Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Sorea Máj

Slovensko, Nízké Tatry, Liptovský Ján

Při vstupu do Jánské doliny V tichém a klidném prostředí Možnost rodinných pokojů Termální ráj Vnitřní i venkovní bazén

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

SOREA MÁJ - Liptovský Ján

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou koupelna s vanou + WC, SAT/TV, telefon, trezor, wifi, balkon. Přistýlka = rovnocenné lůžko, které vytvoří s pevným lůžkem manželskou dvoupostel. Příplatek za pokoj 1/1 se neúčtuje.

FORMA STRAVY

Polopenze.
Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Množství turistických tras a cyklotras v Národních přírodních rezervacích Nízkých Tater. Malá a Velká Stanišovská jeskyně ( 3 km ) , Ďumbier (2047 m.n m.) , Nejvíce staveb zámeckého typu a kúrií na mert čtvereční ve střední Evropě - obec Liptovský Ján. Liptovský hrad ( 6 km ) , Tatralandia ( 8 km ) , Skanzen Pribilina ( 10 km ) , Thermalpark Bešeňová ( 29 km ), Skanzen Vlkolinec ( 35km ), Skanzen Zuberec ( 45 km )

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, Mastercard, Maestro.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA - platí pro všechny pobyty. REKREAČNÍ POBYT: Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+2 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 2. dítě na přistýlce je vždy platící.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

vnitřní bazén s termální vodou s teplotou 28 °C (voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová) a venkovní koupaliště TERMAL RAJ: plavecký bazén (délka 50 m, šířka 18 m, hloubka 80 - 180 cm), dětský bazén, relaxační - klidový bazén, bazén s fontánkou, sportovní aktivity (plážový volejbal, petanque), animační program. Vstup do bazénů za příplatek na místě. Nejmodernější, celoroční aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (15 km).

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma na nehlídaném parkovišti u hotelu

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

10,-€/noc

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu. Při dokoupení obědů není možný oběd v den nájezdu a odjezdu .

SLEVY A VÝHODY

Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT ( min.2 noci, nástup libovolný) v termínu 11.4. -2.5.2023 - ubytování dle zvoleného počtu nocí - bufetová polopenze BONUSY ZDARMA: - parkování - Wi-Fi v celém hotelu BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

BYLINNÝ BALÍČEK (5dnů/4nocI, nástup libovolný) v termínu 11.4. - 2.5.2023
* 4x ubytování s bufetovou polopenzí * denně vstup do hotelového bazénu s termální vodou * Wi-Fi * parkování Bylinný balíček: - 1x masáž olejem z 9-ti druhů květů - 1x uvolňující masáž chodidel - 1x relaxační masáž - 1x bylinný zábal - 1x parafinový zábal rukou - 1x oxygenoterapie Procedury v trvání 20 min./ První procedura se čerpá v den nástupu BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

LEVANDULOVÝ RELAX (5dnů/4noci, nástup libovolný) Platí v termínu 11.4. - 2.5.2023
* 4x ubytování s bufetovou polopenzí * denně vstup do hotelového bazénu s termální vodou * Wi-Fi * parkování. Levandulový balíček: - 1x uvolňující levandulová masáž - 1x uvolňující masáž chodidel - 1x levandulový zábal - 1x levandulový zábal rukou BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

JARNÍ TERMÁL PROBUZENÍ ( 4dny/3noci, nástup libovolný) V termínu 11.4. - 2.5.2023
* 3x ubytování s bufetovou polopenzí * denně vstup do hotelového bazénu s termální vodou * Wi-Fi * parkování. BONUS: - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

JARNÍ TERMÁL PROBUZENÍ (7dnů/6nocí, nástup libovolný) V termínu 11.4. - 2.5.2023
* 6x ubytování s bufetovou polopenzí * denně vstup do hotelového bazénu s termální vodou * Wi-Fi * parkování. BONUS: - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

VELIKONOCE

VELIKONOČNÍ RELAX U MASÉRA(5 dnů/4noci, nástupní den ČT-PÁ) - 4x ubytování v plně obsazeném 2-lůžkovém pokoji nebo v pokoji 1/1 - 4x bufetová polopenze - 4x vstup do hotelového bazénu s termální vodou - velikonoční program - Wi-Fi - parkování Služby pro osoby 15+ - masáž dle vlastního výběru - velikonoční parafinový zábal rukou - oxygenoterapie BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.

CELKOVÁ KAPACITA

185 pevných lůžek + 104 přistýlek Hotel má bezbariérový vstup, restauraci, aperitiv bar, kongresový sál a vstup do bazénu (pohyblivá plošina vedle schodiště), v přízemí je 1 berzbariérový pokoj. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérový pokoj je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

SLEVY A VÝHODY (zima)

- SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.

UPOZORNĚNÍ (zima)

Hotel uzavřen 13.12. - 6.4.2023

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,50 €/os 18+/noc

AKČNÍ NABÍDKA

Příplatek za 1/1 pokoj se neúčtuje!

URČITĚ OCENÍTE

Proč Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ: - Léčivá termální voda po celý rok! - Malebná liptovská příroda! - Pozitivní energie jedinečného místa na Liptově!

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, aperitiv bar, kongresové prostory, stolní tenis, biliár, dětský koutek, výtah, JUMPING centrum - cvičení na profi trampolínách, internetový koutek, Wi-Fi internet v celém hotelu Wellness: vnitřní bazén s termální vodou s teplotou 28 °C (voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová) a malý dětský bazén, sauna, masáže, mořská koupel (jemná sprejová sprcha, díky které můžete inhalovat mořskou sůl). Venkovní koupaliště THERMAL RAJ: plavecký bazén (délka 50 m, šířka 18 m, hloubka 80 - 180 cm), relaxační - klidový bazén, bazén pro neplavce, bazén s fontánkou, sportovní aktivity (plážový volejbal, petanque), animační program.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ se nachází v ústí Jánské doliny cca 10 km jihovýchodně od Liptovského Mikuláše pod nejvyšším vrcholem Nízkých Tater - Ďumbierem (2 043 m n.m.). Jánská dolina patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám a díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem pro lázeňské a rekreační pobyty.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po dálnici D 1 do Liptovského Jánu, parkování u hotelu. Trasa Praha - Jánská Dolina: 520 km; Brno - Jánská Dolina: 316 km; Ostrava - Jánská Dolina: 202 km. Parkování u hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Liptovského Mikuláše - 12 km, odtud místní linkou do Liptovského Jánu, dále pěšky k hotelu (400 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Liptovského Mikuláše (trať č. 180) - 12 km, odtud autobusem do Liptovského Jánu, dále pěšky k hotelu (400 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky 400 m
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Půjčovna kol ano
 • Půjčovna lyží ano
 • Volejbal ano
 • Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (77 hodnocení)

Ubytování 4,2 / 5

Strava 4,4 / 5

Okolí 4,4 / 5

Cena 4,0 / 5

Kvalita sjezdovek 3,0 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 25. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 359 v Nízké Tatry.

Vendula

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 12.8. - 18.8.2021 Hodnoceno: Srpen 2021

Sluzby a vybaveni a pristup personalu se za 20 let, od doby, co jsme tam byli naposled, nezmenil a uz tenkrat to nebyl zadny zazrak. Uklid pokoje a vymena rucniku katastrofa. Nekolik dni se nikdo nezastavil ani vysypat kos. Jidlo podprumerna zavodka, na cisnika jsme kvuli objednani piti cekali i pres pul hodiny. Hotel ma skvelou polohu, bazeny, ale tim jeho plusy bohuzel konci. Na recepci nejsou schopni poradit ani se zakladnimi turistickymi informacemi.

Sluzby a vybaveni a pristup personalu se za 20 let, od doby, co jsme tam byli naposled, nezmenil a uz tenkrat to nebyl zadny zazrak. Uklid pokoje a vymena rucniku katastrofa. Nekolik dni se nikdo nezastavil ani vysypat kos. Jidlo podprumerna zavodka, na cisnika jsme kvuli objednani piti cekali i pres pul hodiny. Hotel ma skvelou polohu, bazeny, ale tim jeho plusy bohuzel konci. Na recepci nejsou schopni poradit ani se zakladnimi turistickymi informacemi.

Ubytování 1,8 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jaroslav C.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

skvělé doporučuji

skvělé doporučuji

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Vendula

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 12.8. - 18.8.2021 Hodnoceno: Srpen 2021

Sluzby a vybaveni a pristup personalu se za 20 let, od doby, co jsme tam byli naposled, nezmenil a uz tenkrat to nebyl zadny zazrak. Uklid pokoje a vymena rucniku katastrofa. Nekolik dni se nikdo nezastavil ani vysypat kos. Jidlo podprumerna zavodka, na cisnika jsme kvuli objednani piti cekali i pres pul hodiny. Hotel ma skvelou polohu, bazeny, ale tim jeho plusy bohuzel konci. Na recepci nejsou schopni poradit ani se zakladnimi turistickymi informacemi.

Sluzby a vybaveni a pristup personalu se za 20 let, od doby, co jsme tam byli naposled, nezmenil a uz tenkrat to nebyl zadny zazrak. Uklid pokoje a vymena rucniku katastrofa. Nekolik dni se nikdo nezastavil ani vysypat kos. Jidlo podprumerna zavodka, na cisnika jsme kvuli objednani piti cekali i pres pul hodiny. Hotel ma skvelou polohu, bazeny, ale tim jeho plusy bohuzel konci. Na recepci nejsou schopni poradit ani se zakladnimi turistickymi informacemi.

Ubytování 1,8 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jaroslav C.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

skvělé doporučuji

skvělé doporučuji

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Ivana Necesana

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk)

Prijemne prostredie vhodne pre dovolenku s detmi

Prijemne prostredie vhodne pre dovolenku s detmi

Ubytování 3,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Zarazili ma spinave koberce a to ze uteraky vam nevymenia ani raz za cely pobyt

Strava
Jedlo a obsluha boli vyborne to jedno nemalo chybu

Služby hotelu
Sluzby su primerane

Pláž
Kupalisko aj voda bolo fajn blixko a lahko dostupne

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miloslav Zajíc

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Příjemný personál hotelu, klid v okolí, výborná strava, ideální pro rodiny s dětmi, mnoho zajímavostí i v širším okolí, velkým kladem byly vstupy do bazénů v ceně zájezdu

Příjemný personál hotelu, klid v okolí, výborná strava, ideální pro rodiny s dětmi, mnoho zajímavostí i v širším okolí, velkým kladem byly vstupy do bazénů v ceně zájezdu

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
pokoj v pořádku, dostatek úložného prostoru, celkově prostorná místnost, wc čisté, snad jen koupelna působila trochu stísněně a opotřebovaně

Strava
polopenze - snídaně i večeře velký výběr, střídání jídel během celého týdne (teplá i studená kuchyně); obědy - možnost zajít v mnoha restauracích v okolí

Služby hotelu
recepce - ochotný personál, odpadky vynášené každé dopoledne, na chodbách velmi čisto, parkoviště dostatečně velké

Pláž
termální bazény poblíž areálu hotelu - velké pozitivum, okolí čisté, upravené, horší kvalita WC, voda v malých bazénech měněna každý den

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Eva P.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

supr

supr

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
dobrý jsme spokojeni

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Nízké Tatry jsou druhým největším Národním parkem a čtvrtým nejvyšším pohořím Západních Karpat. Jestliže v případě výšky obsadily až třetí místo, pak v případě celkové rozlohy zaujímají místo první. A skutečně Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím nejen Slovenska, ale celých Západních Karpat.
 • Vzdálenost od sjezdovky 400 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 3 °C v noci -3 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 4 °C v noci 0 °C

 • Sobota 4 °C v noci -1 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec