Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Ski & Wellness Residence Družba

Hodnocení: 4/5

Slovensko, Nízké Tatry, Jasná

Přímo na sjezdovce Wellness centrum Obří dětské hřiště Dovolená pro náročné

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA - Demänovská Dolina

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Atis CZ: SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA - Demänovská Dolina Hodnocení: 4/5
 • Invia: Ski & Wellness Residence Družba Hodnocení: 4/5

KDE BUDETE SPÁT

a) COMFORT: 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou (plnohodnotné lůžko), některé s možností až dvou přistýlek (na ověření) 18 - 24 m2, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor a minibar,čajový a kávový servis, WiFi, župany. ZIMA: b) ECONOMY:2 - lůžkové pokoje, 14 -17 m2, Spr.+WC, SAT/TV telefon, fén, trezor, minibar, WiFi, župany. LÉTO: c) ECONOMY PLUS: 2 - lůžkové pokoje, 14 - 17 m2, Spr.+WC, SAT/TV telefon, fén, trezor, minibar, WiFi, župany,balkon, vyhlídka na Bielu Púť. - přistýlka jen na vyžádání . Ostatní tipy pokojů na ověření včetně ceny: d) COMFORT PLUS: 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou výhledem na Bielu Půť, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor a minibar, WiFi, župany. Pokoj má balkon. Na dotaz vč. ceny. e) SUPERIOR: 2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor a minibar,čajový a kávový servis, WiFi, župany. f) FAMILY. 2 lůžkový pokoj s 1 přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor a minibar,čajový a kávový servis, WiFi, župany g) FAMILY PLUS: 4-lůžkový pokoj s možností 1-2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor a minibar,čajový a kávový servis, WiFi, župany h) APARTMÁNY RESIDENCE: dvouložnicové pokoje s možností 1 přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor a minibar,čajový a kávový servis, WiFi, župany i) APARTMÁNY LUX: jednoložnicové s možností 1-2 přistýlek, krbem a kuch. koutem, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor a minibar, čajový a kávový servis, WiFi, župany. Nacházejí se u hotelu se samostatným vchodem zvenku. k) APARTMÁNY LUX: dvouložnicové s možností 1-2 přistýlek, krbem a kuch. koutem, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor a minibar, čajový a kávový servis, WiFi, župany. Nacházejí se u hotelu se samostatným vchodem zvenku. Příplatek za pokoj s balkonem nebo výhledem v jiné kategorii je cca 170,- CZK/os/noc - na vyžádání.

STRAVA (léto)

REKREAČNÍ POBYT: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet nebo servírované 4 chodové menu ) za příplatek v CK. WELLNESS POBYT : polopenze - snídaně bufet , večeře bufet nebo servírované 4 chodové menu ( dle nabídky hotelu)

FORMA STRAVY

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Krásu přírody Nízkých Tater můžete obdivovat během turistické procházky, kterou Vás bude doprovázet průvodce. K dovolené neodmyslitelně patří já gastro zážitky, kterých Vás zde čeká několik (dle aktuálního programu hotelu): Festival vaření džemů a palačinek, Festival vaření gulášů, Grilování na terase (pokud my už grilujeme tak grilujeme), Beerfest, Festival šampaňského, Prosecca a Aperolu. Lanovka na Chopok - FUNITEL - nejmodernější lanovka na Slovensku, lanový park Tarzania (200 m), Demänovská jeskyně Slobody (4 km), Demänovská ledová jeskyně (4 km), Vrbické pleso (300 m) - jezero s půjčovnou šlapadel a lodiček + diskotéka Happy End. Dovolená POD ROZHLEDNOU:Rozhladňa Ostredok (vzdálenost 1,7 km), 1167 m. n. m. Věž byla postavená nedávno a turistům dává výhledy na Chopok a panoramu Nízkých Tater, a také na lyžařské středisko. Pod rozhlednou je umístěný piknikový stůl a lavičky. Provozní doba (bez záruky), Vstupné (bez záruky)

DALŠÍ SLUŽBY

Další vstupy do bazénu a wellness nad rámec objednaných služeb pro ubytované hosty : 16€/osoba/3 hodiny a 10 €/ dítě 0-11,99 r. / 3 hodiny Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový krytý bazén 25 m,vnitřní relaxační bazének s chrličem v nově rozšířeném wellness centru. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km). VODNÍ TERMÁLNÍ PARK BEŠEŇOVÁ s nejvyšší tobogánovou věží na Slovensku a umělým vlnobitím (31 km). Přehrada Liptovská Mara (15 km) - vodní sporty (jachting, windsurfing aj.), rybolov! "PLESO DRUŽBA"- zábava pro celou rodinu V bezprostřední blízkosti hotelu je nová nafukovací vodní nádrž Pleso Družba ( 20 x13 m ), vhodná pro lodičky nejen pro děti, ale i dospělé - s dřevěným molem na usnadnění nastupování do lodiček.Pro návštěvníky jsou k dispozici lodičky ve více velikostech. Při nádrži se nachází také hasičská stříkačka, se kterou se dá vymyslet mnoho zábavných her. Každý pátek v rámci Letního programu jsou hotelem organizovány DNY Neptun - den plný zábavy a soutěží při Plese Družba.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Nehlídané parkoviště 0,-€; Garáže: 20 €/den - nutno předem objednat.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní v poslední den pobytu a uvolněním pokoje do 10.00 hod.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

LETNÍ POBYT S POLOPENZÍ A VSTUPEM DO WELLNESS ( od 3 nocí, nástupní den libovolný) - ubytování dle zvoleného počtu nocí s polopenzí (snídaně bufet, večeře 4-chodové menu nebo bufet ) ; - neomezený vstup do wellness centra v otvírací dobu; - denně vstup do bazénu v době 7:30 - 10:00 hod - nehlídaní parkoviště; - WiFi připojení na internet; - dětský koutek "Pinocchio" pro děti do 4 let - dětské hřiště "Pevnost DRUŽBA" s kolotočem, - dětské animace v termínu 1.7. - 31.8.

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

LETNÍ REKREAČNÍ POBYT (od 3 nocí, nástupní den libovolný) - ubytování dle zvoleného počtu nocí s polopenzí (snídaně bufet, večeře 4-chodové menu nebo bufet ) - denně vstup do bazénu v době 7:30 - 10:00 hod - nehlídaní parkoviště; - WiFi připojení na internet; - dětský koutek "Pinocchio" pro děti do 4 let ; - dětské hřiště "Pevnost DRUŽBA" s kolotočem - dětské animace v termínu 1.7. - 31.8.

CELKOVÁ KAPACITA

132 pokojů a 10 apartmánů. Balkon mají jen některé pokoje - za příplatek.

STRAVA (zima)

REKREAČNÍ POBYT : snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet) za příplatek v CK. WELLNESS POBYT : polopenze - bufet.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: vstup do hotelového bazénu (7:30 -10:00), úschova lyží, nehlídané parkoviště, WiFi připojení na internet, dětský koutek. Volnočasový program pro děti dle aktuální nabídky hotelu. Např.: Loutkové divadlo a divadelní představení Dětská škola vaření - Masterchef .Vystoupení kouzelníka Dětské animace * Dětský koutek pro nejmenší * Družba Kid's klub Dětský vláček * Stolní tenis * X-Box

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,-€/ os od 12 let/ noc - hrazeno na místě

AKČNÍ NABÍDKA

STYLOVÝ HOTEL ORIENTOVANÝ NA DĚTI

URČITĚ OCENÍTE

Proč Ski & Wellness residence Družba Demänovská Dolina: - největší wellness - největší dětské hřiště - 2 dětské koutky - lodičky pro děti ZDARMA - poznejte nejen s dětmi "dračí legendu" POVĚST O DEMIÁNOVI A ZAKLETÉ DOLINĚ DEMÄNOVSKÉ Více informací ZDE

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

prostorná recepce s lobby barem a knihovnou, hotelová restaurace Jasná, stylová Lidová restaurace s terasou (vstup přímo ze sjezdovky),sklepní vinárna s vinotékou (možná degustace vín), noční bar - Kabaret, 3 konferenční místnosti, 3 salonky, biliard, vysokorychlostní Wi-Fi v celém hotelu,3 výtahy, místnost pro odložení zavazadel, roomservice, lyžařská škola, dětská lyžařská školka s dětským vlekem, půjčovna a prodejna lyžařského vybavení, ski servis, lyžárna se zvětšenou kapacitou a s uzamykatelnými skříňkami a sušiči lyžáků, nehlídané parkoviště před hotelem. AKTIVITY PRO DĚTI: dětský koutek a Družba Kid´s klub, největší dětské hřiště v Jasné s kolotočem, vlastní wellness zóna pro děti s bazény, venkovní bazén, velký bazén s lodičkami na člunkování u hotelu ZDARMA. LÉTO: pro děti jsou organizovány profesionální vystoupení herců, klaunů, kouzelníků, loutkové divadlo, vystoupení se živými zvířaty, bohatý letní animační program s Letní RYTÍŘSKOU HROU. Wellness centrum nabízí celkem 9 bazénů a vířivých van, 8 saun: 25 m plavecký bazén s pramenitou vodou, v témže rozlehlém a členitém prostoru tři vířivky , dětská zóna s bazénem o délce 7,85 m a teplotou vody 32°C + nový nerezový bazén pro nejmenší děti s postupně se svažující hloubkou až po cca 30cm a s fontánkou; 2x vířivý relaxační bazén s chrličem, 5 saun: suchá sauna, sauna Kamilka, eukalyptová, solná a bylinková sauna, s ochlazovacím bazénkem a hydromasážnímn sprchami, oddechová zóna s vyhřívanými lehátky, venkovní letní terasa s vířivým bazénem a teplotou vody 37°C,s dřevěnou kádí a lehátky. Rozšířené tepidárium s prostornější oddychovou zónou s vyhřívanými lehátky a výhledem na Nízké Tatry . Za příplatek: široká nabídka masáží, obličejových a tělových ošetření kosmetikou SOTHYS, vitamin bar aj. Vstup do bazénu je omezen, ale lze si doplatit na místě a vstup získat . Bazén nelze uzavřít . Nová Adult Zóna "Four Seasons" - vstup přes původní wellness - 3 nové sauny - parní "Turecká oáza" , "Tatranská síla" se zvýšenou teplotou a suchá "Severská sauna", "Prameny se živou vodou" - 3 bazénky s kontrastními koupelemi - 7°C, 28°C a 38°C, "demänovský pramen" s pitnou vodou a vyhřívaná oddychová lehátka nebo posezení. Na recepci hotelu možnost zakoupení slevové karty LIPTOV CARD. V průběhu zimní sezony: snow show a dětské animace.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotel SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA se nachází v centru turistického střediska Jasná v Nízkých Tatrách, přímo na lyžařském svahu Biele Púť, v nadmořské výšce 1 200 m.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Liptovského Mikuláše (trať č. 180 ŽSR) - 16 km, odtud autobusem do Jasné pod Chopkom (700 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Liptovského Mikuláše (trať č. 180 ŽSR) - 16 km, odtud autobusem do Jasné pod Chopkom (700 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM (léto)

Autem z dálnice D1 v Liptovském Mikuláši odbočit na silnici č. 584 směr Demänová do Jasné p. Chopkom - značeno. Parkování u hotelu. Trasa Praha - Demänovská Dolina: 515 km; Brno - Demänovská D.: 320 km; Ostrava - D. Dolina: 209 km. GPS: 48°58'1.488"N, 19°35'8.160"E


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 0 m
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Recenze ubytování

Hodnocení 4,7 / 5
Invia

Skvělé (na základě 36 hodnocení)

Ubytování 4,6 / 5

Strava 4,6 / 5

Okolí 4,6 / 5

Cena 4,6 / 5

Kvalita sjezdovek 4,7 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 6. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 411 v Nízké Tatry.

Šárka F.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 13.10. - 15.10.2023 Hodnoceno: Říjen 2023

Ski & Wellness Residence Družba Hodnocení: 4/5 Slovensko, Nízké Tatry

Ubytování luxusní,strava výborná, wellness nádherné. Velká spokojenost.
Děkujeme

Ubytování luxusní,strava výborná, wellness nádherné. Velká spokojenost.
Děkujeme

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování výjimečně,v apartmánu krb.

Strava
Jídlo výborné, neskutečný výběr ve všech kategoriích.

Služby hotelu
Služby perfektní.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Andrea J.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 28.9. - 1.10.2023 Hodnoceno: Říjen 2023

Ski & Wellness Residence Družba Hodnocení: 4/5 Slovensko, Nízké Tatry

Pěkný hotel v krásné přírodě. Jenom pokoje trochu menší. Jídlo super, personál milý, usměvaví všichni, určitě se vrátíme.

Pěkný hotel v krásné přírodě. Jenom pokoje trochu menší. Jídlo super, personál milý, usměvaví všichni, určitě se vrátíme.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Šárka F.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 13.10. - 15.10.2023 Hodnoceno: Říjen 2023

Ski & Wellness Residence Družba Hodnocení: 4/5 Slovensko, Nízké Tatry

Ubytování luxusní,strava výborná, wellness nádherné. Velká spokojenost.
Děkujeme

Ubytování luxusní,strava výborná, wellness nádherné. Velká spokojenost.
Děkujeme

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování výjimečně,v apartmánu krb.

Strava
Jídlo výborné, neskutečný výběr ve všech kategoriích.

Služby hotelu
Služby perfektní.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Andrea J.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 28.9. - 1.10.2023 Hodnoceno: Říjen 2023

Ski & Wellness Residence Družba Hodnocení: 4/5 Slovensko, Nízké Tatry

Pěkný hotel v krásné přírodě. Jenom pokoje trochu menší. Jídlo super, personál milý, usměvaví všichni, určitě se vrátíme.

Pěkný hotel v krásné přírodě. Jenom pokoje trochu menší. Jídlo super, personál milý, usměvaví všichni, určitě se vrátíme.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miloš V.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 10.9. - 14.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Ski & Wellness Residence Družba Hodnocení: 4/5 Slovensko, Nízké Tatry

Krásná dovolená s těmi nejlepšími zážitky.

Krásná dovolená s těmi nejlepšími zážitky.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Super, jen záchod byl trošku na místě blízko zdi.

Strava
Výborná

Služby hotelu
Úžasní.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Dana S.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 26.8. - 27.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Ski & Wellness Residence Družba Hodnocení: 4/5 Slovensko, Nízké Tatry

Pobyt splnil naše očakávania, všade čisto a útulne. Bohaté raňajky s veľkým výberom jedal rôzneho druhu. Súčasťou hotela je reštaurácia s milým a ochotným personálom s celodennou prevádzkou.

Pobyt splnil naše očakávania, všade čisto a útulne. Bohaté raňajky s veľkým výberom jedal rôzneho druhu. Súčasťou hotela je reštaurácia s milým a ochotným personálom s celodennou prevádzkou.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Izba čistá útulná všetko voňavé ????

Strava
Vynikajúca kuchyňa

Služby hotelu
Sme nevyužili, boli sme tam krátko..

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaroslav T.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 6.8. - 9.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Ski & Wellness Residence Družba Hodnocení: 4/5 Slovensko, Nízké Tatry

Krásný hotel. Perfektni bazén a welnes. Krásné prostředí a krásné hory.

Krásný hotel. Perfektni bazén a welnes. Krásné prostředí a krásné hory.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování na velmi dobré urovni.

Strava
Snídaně bohaté, nabidka hlavnich jídel dobrá.

Služby hotelu
Služby na dobré urovni. Obsluha hotelu příjemná a ochotná.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Nízké Tatry jsou druhým největším Národním parkem a čtvrtým nejvyšším pohořím Západních Karpat. Jestliže v případě výšky obsadily až třetí místo, pak v případě celkové rozlohy zaujímají místo první. A skutečně Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím nejen Slovenska, ale celých Západních Karpat.
 • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota -8 °C v noci -14 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra -5 °C v noci -10 °C

 • Středa -2 °C v noci -8 °C

 • Čtvrtek -1 °C v noci -6 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout