Sport (Mavrovo)

Severní Makedonie

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Sport autobusem, polopenze, 7 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Sport autobusem, polopenze, 7 nocí

Co Vás čeká?
Odjíždět budeme v pátek z Prahy v 18:00, příjezd do hotelu je naplánován druhý den v odpoledních hodinách.
Navracet se budeme po týdnu pobytu v sobotu, kdy v dopoledních hodinách odjíždíme z hotelu a v Praze budeme druhý den v ráno.

O ubytování

Hotel Sport, který se nachází pouhých pár desítek metrů od hladiny jezera, je ideální volbou pro sportovce a milovníky přírody. Výhledy na zamrzlé jezero jsou opravdu fascinující, ale stejně tak příjemný je venkovní vyhřívaný bazén nebo sauna, ve kterých se můžete relaxovat po celodenním lyžování.

Poloha a popis

Hotel Sport je moderním ubytováním, které prostupuje příjemná atmosféra. Kdo má rád klid, ten si tu opravdu přijde na své. Odpočinek v termálním venkovním bazénu nebo ve SPA ve vedlejším hotelu Bistra jen podtrhnou váš zážitek z tohoto resortu a lyžařského střediska.

Pokoje

V hotelu se nachází 32 prostorných a vzdušných pokojů. Moderní pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonem a Wi-Fi připojení na pokoji zdarma. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou a fénem. Naši klienti si mohou vybrat z těchto typů: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou nebo apartmán se dvěma pevnými lůžky a dvěma přistýlkami.

Služby hotelu

V ceně ubytování mohou klienti využívat zdarma oblíbený venkovní termální bazén se saunou zdarma. Pro děti je k dispozici dětské hřiště v hotelu Bistra. V pokojích i ve společných prostorách je Wi-Fi zdarma.

Stravování

Snídaně i večeře probíhají formou bufetu. K večeři je v nabídce variace světové kuchyně a tradiční makedonské pokrmy. To vše doprovází nabídka kvalitních vín. Po večeři budete moci navštívit útulný bar, který je ideálním místem pro zhodnocení lyžařského dne s přáteli.

Destinace

Objevte s námi neobjevené! Podmanivé kouzlo Mavrova, největšího makedonského lyžařského střediska, vás chytne za srdce. Celkem 25 kilometrů krásných poloprázdných sjezdovek všech kategorií, oslnivé výhledy do krajiny národního parku a nezaměnitelná balkánská kultura vyšperkovaná makedonskou kuchyní. Pojeďte si s námi zalyžovat do Makedonie a objevit dosud ne zcela známou perlu Balkánu.

Místo, na které jsou Makedonci právem pyšní. Středisko Mavrovo se nachází ve stejnojmenném národním parku a servíruje dechberoucí výhledy na makedonské pohoří Bistra a třpytící se Mavrovské jezero. Kromě kilometrů skvěle upravených sjezdovek středisko nabízí také noční lyžování a trasy pro běžecké lyžování, po kterých se můžete vydat na výlety po okolí. Na své si přijdou také milovníci skialpového lyžování či výletů na sněžnicích. Budete-li mít zájem a dostatek energie, po zaslouženém odpočinku v sauně a vydatné večeři si můžete dopřát také balkánský večerní život.

V letošní nabídce Experitour najdete hotely jak přímo u lanovky (např. hotel Bistra 4*), tak hotely v centru střediska a v příjemné docházkové vzdálenosti k lanovce (např. hotel Sport 3*). Součástí ceny je vždy SKIPAS a ubytování s polopenzí. Bohaté snídaně formou bufetu, večeře taktéž bufetové či formou servírovaného 3chodového menu. Kompletní nabídku hotelů i variant dopravy najdete na našich webových stránkách. S výběrem vám rádi pomůžeme!

Cena zahrnuje:

ubytování ve 3* hotelu na 7 nocí, polopenze, autobusová doprava, 6denní SKIPAS, SPA v hotelu, služby českého delegáta, pojištění CK proti úpadku, pobytová taxa

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách), případné fakultativní výlety

Informace o hotelu

Počasí