Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Aqua

Slovensko, Střední Slovensko, Turčianske Teplice

V centru u promenády 50 m od aquaparku Cenově výhodné ubytování

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

AQUA - Turčianske Teplice

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč), Spr.+WC,SAT/TV, rádio, lednice a balkon (většina pokojů). Léčebný dům je rekonstruovaný.

FORMA STRAVY

Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu). Strava je poskytována ve LH Velká Fatra - večeře formou bufetu nebo kontinentální stravy - servírovaná (výběr z 5-ti hlavních jídel den dopředu) - dle obsazenosti a aktuální nabídky hotelu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE

DALŠÍ SLUŽBY

Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 17 € 3-hodinový vstup: 13 € 2-hodinový vstup: 11 € Vstup na večerní koupání: 9 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 33 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 30 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí (resp. se stravou ve stejném rozsahu jako rodiče) ZDARMA! Děti od 4 - 10 let na přistýlce/lůžku s polopenzí za cenu dle ceníku. Případnou plnou penzi (dle rodičů) má bez doplatku Děti od11 - 15 let na přistýlce s polopenzí za cenu dle ceníku. Případnou plnou penzi (dle rodičů) doplácí. Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUPARK a platí i pouze v doprovodu 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji. Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .

MOŽNOST KOUPÁNÍ

SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).
Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.

PARKOVÁNÍ (léto)

Zpoplatnění parkování v areálu SLK - ceny bez garance : P1, P2, P3 - 2,-€ / noc P4, P5 - 1,-€ / noc P6, P7 - 3,-€ / noc Garáž Velká Fatra - 5,-€ / noc Garáž Aqua - 15,-€ / noc P - kúpele Aqua - 2,-€ / noc P - kúpele Malaá Fatra - 2,-€ / noc P - Royal Palace - 0,-€ / noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

Nepovolen

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Aqua a večeří do 19.00 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SPA& AQUAPARK (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný) V době Velikonoc 15.4. -18.4.22 je možné zakoupit pobyt na min. 4 noci
- ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze servírovaná (viz. strava)
- denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době) služby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně volný vstup do bazénu Olympic a 3-hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) - vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

KLASIK léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástupní den NE) - 7x ubytování s plnou penzí (snídaně bufetová, oběd a večeře servírované ) - 1x lékařské vyšetření / konzultace - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době) Prodloužení pobytu na dotaz

UPOZORNĚNÍ

Pro ubytování v Turčianských Teplicích je nutno vyplnit čestné prohlášení - k dispozici na prodejním dispečinku.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,45 €uro/den

AKČNÍ NABÍDKA

LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK

URČITĚ OCENÍTE

Proč léčebný dům AQUA Turčianské Teplice: - tiché místo obklopené zelení - jen 100 m od Spa & Aquparku - jednoduché, ale komfortní ubytování Proč Lázně Turčianské Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

LD Aqua: ubytování. Na stravu se dochází do 30 m vzdálené restaurace M. Galandu. Strava je podávána kontintálně (servírovaná) - výběr z 5 hl. jídel den předem. Procedury jsou poskytovány v LD Velká Fatra (200m). SPA & AQUAPARK je vzdálený 100 m. LD Velká Fatra: restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Ve městě místní značení. Parkování u LD Velká Fatra.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem (300 m) do Turčianských Teplic. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (300 m - leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od sjezdovky 20 km
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Dětský koutek ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano

Pořádající CK

ATIS, a.s. IČ: 25351117

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (15 hodnocení)

Ubytování 4,3 / 5

Strava 3,8 / 5

Okolí 4,3 / 5

Cena 4,3 / 5

Tento hotel je 12. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 268 v Střední Slovensko.

Zdeněk Kuřík

Hodnocení 5,0 / 5
Příště jedeme zas.Super.
Celkové hodnocení

Příště jedeme zas.Super.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5
Celkovâ spokojenost se vším
Celkové hodnocení

Celkovâ spokojenost se vším

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Klidné ubytování k odpočinku

Strava
Výborná, velký výběr jídel

Služby hotelu
Dobré

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Miroslava D.

Hodnocení 3,0 / 5
Pobyt v lázních jsme si užili včetně výletů do okolí. Líbila se nám mincovna v nedaleké Kremnici i výlety do hor.
Celkové hodnocení

Pobyt v lázních jsme si užili včetně výletů do okolí. Líbila se nám mincovna v nedaleké Kremnici i výlety do hor.

Ubytování 2,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Ubytování asi odpovídalo nižší ceně, ale umyvadlo a zrcadlo s poličkou ve sprchovacím koutě bych nečekala. Velmi nepraktické.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jozef R.

Hodnocení 4,3 / 5
Skvelé
Celkové hodnocení

Skvelé

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zdeněk Kuřík

Hodnocení 5,0 / 5
Příště jedeme zas.Super.
Celkové hodnocení

Příště jedeme zas.Super.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5
Celkovâ spokojenost se vším
Celkové hodnocení

Celkovâ spokojenost se vším

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Klidné ubytování k odpočinku

Strava
Výborná, velký výběr jídel

Služby hotelu
Dobré

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Júlia Chupáčová

Hodnocení 5,0 / 5
super odporúčam
Celkové hodnocení

super odporúčam

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
slušne

Strava
strava výborná

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Střední Slovensko geograficky obsahuje oblasti Pohronský Inovec, pohoří Vtáčnik, Starohorské vrchy, Kremnické vrchy, Poľana, Javorie, Krupinská planina a Cerová vrchovina. Zahrnuje i mnohá města, která jsou historicky ceněna např. Banská Bystrica, Kremnica, Zvolen a Žiar nad Hronom. V hornatém území středního Slovenska se také nachází velké přírodní bohatství, které je chráněno jako CHKO Poľana, CHKO Štiavnické vrchy, část CHKO Ponitrie a částečně sem zasahuje i Národný Park Veľká Fatra.
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od sjezdovky 20 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 18 °C v noci 8 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 15 °C v noci 9 °C

 • Úterý 18 °C v noci 7 °C

 • Středa 16 °C v noci 4 °C

 • Čtvrtek 11 °C v noci 8 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec