Hotel Demanova Resort

Slovensko, Liptov, Liptovský Mikuláš

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 233 599

Poloha

rezort se nachází v obci Demänová, na kraji Demänovské Doliny, která je nejznámější a nejnavštěvovanější dolinou Nízkých Tater a zároveň je součástí Národního parku. Největší lyžařské středisko Jasná, je vzdáleno pouhých 15 minut jízdy autem.

Lyžování

Ski centrum Demänová přímo v rezortu (2 vleky, sjezdovka pro začátečníky a pokročilé, večerní lyžování, lyžařská škola, osvětlená běžecká trať 550 m dlouhá, snowtubing, snowpark, půjčovna lyží a snowboardů). Lyžařský areál Jasná 12 km (11 vleků, 6 lanovek s upravenými sjezdovkami).

Koupání

aquapark Tatralandia 8 km, aquapark Bešeňová 18 km, vodní nádrž Liptovská Mara 10 km.

Vybavení

Rezort tvoří několik budov s apartmány i samostatné chaty, restaurace Pinus, koktejl bar, pekárna, wellness centrum (vířivka, tepidarium, Kneippův chodník, finská, parní a infra sauna, masáže, zábaly), fitness, dětský koutek, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, Fun centrum (3D bludiště, bike park, lezecká stěna, trampolíny, skákací hrad, mini zipline, F1 simulátor, game stan), nabíjecí stanice pro elektromobily, půjčovna elektrokol, Wifi internet, parkoviště.

Speciální nabídka

Vstup do wellness centra (počet vstupů = počet nocí). Vstup do Fun centra (počet vstupů = počet dní). Vstup do Ski centra Demänová během zimní sezóny (počet vstupenek = počet nocí). Parkování ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

Vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 1.7.-1.9.21 3 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Možný pobyt se psy do 25 kg za poplatek 20 €/noc. Pobytová taxa 1 €/osoba nad 12 let/noc. Vratná kauce 100 €/apartmán.

Slevy:


- Sleva Klub cestovatelů a stálí zákazníci
- 5,00% Sleva pro novomanžele
- 5,00% Sleva pro seniory
- Sleva za včasný nákup

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec