Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Od 1. 5. 2022 není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/recko/cestovani/covid_19.html

od 8 751 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 21 324

Poloha

Nově postavený hotel leží v oblasti Kalithea, na vyvýšenině u moře, od písečno-oblázkové pláže, vzdálené 200 m, je oddělen pouze zahradou. Město Rhodos je vzdáleno 6 km (dopravu zajišťují pravidelné autobusové linky), mezinárodní letiště Diagoras se nachází ve vzdálenosti 20 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou v dosahu 200 m

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem, lobby bar, hlavní restaurace s venkovním posezením, bar u bazénu, koktejl bar, společenská místnost s televizí, lékařská služba, půjčovna aut, konferenční sál a obchody. Dětem je určeno dětské hřiště. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén s oddělenou dětskou částí umístěný v udržované hotelové zahradě, bazén s vířivkou a sauna.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, vysoušeč vlasů) jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, telefonem, televizorem se satelitním příjmem a balkonem nebo terasou. Je možné využití jedné přistýlky. Pokoje s výhledem na moře se poskytují za příplatek.

Strava

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek se nabízí plná penze – snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Nápoje se poskytují za poplatek.

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje denní a večerní animační programy. Hostům je k dispozici volejbalové hřiště, minigolf, tělocvična, billiard, stolní tenis, fitness centrum, tenisový kurty (některé z uvedených aktivit jsou za poplatek). V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště. Hotel umožňuje internetové připojení a pronájem trezoru na recepci (za poplatek).

Pláž

Písečno-oblázková pláž leží ve vzdálenosti asi 200 m od hotelu a odděluje ji pouze hotelová zahrada. Hosté mohou využít nabídky vodních motorových i nemotorových sportů na pláži (za poplatek). Plážový servis je poskytován za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 250 m
 • Vzdálenost od centra města 3 km
 • Vzdálenost od letiště 20 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (85 hodnocení)

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,1 / 5

Tento hotel je 179. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1085 v Rhodos.

Petr P.

Hodnocení 5,0 / 5
Velká spokojenost, bez jedinné výtky. Vše na jedničku.
Celkové hodnocení

Velká spokojenost, bez jedinné výtky. Vše na jedničku.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Dostali jsme místo 4hvězdy 5hvězdu. Úžasné maximální spokojenost, pokoje velké vše funkční.

Strava
Skvělá !!! Jeden a půl kg za týden je snad dostatečné hodnocení.

Služby hotelu
Dokonalé, vše s úsměvem.

Pláž
Na pláži skoro nikdo, vždy volná lehátka a slunečník. Čisto.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Martina H.

Hodnocení 5,0 / 5
Nádherný hotel, skvělý servis, příjemné prostředí a okolí hotelu. Jednoduchý spoj autobusem do hlavního města Rhodos i do živého Faliraki.
Celkové hodnocení

Nádherný hotel, skvělý servis, příjemné prostředí a okolí hotelu. Jednoduchý spoj autobusem do hlavního města Rhodos i do živého Faliraki.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoje jsou nádherné, každý den úklid a čisté ručníky. Jediná vada byla, že jsme měli zaplacený výhled do zahrady a koukali jsme na silnici a kamarádi dostali pokoj v jiné části hotelu, naštěstí se nám to podařilo domluvit a dali nás k sobě.

Strava
Měli jsme polopenzi a ráno i večer byl velký výběr jídla a každý večer mi dali horkou vodu do termosky pro malou na ranní mlíko.

Služby hotelu
Naprosto skvělý a profesionální servis v celé části hotelu, jen u bazénu to bylo na delší čekání.

Pláž
Pláž u tohoto hotelu je kamenitá, musí se jít po schodech dolu k moři a vstup je z žebříku, pro rodiny s malými dětmi naprosto nereálné. My jsme byli většinou u bazénu a na pláž jsme si dojeli pár zastávek autobusem, kde byla krásná písečná pláž i vstup do moře.

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Filtrovat recenze

Eva Marie Podaná Září 2021

Datum pobytu: 21.8. - 28.8.2021

Hodnocení 3,7 / 5
Celkový dojem z dovolené velmi zkazily tenké zdi hotelu a tři věčně ožralí mladíčci ve vedlejším pokoji, kteří ani po intervencích u recepční nepřestávali pořádat neskutečně hlučné pařby ve tři v noci. Hotel je na usměrnění takových lidí krátký a upřímně jsme se tři noci nevyspali.
Celkové hodnocení

Celkový dojem z dovolené velmi zkazily tenké zdi hotelu a tři věčně ožralí mladíčci ve vedlejším pokoji, kteří ani po intervencích u recepční nepřestávali pořádat neskutečně hlučné pařby ve tři v noci. Hotel je na usměrnění takových lidí krátký a upřímně jsme se tři noci nevyspali.

Ubytování 3,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Hotel je pěkný, bazén super, fitko taky. Pokoj ušel - luxus si představuji jinak, ale to by asi muselo mít ještě hvězdu navíc. Na postelích se spalo dobře. Každý den jsme měli perfektně uklizeno.

Strava
Každý si asi přijde na své. Dost velké množství jídel průměrné až lepší kvality. Neskutečně přeslazené dezerty. Vázla dodávka čistých hrníčků na kávu, malé lžičky jsme viděli jednou za celý týden. Ale vybrat si zdravý, výživně plnohodnotný a pestrý talíř se zde jednoznačně dá. Jídelna je obrovská a pěkná. U večeře není v ceně pití, musíte si připlatit.

Obědvali jsme většinou mimo hotel, hlavně jídla s grilovaným masem a ta tedy Řekové opravdu umí. Hlady jsme netrpěli.

Služby hotelu
Využili jsme trezor za poplatek, protože hotel za ztrátu věcí na pokoji neručí. Nicméně měli jsme s sebou i jiné cennější věci, které jsme do trezoru nedávali a nic se neztratilo. Odlétali jsme až večer, takže když jsme chtěli po check outu v 11:00 někde složit kufry, byli jsme nasměrováni do bagage room, což bylo otevřené zákoutí s naprosto neomezeným přístupem a naprosto bez kontroly. Kdokoliv by chtěl s našimi kufry odejít, beztrestně by mohl. Měli jsme je tedy celý den u sebe u bazénu. Ale vtipné je, že si za poplatek můžete ty kufry zvážit. Pochopila bych váhu zdarma a placený bagage room, ale to bych asi chtěla moc.

Pláž
U tohoto hotelu jsme pláž nevyužili, přístup k moři není moc fajn, ale na krásnou pláž jsme si dojeli busem do nedalekého Faliraki a to bylo naprosto super. Moře po celém východním pobřeží je teplé, klidné na příjemné koupání, ale je úplně mrtvé, neviděli jsme při koupání jedinou rybu a potkali jsme za týden jen tři korály, z nichž jeden byl polomrtvý.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Dalibor Dvořák Srpen 2021

Datum pobytu: 4.7. - 18.7.2021

Hodnocení 3,7 / 5
Hotel byl obrovský s několika budovami. Prý byl plný, což nám při při rozlehlé zahradě, velkém bazénu, velké restauraci, ani nepřišlo. Personál všude ochotný a milý, vždy se snažil vyjít vstříc. Celkově převažuje pozitivní dojem. Bazén byl sice velký, pozvolna se svažující, ale ne moc hluboký (min 5cm a max 1,3m), což může být výhodou pro rodiny s dětmi. Zahrada udržovaná, zelená, se spoustou str
Celkové hodnocení

Hotel byl obrovský s několika budovami. Prý byl plný, což nám při při rozlehlé zahradě, velkém bazénu, velké restauraci, ani nepřišlo. Personál všude ochotný a milý, vždy se snažil vyjít vstříc. Celkově převažuje pozitivní dojem.

Bazén byl sice velký, pozvolna se svažující, ale ne moc hluboký (min 5cm a max 1,3m), což může být výhodou pro rodiny s dětmi. Zahrada udržovaná, zelená, se spoustou stromů a keřů.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Pokoj relativně prostorný, dostatek úložných prostor, funkční lednička a klimatizace (i když trochu hlučná). Pokoj čistý (po příjezdu). K dispozici balkonek. Úklid mohl být důkladnější. Ne, že bychom na tom tak lpěli, ale prostě písek si z pláží nějaký donesete, a když tam je i druhý, třetí den...

Strava
Trochu jednotvárná (polopenze), ale jinak chutná. Oběd v restauraci u bazénu byl na dlouho, při větším množství lidí nestíhají, ale vždy jsme si pochutnali. Na snídaně se v exponovaný čas před restaurací tvořily fronty. Věčně nebyl meloun :)

Služby hotelu
U bazénu je k dispozici bar a restaurace, kde je možné si dát přes poledne oběd. V zahradě je minigolf a plážový volejbal. Během dne probíhaly animační programy. Večer pak Mini-disko pro děti. Téměř každý večer pak byl na hotelové terase nějaký program (živá či reprodukovaná hudba, tance, zpěv).

Pláž
Pláž není úplně součástí hotelu, musí se z kopce a pak ještě podél pobřeží. Pláž je maličká, oblázková v zátoce. Přístup též z mola po schůdkách. Nicméně voda krásně čistá a pokud jste plavci, určitě si dobře zaplavete. Na ostrově jsou rozhodně mnohem (ale opravdu mnohem) lepší pláže.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Rostislav Pospíšilík Červenec 2021

Datum pobytu: 9.7. - 15.7.2021

Hodnocení 4,5 / 5
V pokynech bylo uvedeno, že na letišti na nás bude čekat delegát. Místo toho přišla SMS nastupte si do autobusu s číslem 71. Tam o nás nikdo nevěděl. Nebyli jsme na seznamu. Protože neumíme cizí jazyky, tak nastal problém. K vůli službám delegáta jsme si vybrali Vaší kancelář. Delegát nás zklamal. Ani jednou jsme delegáta neviděli. Proto s Vámi již nikdy nepojedeme
Celkové hodnocení

V pokynech bylo uvedeno, že na letišti na nás bude čekat delegát. Místo toho přišla SMS nastupte si do autobusu s číslem 71. Tam o nás nikdo nevěděl. Nebyli jsme na seznamu. Protože neumíme cizí jazyky, tak nastal problém. K vůli službám delegáta jsme si vybrali Vaší kancelář. Delegát nás zklamal. Ani jednou jsme delegáta neviděli. Proto s Vámi již nikdy nepojedeme

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Pokoj byl příjemný, ale v noci z nočního baru byly slyšet rušivé hlasité zvuky až do půl třetí ráno. Bylo to nepříjemné. Dveře byly špatné.

Strava
Se stravou jsme byli spokojeni

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Sofie Wágnerová Červenec 2021

Datum pobytu: 8.7. - 14.7.2021

Hodnocení 2,9 / 5
Celkový dojem průměrný. Delegátka CK vůbec nefungulovala, chtěla abychom se ozývali jen přes telefon, osobní schůzka žádná. Všechny CK v hotelu fungovali a stýkali se s klienty. Před dnem odletu nám delegátka neposlala vůbec sms k odjezdu, ačkoli tvrdila, že ano....opravdu velká drzost. Skoro jsme nestihli letadlo:-(
Celkové hodnocení

Celkový dojem průměrný. Delegátka CK vůbec nefungulovala, chtěla abychom se ozývali jen přes telefon, osobní schůzka žádná. Všechny CK v hotelu fungovali a stýkali se s klienty. Před dnem odletu nám delegátka neposlala vůbec sms k odjezdu, ačkoli tvrdila, že ano....opravdu velká drzost. Skoro jsme nestihli letadlo:-(

Ubytování 3,0 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Ubytování hezké.

Strava
Strava průměrná, docela se opakující.

Služby hotelu
Služby hotelu dobře fungující. Hotel velice čistý, každý den úklid pokojů.

Pláž
Pláž v blízkosti hotelu, velice krásná jako i řecké moře.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Hana K. Červenec 2021

Datum pobytu: 4.7. - 10.7.2021

Hodnocení 3,4 / 5
Celkový dojem z dovolené byl velmi dobrý.
Celkové hodnocení

Celkový dojem z dovolené byl velmi dobrý.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Pokoje jsou čisté a prostorné. Bohužel vzduchotechnikou se u nás pokoji občas objevovaly pavouci a šváby nebo jiný drobný hmyz, což celkově narušovalo dojem z ubytování.

Strava
Stravování se, bylo dostačující. Velký výběr zeleniny a sýrů. Nedoporučovala bych pro milovníky masa, protože jej nebylo moc na výběr. Uvítala bych více tradiční řecké kuchyně.

Služby hotelu
Hotelové služby na velmi dobré úrovni.

Pláž
Pláž hůře dostupná, velmi malá. Vstup do moře také špatně přístupný, doporučovány bych obuv do vody.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 37 °C v noci 28 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 36 °C v noci 28 °C

 • Neděle 34 °C v noci 26 °C

 • Pondělí 31 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec