Crown Beach

Seychely, Mahé, Pointe Au Sel

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

CROWN BEACH HOTEL SEYCHELLES

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha: Crown Beach Hotel je okouzlující čtyřhvězdičkový butikový hotel, který se nachází na východním pobřeží Mahé, hlavního ostrova Seychel s nádhernou pláží, krásnou lagunou a velkými žulovými balvany, doplněný okolními horami a jeho bujné tropické stromy. Nachází se také v krásném prostředí, přesně pojmenovaném "pohádková země" a velmi blízko slavné pláže Anse Royale na 15 minut chůze (cesty jsou však velmi úzké a ne příliš schůdné) nebo 5 minut autobusem. Hotel stojí na 2000 metrech čtverečních upravených zahrad a nabízí také nádherný výhled na záliv obklopený tyčícími se palmami s výhledem na teplé tyrkysové vody a pro ranní ptáky "nejúžasnější východ slunce" nad obzorem. Plážový a mořský portrét s odlivem i přílivem se svými zvláštnostmi. Odliv se těší nekonečným procházkám po korálovém bariérovém útesu, kde můžete vidět jeho malá živá stvoření, a na kajakech, které při přílivu objevují jeho krásnou zátoku a zátoky, oceníte úžasnou jízdu. : Oblíbený hotel se strategickou polohou v oblasti Pointe Au Sel na východní straně hlavního ostrova Mahé. Mezinárodní letiště leží 8 km a hlavní město Victoria se nachází 17 km. UBYTOVÁNÍ: Dvoulůžkové pokoje jsou komfortně vybavení s individuálně nastavitelnou klimatizací, TV/SAT, minibarem, trezorem, setem na přípravu kávy a čaje a fénem. Součástí jsou prostorné balkóny s výhledem na oceán, bazén nebo hory. Osm pokojů má úplný výhled na oceán s velkými soukromými balkony s výhledem na moře a bazén. Zbývajících šest ložnic má panoramatický výhled na ostrovní horu. Vezměte prosím na vědomí, že jsou obráceny k silnici a pokud se rozhodnete nechat okna otevřená, může vás ve špičce rušit. Naše vitrína návrhů interiérů, TV konzole, veškerý moderní designový nábytek z teakového dřeva, od velkého výběru látek až po velmi pohodlnou manželskou postel velikosti King, kterou lze snadno přeměnit na oddělené postele. Pokoje jsou vybaveny kabelovou televizí 42palcovou LCD obrazovkou a telefonem, klimatizací, stropními ventilátory. Šatní skříň je vybavena posuvnými zrcadlovými dveřmi, osobním trezorem, župany, minibarem (na objednávku z hlavního baru), příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a vysoušečem vlasů.

VYBAVENÍ HOTELU: Na hosty čeká skvělá restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, recepce, bar. Hotel zajištuje prádlenu, úschovu zavazadel a rádi zajistí výlety po okolí. SPORT A ZÁBAVA: K hotelu náleží venkovní bazén s terasou a lehátky na opalování. Na pláži je možnost zapůjčení kajaků.

Cena zahrnuje:

HROMADNÉ ZPÁTEČNÍ TRANSFERY LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ PŘI MIN. POČTU 2 OSOBY

HROMADNÉ ZPÁTEČNÍ TRANSFERY LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ PŘI MIN. POČTU 2 OSOBY. PRO POUZE 1 OSOBU - V PŘÍPADĚ JEDNOLŮŽKOVÉHO POKOJE - SE UČTUJE DODATEČNÍ POPLATEK.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 1.2 km
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Pořádající CK

TIME TRAVEL spol. s r.o. IČ: 49356861

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Ostrov Mahé je hlavním a největším ostrovem (154 Km2) ze všech. Žije na něm 90% ze všech obyvatel Seychel. Jeho délka od severu k jihu je asi 27 Km2 a široký je 3 - 8 Km. Tento ostrov vznikl následkem působení podmořských vyvřelých žul a je lemován 68 krásnými plážemi s pískem jako naše hladká mouka. Většina těchto pláží je vhodná pro potápění. Na severozápadě ostrova se nachází pláž Beau Vallon, která patří mezi nejkrásnější a neslavnější na světě. Další nádhernou pláží je Anse Intendence se svými divokými vlnami. K nejkrásnějším místům ostrova patří Jarden du Roi u pláže Anse Royal. Na Mahé se nachází hlavní město Victoria s vládou a správou, stejně jako mezinárodí letiště, přístavy, střední školy a průmyslové podniky. Slavnosti, sportovní a kulturní udlosti se rovněž převážně konají na Mahé, kde jsou největší hotely a většina turistů. Jedním slovem - Mahé určuje puls Seychel.
 • Vzdálenost od pláže 1.2 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 28 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 25 °C

 • Pondělí 28 °C v noci 25 °C

 • Úterý 28 °C v noci 25 °C