojeni.Nejsme nároční ,pouze nás zaskočila cesta tam,transférem jsme jeli do Nitry a odtud autobusem.V Soluni museli n
Celkové hodnocení

Nádherná dovolená,jsme velmi spokojeni.Nejsme nároční ,pouze nás zaskočila cesta tam,transférem jsme jeli do Nitry a odtud autobusem.V Soluni museli naši řidiči vystoupit a do Tola nás vezli Řekové,na které jsme čekali 2.5 hod.než se vyspali.Cesta trvala přes 30 hod,ale jinak nádhera.Celkové shrnutí-jsme velmi spokojeni.Děkujeme za krásnou dovolenou CK .

Ubytování 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Opravdu velmi pěkné ubytování,čisto,prostředí okolo domu nádherné.Veliká zahrada s palmami,citrusy a květinami.Takové domácké prostředí,pohodové,majitelé velmi příjemní.

Pláž
Pláže čisté,voda průzračná a velmi teplá.Co se nás týče,jsme velmi spokojení.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Valerián Šmiga

Hodnocení 2,1 / 5
Dovolenka splnila svoj účel z pohľadu danej lokality.Negatívne pôsobí a zdržiava forma medzinárodného organizovania zvozu klientov počas dopravy,(môže to skrátiť dobu trvania tak dlhej cesty.Na mieste pobytu by mala delegátka ovládať príslušný jazyk klienta, aby sa s ňou mohol dohovoriť a dohodnúť.Ja totiž maďarsky nerozumiem!Ak nie je vopred určená izba bola by vhodná komunikácia s delegátom na m
Celkové hodnocení

Dovolenka splnila svoj účel z pohľadu danej lokality.Negatívne pôsobí a zdržiava forma medzinárodného organizovania zvozu klientov počas dopravy,(môže to skrátiť dobu trvania tak dlhej cesty.Na mieste pobytu by mala delegátka ovládať príslušný jazyk klienta, aby sa s ňou mohol dohovoriť a dohodnúť.Ja totiž maďarsky nerozumiem!Ak nie je vopred určená izba bola by vhodná komunikácia s delegátom na mieste, ale musel by ovládať príslušný jazyk.

Ubytování 2,0 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Ubytovanie nízky štandart. Kúpelňa so soc. zariadením veľmi mala a stiesnená, nevyhovujúca. Prostredie pekne udržiavané, ale záhrada nie je súčasťou realizácie oddychu pre klientov.Je len pre domácich!Stráži tam pes.

Strava
Stravu nehodnotím, typická grécka kuchyňa.Chýba tam menu aj v iných jazykoch, ako v maďarskom. Cestujú tam aj Česi a Slováci.

Služby hotelu
Nekomentujem.

Pláž
Prístup na pláž hodnotím veľmi pozitívne, čistota pláže žiaľ nie je najlepšia.Prostredie veľmi pekné a voda čistá a teplá.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Veronika T.

Hodnocení 4,7 / 5
Typicky řecké ubytování pro nenáročné klienty. Ke studiím patří nádherná zahrada plná citroníků, pomerančovníků a mandarovníků. V zahradě je velmi příjemné posezení s možností grilování. K pláži to není vůbec daleko a cestou jsou obchůdky, supermarket a taverny. Za mě velká spokojenost.
Celkové hodnocení

Typicky řecké ubytování pro nenáročné klienty. Ke studiím patří nádherná zahrada plná citroníků, pomerančovníků a mandarovníků. V zahradě je velmi příjemné posezení s možností grilování. K pláži to není vůbec daleko a cestou jsou obchůdky, supermarket a taverny. Za mě velká spokojenost.

Ubytování 4,3 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Anonym

Hodnocení 1,3 / 5
Díky půjčené motorce a útěkům do alespoň trochy klidu byla dovolená ucházející. Klidnou ulici si opravdu představuji jinak.Bez kraválu , třískání dveří, hučení motorek a aut. Další ani nepopisuju, když je člověk naštvaný tak mu pak již vadí vše. Problém začal už na letišti , když nás zaknihovali jen na jedno jméno. Vedle nás stáli lidé a ti neměli jednu osobu nahlášenou vůbec. My jsme neměli ani k
Celkové hodnocení

Díky půjčené motorce a útěkům do alespoň trochy klidu byla dovolená ucházející. Klidnou ulici si opravdu představuji jinak.Bez kraválu , třískání dveří, hučení motorek a aut. Další ani nepopisuju, když je člověk naštvaný tak mu pak již vadí vše. Problém začal už na letišti , když nás zaknihovali jen na jedno jméno. Vedle nás stáli lidé a ti neměli jednu osobu nahlášenou vůbec. My jsme neměli ani kontaktní telefon kde volat,ale sousedé nám jej dali. Někoho z Aeolusu jsme vyloženě vzbudili, nepřipraveni řešit problém. Asi 30 min před odletem nám letiště pomohlo problém dořešit.

Ubytování 1,5 / 5

Okolí 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytování
Pokoj je malá špeluňka , je čistá, dost hlučná a nedá se vyvětrat. Díky pěkné zahrádce jste poštípaní komáry, a nefunguje ani reid, sítě tu mají jen pro své potřeby. Vybavení je staré , kuchyňka je minimálně vybavená. Dnes ve 4 hodiny ráno nás probudila paní domácí, že nám protéká WC a šla jej opravit. Je 10 hod dopoledne, WC máme rozebrané....Jediné plus je jakás takás čistota. Jinak hned ráno asi půl hodiny rachot nějakého náklaďáku, posloucháme časté ježdění motorek, klasický řecký klídek tady nenajdete.

Strava
Strava se zde nepodává což zas tolik nevadí, v okolí je spousta taveren. Chtěli jsme si i vařit,ale toto není moc řešitelné, nedá se vyvětrat a kuchyňský koutek má cca metr na šířku a je špatně vybavený.

Služby hotelu
Buď nejsou žádné nebo jsme na ně nepřišly.

Pláž
Nejbližší pláže jsou nacvakané lehátkami a lidmi, o víkendu je to přecpané řeky a přes týden si je kde vzít lehátko,ale vždy za 7 až 8 euro, na své místo si to trochu musíte obejít, aby jste si dala svůj slunečník....vyjíždíme zcela za Tolo, tady je neustálý hluk z aut, motorek, určitě to není vhodný klidný odpočinek. Bude se tady asi líbit mladším lidem.

Byla tato recenze užitečná? (4) (1)

Pavel N.

Hodnocení 4,8 / 5
Dovolená byla nádherná,moc se nám líbila.Delegátka byla naprosto výborná.Pouze autobus byl v horším stavu na tak dlouhou cestu nepohodlný.Určitě se tam ještě vrátíme.
Celkové hodnocení

Dovolená byla nádherná,moc se nám líbila.Delegátka byla naprosto výborná.Pouze autobus byl v horším stavu na tak dlouhou cestu nepohodlný.Určitě se tam ještě vrátíme.

Ubytování 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo pěkné,čisté.Dům obklopovala krásná zahrada.Byli jsme spokojeni.Kousek od centra i pláže,ale v klidné části.Perfektní.

Strava
Stravovali jsme se v tavernách,jídlo výborné,ale porce spíš menší.Ceny poměrně vysoké.

Služby hotelu
Vše vynikající.

Pláž
Pláže písčité i oblázkové,voda průzračně čistá.Všude čisto,chodili jsme i šnorchlovat.Naprostá nádhera.Moc se nám tam líbilo a určitě doporučujeme!

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Anonym

Hodnocení 4,1 / 5
S výberom miesta na dovolenku sme boli spokojný. Peloponéz je skutočne krásny poloostrov stvorený pre milovníkov histórie, ale aj pre milovníkov relaxu na pláži s krásnou tyrkysovou vodou. Žiaľ s dopravou sme boli absolútne nespokojný. Myslím, že CK by sa mala nad sebou trošíčku zamyslieť a investovať do nových autobusov, pretože poslať zákazníkov na tak dlhú trasu s autobusom, v ktorom bolo každé
Celkové hodnocení

S výberom miesta na dovolenku sme boli spokojný. Peloponéz je skutočne krásny poloostrov stvorený pre milovníkov histórie, ale aj pre milovníkov relaxu na pláži s krásnou tyrkysovou vodou. Žiaľ s dopravou sme boli absolútne nespokojný. Myslím, že CK by sa mala nad sebou trošíčku zamyslieť a investovať do nových autobusov, pretože poslať zákazníkov na tak dlhú trasu s autobusom, v ktorom bolo každé druhé sedadlo pokazené/rozpadnuté (sedadlá špinavé, nedali sa sklápať a podobne) bolo skutočne neseriózne. Taktiež organizácia fakultatívnych zájazdov bola veľmi slabá (niektoré sa ani kvôli nedostatočnému počtu uchádzačov ani nekonali). Prípadne ak sa aj konali boli len v Maďarčine, prípadne v inom cudzom jazyku a na nás Slovákov sa akosi aj napriek tomu, že sme si za výlet zaplatili nemalé peniaze akosi zabudlo.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytovanie bolo pekné a čisté, každá izba s balkónom. Kúpeľnička žiaľ ako väčšinou všade maličká. Ale dalo sa.

Upratovanie a výmena posteľného prádla a uterákov raz týždenne. (Matrace čisté - bielunké). K dispozícii v rámci izby kuchynský kút s riadom, s chladničkou a mrazákom, a mini elektrickou rúrou s grilom (tú sme žiaľ nevyužili - bola príliš špinavá). Niektoré izby mali aj kanvice.

Strava
Stravovali sme sa buď sami, alebo sme išli do reštaurácie. Boli sme sklamaný z výberu ovocia, ale ku koncu sme zistili, že chodí po uliciach autíčko, ktoré predávalo oveľa krajšie ovocie než ponúkali okolité obchody.

Služby hotelu
Musím pochváliť pani majiteľku, pretože aj keď štúdia nemajú výhľad na more, ale hostia sa môžu z balkónov pozerať na krásnu záhradu s palmami a s všelijakými gýčovitými, ale za to milými soškami. Je tu možnosť aj grilovania v záhrade.

Pláž
Štúdiá Manolis sú asi skutočne len nejakých 60 - 100 metrov od pláže. Ale pláž je veľmi úzka ( maximálne na jedno lehátko), reštaurácie na pláži poskytujú lehátka za poplatok (prípadne za konzumáciu) a keď sa kúpete, všetci čo sedia práve v reštaurácii sa na vás kukajú. Preto sme radšej chodili asi 20 minút pešo na začiatok Tola, kde je oficiálna široká pláž Tola s kabínkami a so sprchami. Voda nádherná tyrkysová, pozvoľný vstup - vhodný aj pre malé deti, pláž piesková, bez kamienkov, bez ježkov a iných podobných potvor.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Destinace

Doprava letecky

02:40 h

Popis

Nejjižnější část řecké pevniny, Peloponéský poloostrov, byl ve starověku pojmenován podle Pelopa, mýtického krále v Elídě, kterého vlastní otec předhodil jako potravu bohům. Převážně hornatý poloostrov skrývá mnoho historických památek: připomeňme si alespoň starověký Korint, Tiryns, Mikény, Epidaurus, Spartu, Olympie, byzantskou Mystru a středověké chrámy v Monemvassii. Na východě jej oblévá Krétské moře, na západě Jónské. Krajinu charakterizují zalesněná pohoří a pobřeží, která jsou lemována písečnými plážemi. Jeho malebnost podtrhují nekonečné pomerančové a citrusové háje, fíkovníky, cypřiše, eukalypty, olivy, agáve a vše co patří ke zdejší bujné vegetaci. Díky své poloze a výbornému klimatu letní sezóna na Peloponésu trvá od dubna do října.
 • Vzdálenost od pláže 100 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 34 °C v noci 24 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 36 °C v noci 24 °C

 • Středa 37 °C v noci 23 °C

 • Čtvrtek 35 °C v noci 23 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec