Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Astória

Slovensko, Východní Slovensko, Bardejov

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Hotel Astória: Wellness pobyt 5 noci

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Hotel Astória: Wellness pobyt 5 noci

Informace

V případě pobytu s plnou penzí pobyt začíná obědem (check-in od 12:00 hod.) a končí snídaní (check-out do 10:00 hod.)

Hotel Astória

Hotel Astória*** je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľí a nachází se v centru lázní přímo naproti Lázeňské kolonádě. Hotel byl postavený v roce 1898 a při výzdobě fasády a výtvarné výzdobě interiéru byla použita neorenesanční a neobaroková ornamentika. Hotel se může pochlubit komplexním vybavením pokojů a bohatou nabídkou poskytovaných služeb. Hotel je propojený spojovací chodbou s lázeňským domem, v němž probíhají lázeňské procedury.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kategorie STANDARD a SUPERIOR, a v apartmánech kategorie SUPERIOR. Přistýlky jsou možné pouze v apartmánech. Pokoje jsou vybaveny televizí se sateltním příjmem, rádiem, telefonem, ledničkou, koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. Pokoje a apartmány SUPERIOR jsou navíc vybaveny fénem, osobní váhou a županem. Apartmány mají navíc rychlovarnou konvici, kuchyňský kout a skládají se z obývací části a ložnice.

Gastronomie

Stravování je zajištěno v hotelové jídelně. V ceně pobytu je zahrnutá plná penze podávaná formou bufetu. Všechny pokrmy jsou připravované z kvalitních surovin podle pravidel racionální výživy. V areálu lázní jsou k dispozici další restaurace, bary či kavárny.

Hotelové služby

Hostům hotelu Astória jsou k dispozici následující hotelové služby: recepce, směnárna, Wifi připojení zdarma, jídelna, trezor na recepci, stálá zdravotnická služba, léčebné procedury atd.

Lázně

Celou nabídku léčebných procedur zabezpečuje lázeňský dům, kde je zařízení Balneoterapie s lázeňskou poliklinikou. V lázních jsou využívány tradiční ověřené postupy se zavedením nejmodernejších fyziatrických, balneologických a rehabilitačních metod. Komplexní léčebný program se skládá z pitné kúry, vodoléčebných, fyzikálních, elektroléčebných, magnetoléčebných a světloléčebných metod, které se na základě nových lekářských poznatků vzájemně doplňují. Neoddělitelnou součástí léčby je dietní stravování, klimatické podmínky prostředí, léčebný režim a terénní kúry, na které se využívají speciálně upravené trasy, nazývané také kyslíková dráha. Minerální vody v rámci pitné kúry jsou podávány na Kolonádě. Léčí se zde onkologická onemocnění, choroby oběhového, trávícího a pohybového ústrojí, onemocnění ledvin a močového ústrojí, nervová onemocnění atd.

Wellness

Hosté mohou využívat je Wellness Spa hotelu Ozón, který je také součástí lázní. Wellness Spa se skládá z vodního a saunového světa. Ve vodním světě je hostům k dispozici relaxační bazén o teplotě 32°C (vodní číše, vodní dělo, hydromasážní trysky, protiproud, LED osvětlení), klidový bazén o teplotě 36°C (sedací lavice se vzduchem, lehátka) a dětský bazén s teplotou vody 34°C (klouzačka, vodní ježek, vodní zvon). Součástí saunového světa je suchá sauna, parní sauna, inhalační sauna, infrasauna, Kneippova koupel, vyhřívané lavice, ledové vědro, tropická a masážní sprcha, tepidárium. Dále je možno ve wellness využít fitness, bar a masáže.

Zvířata

Pobyt se zvířetem není v hotelu možný.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti za poplatek 3 €/noc.

Destinace

Bardejovské Kúpele patří mezi lázně s bohatou historií a využívají k relaxaci a léčbě tradiční ověřené postupy se zavedením nejmodernejších fyziatrických, balneologických a rehabilitačních metod. Komplexní léčebný program se skládá z pitné kúry, vodoléčebných, fyzikálních, elektroléčebných, magnetoléčebných a světloléčebných metod, které se na základě nových lekářských poznatků vzájemně doplňují. Neoddělitelnou součástí léčby je dietní stravování, klimatické podmínky prostředí, léčebný režim a terénní kúry, na které se využívají speciálně upravené trasy, nazývané také kyslíková dráha. Minerální vody v rámci pitné kúry jsou podávány na Kolonádě. Léčí se zde onkologická onemocnění, choroby oběhového, trávícího a pohybového ústrojí, onemocnění ledvin a močového ústrojí, nervová onemocnění atd.

Cena zahrnuje:

5x ubytování, 5x plná penze (formou bufetu), lékařská konzultace, 3x denně pitná kúra, denně neomezený vstup do Wellness Spa v hotelu Ozón (bazénový svět), vstup na taneční zábavy

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa, parkovné

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Zajímavostí Východního Slovenska je v jazyku, nehovoří se zde totiž slovensky ale používá se hutori, hvari a rečuje. Oblast sestává z mnoha malých turistických lokalit řadí se mezi ně i Východoslovenská nížina, Vihorlatské vrchy, Bukovské vrchy, Laborecká vrchovina, Ondavská vrchovina, Slanské vrchy a část pohoří Čergov. Je to region plný kontrastů s historicky bohatými městy, malebnou přírodou a lidovým stavitelstvím postaveným na základních tradicích.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 24 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 32 °C v noci 26 °C

 • Pondělí 31 °C v noci 26 °C

 • Úterý 31 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec