Hotel Author Boutique

Rusko-Petrohrad

Více o ubytování

od 12 390 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 115 932

Poloha

Author Boutique Hotel stojí jenom 2 minuty pěší chůze od třídy Něvský prospekt, 3 minuty od řeky Neva a 5 minut od katedrály Vladimirsky a paláce Anichkov.

Vybavení

K vybavení objektu patří butiky, kde si mohou hosté nakoupit. Po pracovním nebo rekreačním programu si mohou hosté vybrat ze 2 vynikajících restaurací. Ruské speciality si můžete vychutnat v restauraci F. M. Dostoevsky, italská kuchyně se podává v Bella Leone.

Ubytování

Ubytování v hotelu Author Boutique nabízí rozkládací pohovku, plazmové televizory s DVD přehrávačem a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají výhled na nádvoří nebo město. V koupelně najdete bidety a vany, a také župany, pantofle a vysoušeč vlasů. K dispozici jsou přistýlky a dětská postýlka / dětská postýlka.

Strava

Snídaně. Speciality ruské kuchyně připravují v restauraci F. M. Dostoevsky a k dispozici je také restaurace Bella Leone s nabídkou italských jídel.

Služby

Večer se můžete pobavit při živé jazzové hudbě a oblíbených písních minulosti. Wi-Fi připojení k dispozici. Nedaleko hotelu najdete řadu nákupních možností v mnoha buticích.

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:20 h

Popis

Bývalý Petrohrad a Leningrad právem nazývaný Benátkami severu díky 42 ostrovům, 65 řekám a 420 mostům. Založil jej car Petr Veliký v ústí Něvy jako malou pevnost roku 1703, současná přístavní metropole má 5 milionů obyvatel a rozkládá se na ploše 620 km2. Město je dílem ruských a evropských architektů, tvůrců světoznámých památek - Zimní Palác, Ermitáž, katedrála Sv. Izáka, další paláce a náměstí, v okolí pak Petrodvorec, Pavlovsk, Puškin, Repino. Jedinečnou atmosféru mají červnové 'Bílé noci', podobný přírodní úkaz jako na jižní Aljašce nebo Grónsku. Proměna metropole oproti minulosti je úžasná.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 02:20

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Nízká sezóna