Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/seychely/cestovani/covid_19.html

Bliss

Seychely, Mahé

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

BLISS HOTEL MAHE

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

POLOHA: Bliss Hotel Seychelles je hotel umístěný na severním pobřeží ostrova Mahé, v chráněné zátoce, ukryté mezi bílými písečnými plážemi a bujnou tropickou vegetací. Na pláž Beau Vallon je to cca 8 minut jízdy, stejně tak do města Victoria. Letiště je vzdáleno 25 minut jízdy. UBYTOVÁNÍ: Hotel disponuje 24 pokoji a apartmány různých kategorií rozdělenými podle polohy a vybavení. Kombinuje kreolskou architekturu s moderním designem. Deluxe with Seaview: pokoje umístěné ve svěží tropické zahradě s výhledem na moře. Pokoje s rozlohou 35 – 40m2 jsou vybaveny klimatizací, otevřenou koupelnou, zahradou nebo terasou s výhledem na moře. Standard Garden View: bungalovy jsou umístěny ve stínu tropické zahrady plné květin a ptáků. Pokoje s rozlohou 35 – 40m2 nabízí venkovní posezení, velkou ložnici, koupelnu se sprchou, klimatizaci, mini bar a set na přípravu kávy a čaje. Garden Family Duplex: dvoupatrové pokoje umístěné v tropické zahradě o rozloze 75m2, jsou vybaveny klimatizací ve vrchní části, větráky ve spodní části, rozlehlou šatnu, obývací část, bezpečnostní schránku a minibar servis.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce, restaurace, DVD knihovna, bazén a sluneční terasa, Wi-Fi připojení v recepci, taxi a kyvadlová doprava, půjčovna aut, služba praní a žehlení prádla, služba hlídání dětí, kadeřnictví. SPORT A ZÁBAVA: koupání, přírodní bazén ve skále, sluneční terasa, hotel pořádá celou řadu aktivit, jako je šnorchlování, výlety lodí, okruh po ostrově, potápění, rybaření a mnoho dalšího.


Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže 20 m
  • Vnější bazén ano
  • Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Destinace

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Ostrov Mahé je hlavním a největším ostrovem (154 Km2) ze všech. Žije na něm 90% ze všech obyvatel Seychel. Jeho délka od severu k jihu je asi 27 Km2 a široký je 3 - 8 Km. Tento ostrov vznikl následkem působení podmořských vyvřelých žul a je lemován 68 krásnými plážemi s pískem jako naše hladká mouka. Většina těchto pláží je vhodná pro potápění. Na severozápadě ostrova se nachází pláž Beau Vallon, která patří mezi nejkrásnější a neslavnější na světě. Další nádhernou pláží je Anse Intendence se svými divokými vlnami. K nejkrásnějším místům ostrova patří Jarden du Roi u pláže Anse Royal. Na Mahé se nachází hlavní město Victoria s vládou a správou, stejně jako mezinárodí letiště, přístavy, střední školy a průmyslové podniky. Slavnosti, sportovní a kulturní udlosti se rovněž převážně konají na Mahé, kde jsou největší hotely a většina turistů. Jedním slovem - Mahé určuje puls Seychel.
  • Vzdálenost od pláže 20 m

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 30 °C