Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Hotel Smaragd

Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince

Více o ubytování

od 5 260 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 89 302

Lázeňský dům Smaragd: Romantický pobyt 2 noci

Informace

NÁSTUPNÍ DEN NA POBYT

Pobyt mohou absolvovat jen

osoby starší 18 let.

PONDĚLÍ - PÁTEK

Pobyt není možný v období Velikonoc

Lázeňský dům Smaragd

Lázeňský dům Smaragd je po Rubínu druhý nejdéle existující léčebný dům v Dudincích. V roce 2015 prošel rekonstrukcí, od roku 2017 má novou kavárnu a obnovený společenský sál. Lázně Dudince jsou proslulé svými minerálními prameny, jejichž léčivé účinky jsou známé již stovky let. Svědčí o tom bazénky vytesané do travertínu, dnes nazývané Římské lázně, které se dochovaly v okolí města.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích s koupelnou a WC, fénem, LCD TV, lednicí, telefonem, balkonem a internetovým připojením Wi-Fi.

Restaurace a stravování

Hosté mají k dispozici jídelnu, sluneční terasu nebo příjemnou kavárnu Smaragd ´78, která prošla proměnou v roce 2017. Snídaně se podávají formou teplých a studených bufetů. Obědy a večeře si hosté mohou vybírat z menu. K dispozici je i salátový bufet.

Další hotelové služby

V lázeňském domu Smaragd se nachází recepce, centrální trezor, společenský sál. Další doplňkové služby jsou dostupné v Rubínu, hotely jsou propojeny chodbou. Jedná se o solárium, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetiku, zubní ambulanci, směnárnu, čistírnu, prodej suvenýru, animační služby. Nechybí ani dětský koutek a služba hlídaní dětí. V hotelu lze platit kartou.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku najdou v areálu squashový kurt: stůl na stolní tenis: posilovnu, bowlingovou dráhu, biliardový stůl. Venku se nachází tenisový kurt, plážový volejbal, venkovní bazén Rubín a Thai Relax centrum.

Lázně a wellness

V lázních Dudince se léčí nemoci pohybového ústrojí a nemoci nervové soustavy. Zdejší minerální voda je vhodná i pro léčbu chorob žaludku, krevního tlaku, chorob kožních a při onemocnění dýchacích cest. Lázeňský hotel Smaragd je propojen spojovací chodbou s LD Rubín, kde se nachází budova balneoterapie a poskytují se zde veškeré lázeňské a relaxační procedury.

Možnost dokoupení procedur

Inhalační terapie (oxygenoterapie), elektroléčba (diadynamik, rebox, interfereční proudy, magnetoterapie, hydrogalvan), světloléčba (biotronová léčba, laseroterapie, solux), masáže (lymfomasáž, klasická, podvodní, reflexní, reflexní, chodidel, ruční, částečná, medová detoxikační, anticelulitidní masáž, japonská masáž - Shiatsu, masáž horkými lávovými kameny, thajská masáž), cvíčení, zábaly, alternativní procedury (akupunktura, ultrazvuk, harmonizace čaker, baňkování, plynové injekce s aplikací CO2).

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat před hotelem za poplatek cca 5 €/den nebo zdarma na monitorovaném parkovišti asi 150 metrů od hotelu.

Okolí

Přímo v lázeňském areálu najdete vitální svět Wellnea s suchými i parními saunami, tepidariem, vířivým bazénem, oddychovou zónou, soláriem a nabídkou masáží. Dále se zde nachází koupaliště Dudinka s minerálním, zážitkovým, rekreačním a dětským bazénem, občerstvením a plážovým volejbalem. Kousek od hotelu jse také sport centrum s tenisovými kurty, bowlingové dráhy a squash .

V okolí určitě stojí za návštěvu krásné historické město Banská Štiavnica, která je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Dále doporučujeme navštívit Zvolen se svým okouzlujícím zámkem a muzeem nebo skalní obydlí a muzeum v Brhlovicích

Destinace

Město Dudice má zajímavou polohu, nachází se v trojúhelníku Bratislava, Banská Bystrica, Budapešť v naprosto čistém prostředí bez průmyslových exhalátů. Najdete zde ideální podmínky pro rekreaci – stabilní klima a největším počtem slunečných dnů na Slovensku. Podle švýcarské stupnice má klima v městě Dudince sedativní a utišující účinky.

Lázně Dudince mají minerální vodu, která jako jediná na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně nemoci pohybového aparátu a oběhového systému, dále pak neurologické choroby. Podobná voda je pak už jen ve francouzských lázních Vichy.

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa ve výši 1,5 € /osoba/den

Informace o hotelu

 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Bowling ano
 • Kavárna ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 39 °C v noci 20 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 32 °C v noci 19 °C

 • Neděle 23 °C v noci 17 °C

 • Pondělí 24 °C v noci 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec