Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Bratislava a "Husí hody"

Slovensko, Bratislava a okolí

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Bratislava a "Husí hody"

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Počet dní

BRATISLAVA, HUSÍ HODY a Thermalaquapark Senec

Popis

Třídenní zájezd - Bratislava, Slovenský Grob, hrad Děvín, koupání v termálních lázních v Senci a skvělá večeře - HUSÍ HODY v ceně !

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 2x ubytování se snídaní v rodinném penzionu, 1 x večeři - Husí hody (1/4 pečené husy, lokše 3 ks, dušené červené zelí), služby česky mluvícího průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.

Poznámka

Doporučené kapesné: vstupy cca 30 Euro + nápoje...

1. den

odjezd v ranních hodinách. Kolem poledne příjezd na hrad Děvín, prohlídka hradu, procházka k soutoku Moravy s Dunajem, individuální volno na oběd. V odpoledních hodinách přejezd do Bratislavského vinařství, prohlídka a ochutnávka vína. V podvečerních hodinách přejezd na ubytování.

2. den

po snídani odjezd do Bratislavy, kde se pěšky se vydáme za poznáním nejvýznamnějších památek v historickém jádru Starého města, Michalská brána - jediná z původních středověkých opevnění, symbol města Bratislavský hrad, tyčící se na nad Dunajem, Grasalkovičův palác - sídlo slovenské prezidentky, katedrála sv. Martina - korunovační kostel uherských králů, Františkánský kostel ze 13. stol., kouzelné uličky Starého města. V odpoledních hodinách fakultativní projížďka lodí po Dunaji a následně návrat na ubytování do Slovenského Grobu, kde ve stylové restauraci na nás bude čeká nezapomenutelná večeře – Husí hody.

3. den

po snídani přejezd do moderního komplexu termálních lázní Thermalaquapark Senec, kde strávíme dopoledne a časné odpoledne koupáním a užíváním si vodních atrakcí. V odpoledních hodinách se vydáme na cestu zpět k domovům.


Vyberte si termín

Popis

Hlavní město Slovenska, Bratislava, vás překvapí pohodovou atmosférou, kulturním životem a spoustou zajímavých atrakcí ve městě nebo jeho nejbližším okolí. Bratislava se rozprostírá se po obou březích řeky Dunaj, druhé největší řece v Evropě a na úpatí pohoří Malých Karpat. Bratislava leží na hranici třech států. Na jihu sousedí s Maďarskem a na západě s Rakouskem. Od východních hranic s Českou republikou ji dělí necelých 100 km.