Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

hotel SKI TMR

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Hotel SKI: Rekreační pobyt 3 noci

Cena zahrnuje

BONUS ke všem pobytům od 1.12.2022 do 23.4.2023: SKIPASS platný v lyžařských střediscích Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Možnost záměny skipassu za celodenní lístek do vodního parku Bešeňová nebo Tatralandia (celodenní vstup Aqua Ticket). Podmínkou čerpání těchto bonusů je registrace GOpass, kterou Vám rádi zajistíme.

Hotel SKI TMR

Hotel SKI *** je svou polohou ideální pro sportovní nadšence, kteří ocení sjezdovku, trasy i turistické chodníky jen 50 m od hotelu a nástupní stanici lanovky na Chopok u hotelu. V hotelu SKI zažijete tu pravou retro atmosféru. Hotel prošel v roce 2021 renovací a je dnes moderním retro hotelem.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v rekonstruovaných pokojích typu standard s možností jedné až dvou přistýlek, některé s možností výhledu na svah. Pro rodiny s dětmi je vhodný rodinný pokoj (manželská postel a rozkládací sedačka nebo patrová postel). Wi-Fi připojení.

Stravování

Hosté mohou využívat restaruaci, kde si mohou vychutnat domácí stravu podle osvědčených receptů. V ceně pobytu je snídaně formou bufetu nebo polopenze, kde k večeři je na výběr ze tří jídel. Restaurace nepodává A la carte. Lyžarům je k dispozici Ski bar.

Wellness

Milovníci relaxu ocení po celém dni na svahu nebo túře blahodárné účinky finské sauny včetně ochlazovacího bazénku a relaxační místnosti.

ZIMA 2023 - podmínky pro uplatnění benefitu SKIPASS v ceně pobytu naleznete ZDE .

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je povolen za příplatek.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před hotelem.

O středisku

Hotel se nachází ve známém lyžařském středisku Jasná na svazích Chopku i okolních vrcholů. Středisko se nachází v Národním parku Nízkých Tater a představuje jeden z největších lyžařský areálů ve střední a východní Evropě s výbornými podmínkami pro zimní sporty na severní a jižní straně Chopku (2 024 m). Jasná nabízí přes 40 km lyžařských tratí, 12 freeriderových zón, snow park, bohatý aprésski program, kabinové i sedačkové lanovky. Najdete zde řadu cyklistických tras pro horská kola, sjezdařské "single traily", turistické trasy a chodníky. Jasná, Chopok, vrchol Ďumbier, Kosodrevina i celá jižná strana jsou místem, kde se zaručeně nudit nebudete.

Destinace

Demänovská dolina - Jasná patří v současnosti mezi nejnavštěvovanější místo Nízkých Tater a k nejhezčím koutům Slovenska. Vděčí za to jistě známým jeskyním a svahům Chopku, který je rájem pro milovníky lyžování.

Také turistické možnosti jsou zde neobyčejně bohaté. Údolím prochází celá řada značených tras a kromě nich je zde i síť procházkových cest. Jasná byl původně název horní části Demänovské doliny a později se rozšířil na její další části. V současnosti má rozsáhlé ubytovací a stravovací kapacity a také lanovky a lyžařské vleky, které vás přiblíží k vrcholům Nízkých Tater. Mezi turisty nejnavštěvovanější patří Chopok (s lyžařským areálem) a Ďumbier. Horní částí protéká říčka Demänovka a Zadná voda. Najdete zde i rozsáhlé morény s krásným Vrbickým plesem a Lukovým plieskom. Tam, kde se pak obě říčky ponoří pod zem, vytvářejí světoznámý systém jeskyní, z niž jsou zpřístupněny Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody.

Cena zahrnuje:

3x ubytování, 3x snídaně (formou bufetu), vstup do wellness centra (finská sauna, ochlazovací bazén, odpočinková místnost), parkování, WIFI

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa cca 1 € za osobu a den, GOpass v případě zajištění ve vlastní režii na recepci: 2 EUR

Informace o hotelu

 • TV ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nicole, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Nízké Tatry jsou druhým největším Národním parkem a čtvrtým nejvyšším pohořím Západních Karpat. Jestliže v případě výšky obsadily až třetí místo, pak v případě celkové rozlohy zaujímají místo první. A skutečně Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím nejen Slovenska, ale celých Západních Karpat.

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec