• Nejpozději 1 den před vstupem do Řecka je nutné vyplnit elektronický formulář
 • Pro vstup do země je potřeba ukončené očkování (min. 14 dní po ukončení) NEBO test (podrobnosti níže) NEBO potvrzení o prodělání COVID-19
 • Uznávané testy: PCR test max. 72 hodin starý nebo antigenní test max. 48 hod starý. Děti do 11,99 let mohou do Řecka bez testu.
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů a samoizolace
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Děti od 6 do 11,99 let mohou podstoupit PCR test až v ČR ihned po příjezdu, bez nutnosti samoizolace
 • Ostatní osoby nutný negativní test před cestou zpět a další test v rozmezí 5. - 14. den po návratu, do té doby samoizolace

Hotel Koralli

Řecko, Santorini, Kamari

Malý rodinný hotýlek 50 m od lávové pláže Centrum letoviska 100 m Možnost apartmánů s kuchyňkou

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 29 146

Poloha

Menší rodinný hotel je situován v bezprostřední blízkosti písčito-oblázkové pláže. Centrum Kamari s mnoha možnostmi zábavy a nákupů je vzdáleno asi 100 m.

Vybavení

Hostům je k dispozici malá recepce, bar s TV místností, trezor na recepci, snídaňová místnost a venkovní terasa. Taverna se nachází ve vzdálenosti asi 30 m od hotelu. Součástí hotelového vybavení je malý venkovní bazén s lehátky a slunečníky a jacuzzi.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky a s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC). Pokoje jsou vybaveny klimatizací (bez příplatku), televizorem, ledničkou a mají balkon neboo terasu.

Strava

Hotel nabízí kontinentální snídaně podávané formou bufetu (chléb, 1 druh sladkého pečiva, máslo, šunka, sýr, jogurt, cereálie, marmeláda, káva, čaj, džus). Za příplatek se nabízí možnost dokoupení servírovaných večeří (výběrem z menu v blízké taverně patřící hotelu).

Služby

Hosté mohou využít pronájem trezoru na recepci. Hotel umožňuje bezdrátové připojení k internetu (WiFi). Bohaté možnosti zábavy nabízí centrum letoviska.

Pláž

Písčito - oblázková pláž se nachází ve vzdálenosti asi 20 m od hotelu.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Bar ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0/5
Invia

Výborné (207 hodnocení)

Ubytování 3,9/5

Strava 3,7/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,0/5

Tento hotel je 89. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1030 v Santorini.

Hana Tomíčková Červenec 2020

Datum pobytu: 14.7. - 21.7.2020

Hodnocení 5,0/5
Dovolená byla dle očekávání velmi krásná.
Celkové hodnocení

Dovolená byla dle očekávání velmi krásná.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování jednoduché, ale čisté a uklizené.

Strava
Strava odpovídala počtu uvedených hvězdiček

Služby hotelu
Vyhovující.

Pláž
Vstup do moře pozvolný, voda průzračná, pláž čistá a poloprázdná.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petr Stránský Červenec 2019

Datum pobytu: 25.6. - 2.7.2019

Hodnocení 5,0/5
Pohodová dovolená bez rušivých momentů. Mimo pobytu u moře doporučuji i pěší vycházku na blízké minipohoříčko. Vyrazit brzy a východ slunce už sledova
Celkové hodnocení

Pohodová dovolená bez rušivých momentů. Mimo pobytu u moře doporučuji i pěší vycházku na blízké minipohoříčko. Vyrazit brzy a východ slunce už sledovat shora.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Bydleli jsme v pokoji "superior", takže vyhlídka do krajiny, nikoli do protější zdi. Čisto, pohodlno.

Strava
Naše polopenze byla zcela dostačující. Snídaně každý den stejné, klasika. Večeře v restauraci, na jeden týden pobytu v jídelníčku dobrý výběr.

Služby hotelu
Hotelové služby bez problémů.

Pláž
Moře velmi blízko od hotelu! Pláž oblázková, boty do vody nutné. Lehátka a slunečníky zpravidla za konzumaci oběda. Dá se ležet i mimo lehátek. Šnorchlování slabší, ve vodě jen asi čtyři druhy ryb. Mušle nejsou vůbec. Dva pobytové dny byly bez koupání - velké vlny v důsledku větru.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Listopad 2020

Datum pobytu: 14.7. - 21.7.2020

Hodnocení 4,0/5
Zájezd naplnil naše očekávání. Ubytování bylo průměrné. Večeře výborné, snídaně slabé - byli jsme na 2, poté chodili raději do kaváren. Delegátka příjemná a nápomocná pro ty, kteří neumí anglicky.
Celkové hodnocení

Zájezd naplnil naše očekávání. Ubytování bylo průměrné. Večeře výborné, snídaně slabé - byli jsme na 2, poté chodili raději do kaváren. Delegátka příjemná a nápomocná pro ty, kteří neumí anglicky.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Roman G. Září 2020

Datum pobytu: 25.8. - 8.9.2020

Hodnocení 4,1/5
Dovolená byla poznamenána covidem, ale mělo to výhodu, že nikde nebyl nával turistů. Muselo se počítat s určitým omezením. Vzhledem k situaci je celkový dojem z dovolené dobrý.
Celkové hodnocení

Dovolená byla poznamenána covidem, ale mělo to výhodu, že nikde nebyl nával turistů. Muselo se počítat s určitým omezením. Vzhledem k situaci je celkový dojem z dovolené dobrý.

Ubytování 3,8/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování nemělo chybu, jen výhled byl do zdi sousedního hotelu, ale zase to mělo výhodu stínu a určitého klidu a soukromí.

Strava
Covid vše předělal, tak se to nedá moc posuzovat. Jídlo se podávalo pouze v taverně. Snídaně byla dost slabá a jednotvárná. Za celou dobu pobytu se nezměnila. Večeře byla z běžné nabídky taverny a nemělo to chybu.

Služby hotelu
Hotel nabízel pouze úklid a ten byl také poznamenán covidem. Uklízelo se jen v době, kterou jsme zvolili, aby jsme se nepotkávali s perzonálem. Malý bazén jsme nevyužívali.

Pláž
Po minutě chůze, z pokoje, uličkou mezi hotely a tavernami jsme na pláži. Pláž je hezká, čistá a vhodná k plavání i potápění. ,,Díky" covidu tam bylo málo turistů, tak nebyl žádný problém s vybráním místa.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaromír M. Září 2020

Datum pobytu: 18.8. - 25.8.2020

Hodnocení 3,5/5
Santorini je opravdový ráj na zemi, který jsme navštívili v nejlepší možnou dobu, kdy kvůli pandemii covid-19 nebyl ostrov přeplněný jako obvykle. Především pokud se podaří získat zájezd s last minute slevou a můžete tím pádem přímo na místě utratit pár set euro navíc, máte možnost si prohlédnout celý ostrov autem a naplno si užít nádherné moře, výborné jídlo, pití, pohostinnost místních srdečných
Celkové hodnocení

Santorini je opravdový ráj na zemi, který jsme navštívili v nejlepší možnou dobu, kdy kvůli pandemii covid-19 nebyl ostrov přeplněný jako obvykle. Především pokud se podaří získat zájezd s last minute slevou a můžete tím pádem přímo na místě utratit pár set euro navíc, máte možnost si prohlédnout celý ostrov autem a naplno si užít nádherné moře, výborné jídlo, pití, pohostinnost místních srdečných lidí a zažít dechberoucí výhledy a nejkýčovitější západy slunce.

Ubytování 2,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 2,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Hotel je umístěn přímo v centru malé vesničky představující místní "letovisko", hned vedle promenády podél pláže. Přesto se nachází v klidnější vedlejší uličce, kterou kromě hotelových hostů využívají spíše místní jako zkratku. Snesitelnou daní za tuto polohu je nutnost procházet ne úplně úhlednými a čistými průchody. Předtím, než se rozhodnete sem jet, je prostě nutné si uvědomit, že cestujete do oblasti mezi Balkánem a Afrikou. Totéž je nutné mít na paměti při hodnocení samotného ubytování, které má jednak svá nejlepší léta už trošku za sebou, jednak odpovídá spíše kategorii hostelu**. Na druhou stranu se majitelka a její personál starají o udržování příkladné čistoty jak na pokojích, tak v přímé blízkosti hotelu. Pokud uvážíte, že stejně většinu dne trávíte mimo hotel buďto na pláži nebo někde na výletě, na přespání či krátkou siestu během dne pokoj plně dostačuje a klimatizace vždy funguje. Pokud ale z jakéhokoliv důvodu čekáte naleštěný 4* all inclusive hotel, podívejte se raději jinam.

Strava
Polopenze v taverně Koralli, vzdálené ani ne pár minut chůze od hotelu, je plně dostačující. Snídaně je poměrně střídmá a již druhý den se asi začne trošku protivit, ale nikdo vám nebrání si objednat za příplatek vajíčka a kvalitnější kávu nebo posnídat někde jinde. Druhé denní hlavní jídlo je vázáno na omezené, ale zároveň dosti pestré menu, jehož součástí je vždy předkrm/salát a dezert zdarma. Je na vás, jestli si zvolíte oběd či večeři, nápoje je ale nutné si hradit. Ze mnoha podniků, které jsme během týdne vyzkoušeli, jsme se nakonec vždy rádi vraceli k paní Dině do její taverny Koralli, která je zaručeně jedním z nejlepších gastronomických podniků v celém Kamari. Hoteloví hosté mají automaticky 10% slevu a pokud se chováte k paní majitelce hezky, vždy dobře doporučí a udělá cenu - což ale samozřejmě není možné si vynucovat.

Služby hotelu
Hotelové služby jsou poměrně omezené, plážové osušky je nutné mít vlastní.

Pláž
Veřejná pláž je volně a bezplatně přístupná ve vzdálenosti několika minut od hotelu. Hotel nemá vlastní lehátka a slunečníky, ty je ale možné si "pronajmout" od místních taveren, většinou za konzumaci 5 až 12 € na den. Samotný vstup do moře je po kamenité pláži poněkud ztížený, je lepší mít boty do vody, dno se svažuje mírně a postupně. Pokud je moře klidné, bývá voda průzračně čistá. Oproti Kamari má vedlejší Perissa příjemnější štěrko-písčitou pláž a také moře je zde výrazně klidnější. Do Perissy lze dojet denně od 10 do 17 hodin pohodlně přívozem podél útesu za 10€ na osobu tam a zpět, tamější taverny vybírají za lehátka se slunečníky na pláži zvláštní poplatek mimo konzumaci v rozmezí 8 až 12€. Nejbližší pláž s jemným černým pískem se nachází severně od Kamari v zátoce u vesnice Monolithos, moře je zde divočejší s většími vlnami, ale dno se svažuje velmi pozvolna. Pláž je opět volně přístupná, za lehátka a slunečníky na pláži je vybírán zvláštní poplatek.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Karolína Červenec 2020

Datum pobytu: 14.7. - 21.7.2020

Hodnocení 4,8/5
Hotýlek je skromnější, ale má vše, co člověk potřebuje - postel (ač vskutku velmi měkkou), sprchu, balkon a klimošku. Restaurace je kousek od hotelu, moc příjemná. Na pláž pár kroků. Zastávka busu hned u restaurace. Nejsou žádné extra výtky, spíš drobnosti, určitě se vrátíme!
Celkové hodnocení

Hotýlek je skromnější, ale má vše, co člověk potřebuje - postel (ač vskutku velmi měkkou), sprchu, balkon a klimošku. Restaurace je kousek od hotelu, moc příjemná. Na pláž pár kroků. Zastávka busu hned u restaurace. Nejsou žádné extra výtky, spíš drobnosti, určitě se vrátíme!

Ubytování 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Hotel má příjemnou atmosféru a skvělou paní majitelku, která přináší takové "rodinné teplo" :) Moc jsme si to užili, zvlášť letos.

Strava
Byli jsme na polopenzi. Snídaně byly špatné (pouze pečivo, máslo, marmeláda, "džbán" nescafe a šťáva... každý den), ale večeře luxusní! Servírovaný výběr z menu místního jidla - předkrm, hlavní chod a zákusek. Vždy čerstvě uvařené (žádné ohřívače) a delikátní.

Služby hotelu
Standardní. S ohledem na situaci v červenci 2020 úklid na vyžádání, ale klidně i každý den. Paní majitelka ochotná vyřešit sebemenší problém.

Pláž
Pláž v Kamari je dlouhá a mixlá (kamínky s pískem). Taverny u pláže nabízí lehátka "za konzumaci", nemusí se platit samostatně. Určitě jsou dobre boty do vody. Blíže u hotelu je horší příštup do moře (přes kameny), doporučujeme jižní část pláže (od hotelu vpravo), kde jsou sice kamínky, ale žádné šutry. My si užívali pláž u taverny cpt. Hook.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Hana Tomíčková Červenec 2020

Datum pobytu: 14.7. - 21.7.2020

Hodnocení 5,0/5
Dovolená byla dle očekávání velmi krásná.
Celkové hodnocení

Dovolená byla dle očekávání velmi krásná.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování jednoduché, ale čisté a uklizené.

Strava
Strava odpovídala počtu uvedených hvězdiček

Služby hotelu
Vyhovující.

Pláž
Vstup do moře pozvolný, voda průzračná, pláž čistá a poloprázdná.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 23 °C v noci 19 °C

 • Sobota 23 °C v noci 20 °C

 • Neděle 23 °C v noci 20 °C

 • Pondělí 22 °C v noci 18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec