• Od 1. 5. 2022, 6.00 hod., není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Lindos Gardens

Řecko, Rhodos, Lindos

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Lindos Gardens

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha

Příjemný hotel střední kategorie s rodinnou atmosférou je postavený v tradičním řeckém stylu a nachází nedaleko pobřeží a centra Lindu s jeho restauracemi, tavernami, bary, nákupními možnostmi a památkami. Z areálu hotelu je krásný výhled na Akropoli. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií. Poloha: 500 metrů od města Lindos 1 km od akropole Lindos 1,2 km od pláže 35 km od letiště 50 km od města Rhodos

Vybavení

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace, snack bar bar, bar u bazénu Wi-Fi připojení ve společných prostorech za poplatek

Pokoje

standardní pokoje s možností jedné přistýlky klimatizace (za poplatek na místě), koupelna, WC, vysoušeč vlasů TV/SAT, telefon, bezpečnostní schránka, mini lednička balkón nebo terasa

Pláž

hotel je vzdálen 1,3 km od písečno-oblázkové pláže lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek

Sport

dva venkovní bazény lehátka a slunečníky u bazénu zdarma vodní sporty na pláži, tenis, mini golf, biliard, tělocvična

Stravování

Snídaně.

Děti

bazén se skluzavkou, hřiště

Poznámka

Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Cena zahrnuje:

Letištní a bezpečnostní taxu, palivový poplatek a emisní příplatek, letenku tam i zpět, transfer do/z hotelu, ubytování s příslušným stravováním, služby česky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění a pobytovou taxu 1, 5 EUR / pokoj a noc, hradí se na recepci hotelu.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 1000 m
 • Vzdálenost od letiště 48 km
 • Vnější bazén ano
 • Bar ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano

Pořádající CK

BEST REISEN CZ, s.r.o. IČ: 60699957

Destinace

Lindos

Lindos je klidné středisko poblíž staré rybářské vesničky, která leží přímo u stejnojmenného zálivu. Čarokrásná příroda v okolí Lindosu zaručuje pitnost vody z vodovodního kohoutku a je typická pro svoji příjemnou chuť. Návštěvníci střediska mohou navštívit starobylou vesničku, kde najdou i dochované stavby z 6 . století před naším letopočtem. Ve staré vesničce potkáte typické bílé řecké domečky. Přímo ve starém Lindosu můžete navštívit i akropoli či Kleobulovu jeskyni. Oblast Lindos je vhodná pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří požadují v pohodlí letoviska jak kousek historie, tak zázemí provolno časovou zábavu. Pláže v okolí Lindosu jsou jedny z nejkrásnějších pláží ostrova, jedná se o písečné pláže buď s pohledem na akropoli na vrcholcích skalisek či na druhé písečné pláže v malebném zálivu. V lokalitě se najdou i pláže s drobnými oblázky.

Doprava letecky

02:50 h

Popis

Záplava barev a vůní vítá návštěvníky "ostrova věčného slunce", podle statistik je na Rhodu až 300 slunečních dní v roce. Takový je Rhodos, prozářený sluncem, rozkvetlý, pestrý, úrodný a také pohostinný, lemovaný nádhernými plážemi.

Náruživí sportovci, vášniví obdivovatelé starověkých památek, milovníci přírody, průzračného moře, ale i rušného nočního života, kultury a zábavy, ti všichni jsou na Rhodu správně. Antické stavby, stejně jako památky vybudované za éry rytířského řádu Johanitů i za osmanské nadvlády vytvářejí historicky různorodou podobu ostrova. Stál zde i jeden ze sedmi starověkých divů světa, Rhódský kolos, dnes již neexistující 32 metrů vysoká bronzová socha.

Výběr pláží je zde opravdu široký, v mnoha případech jsou pláže až několik kilometrů dlouhé, mezi nejkrásnější patří například pláž Tsambika, příjemné je i koupání v zálivu Kalithea. Pobřeží na západní části se vyznačuje ideálními větrnými podmínkami pro windsurfing.

Hlavní město Rhodos je rušným přístavním městem se vším, co k tomu patří. Jeho dominantou jsou středověké hradby spolu se Starým městem protkaným křivolakými uličkami. Ale ani ostatní letoviska nezůstávají se svým půvabem nijak pozadu, například Kalithea, bývalé termální lázně, Falikari, v minulosti malá rybářská vesnička, teď jedno z nejrušnějších míst ostrova, Kolymbia, menší poklidné letovisko, Kalthos, tradiční klidná řecká vesnice, Lindos, starobylé romantické městečko, Pefki/Lordos s dlouhými plážemi a širokým zázemím pro vodní sporty.
 • Vzdálenost od pláže 1000 m
 • Vzdálenost od letiště 48 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 35 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 35 °C v noci 23 °C

 • Pondělí 35 °C v noci 21 °C

 • Úterý 34 °C v noci 21 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec