Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Bardejovské kúpele

Slovensko, Východní Slovensko, Bardejov

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Vyberte si termín

BARDEJOVSKÉ KÚPELE

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

KDE BUDETE SPÁT

1 lůžkové pokoje a 2 - lůžkové pokoje tipu ECONOMY ( nerekonstruované ) s možností přistýlky (na ověření) v lázeňských penzionech (Blanka, Srnka a další....), vana.+WC, SAT/TV, fén, rádio, telefon, za poplatek lednice. Pobyty a cena v LD OZÓN nebo v jiném lázeňském domě na dotaz.

FORMA STRAVY

Plná penze: snídaně, obědy, večeře - bufetové stoly. Strava se podává v centrálních jídelnách LD Ozón nebo LD Astoria.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY PO OKOLÍ Neodmyslitelným zážitkem je procházka lázeňským parkem a lesními cestami v lázeňském areálu a blízkém okolí. Na okraji lázní stojí Muzeum lidové architektury, ve kterém je soustředěno 28 lidových staveb z horního Šariša a ze severního Zemplínu. Jeho dominantou jsou dva dřevěné kostely přenesené ze Zboje v Bukovských vrších a z blízkého Mikulášova. Nedaleký Bardějov patří bezpochyby mezi nejkrásnější města na Slovensku. V roce 2001 bylo toto město zařazeno na seznam UNESCO. TURISTICKÉ TRASY: • Bardejov - Mihaľov - Hervartov - Čergov (1050m.nm), červená značka • Bardejovské Lázně - Zborovský hrad - Dlouhá Louka, žlutá značka • Bardejov - Lázně Bardejov - Magura - Zborov - Kurimka, červená značka • Hraniční přechod Nižná Polianka - hraniční přechod Becherov, červená značka • Mihaľov - Kružľovská Huta, modrá značka • Cigeľka - Nižný Tvarožec - Magura (900m.nm), modrá značka • Hertník - Čergov, zelená značka • Mnichovský Potok - sedlo Třešeň (520 mnm) - Bardejovské lázně, žlutá značka • Regetovské rašeliniště, chráněná oblast - naučná stezka 3,5 km. • Soutěž Bardejovská bílá stopa na běžkách - únor, Bardejovský Mihaľov, Lázně Bardejov • Bardejovská 50-tka - mezinárodní turistický pochod, září, Kurov-Magura-Bardejov • Jezdecké závody v parkurovém skákání - květen, areál SOU zemědělské, Bardejov • Parkur v Dlouhé Louce - červen, Dlouhá Louka Naučná stezka Černá louže v Bardejovských Lázních Dovolená POD ROZHLEDNOU: Rozhľadňa Žobrák (vzdálenost 18,9 km), 893 m. n. m. Pod vrchem Žobrák (920 m) v pohoří Čergov stojí asi 10 metrů vysoká třípatrová rozhledna jejíž spodní patro zároveň funguje jako turistická útulna, kapacita útulny je 4 až 5 nocležníků. Provozní doba (neomezená): Vstupné (bez záruky):

DALŠÍ SLUŽBY

Pro elektromobily je k dispozici nabíjecí stanice v podzemní garáži hotelu Alexander.

POBYT S DĚTMI

POBYTY nejsou určeny dětem!

MOŽNOST KOUPÁNÍ

WELLNESS SPA v hotelu Ozón : vodní svět s relaxačním bazénem, klidovým bazénem a dětským bazénem. V lázeňském areálu letní koupaliště s ohřívanou vodou (27°C - 33 x 15 m x 1,30 m), dětský bazén (4 x 4 m 0,80 m) - provoz květen - září, dle počasí.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

3 €/den - centrální lázeňské parkoviště

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

15 Eur/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek, na koupaliště a do balneo provozu).

NEPŘEHLÉDNĚTE

LÉČEBNÝ POBYT SENIOR 60+ a STANDARD začínají nástupem od 12:00 hod. a obědem v den příjezdu. WELLNESS RELAX začíná nástupem od 16:00 hod. a večeří v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

WELLNESS RELAX - (délka pobytu od 2 nocí do 6 nocí
- ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí min. 2 - max. 6), - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky, - vstup na taneční večery. Léčebné procedury poskytované v centrálních léčebných domech : Pobyt na 2 noci: 1x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x hydromasáž + BONUS: 2x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt na 3 noci: 1x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x přísadová koupel, 1x hydromasáž, 1x solná jeskyně + BONUS: 3x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt na 4 noci: 2x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x přísadová koupel, 1x hydromasáž, 1x solná jeskyně, 1x parafinový zábal + BONUS: 4x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt na 5 nocí: 2x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x přísadová koupel, 1x hydromasáž, 1x solná jeskyně, 1x parafín, 2x parafiový zábal + BONUS: 5x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt na 6 nocí: 2x klasická masáž, 2x minerální koupel, 1x přísadová koupel, 2x hydromasáž, 2x solná jeskyně, 2x parafínový zábal + BONUS: 6x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt začíná nástupem od 14 hod a večeří.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

LÉČEBNÝ POBYT SENIOR od 60 let nebo ZTP (minimální délka pobytu 7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- min. 6x ubytování s bufetovou plnou penzí - lékařské vyšetření, - 3 procedury denně, - 3x denně pitná kúra, BONUSY ZDARMA: - denně 2 hod vstup do WELLNESS SPA - bazénový svět, - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky - vstup na taneční večery Léčebné procedury jsou poskytovány v centrálních léčebných domech. Pobyt začíná nástupem od 12:00 hod a obědem, končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

LÉČEBNÝ POBYT STANDARD (minimální délka pobytu 7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- min. 6x ubytování s plnou penzí - lékařské vyšetření, - 3 procedury denně, - 3x denně pitná kúra, BONUSY ZDARMA: - denně 2 hod vstup do WELLNESS SPA - bazénový svět v hotelu Ozón - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky, - vstup na taneční večery Léčebné procedury jsou poskytovány v centrálních léčebných domech. Pobyt začíná nástupem od 12:00 hod a obědem, končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. .

DÁLE PRO VÁS

Nabídka volně prodejných procedur (ceny orientační a bez záruky!): bazén - volné plavání (30 min.) 2 € ; hydromasáž 5 €; perličková koupel 5 €; klasická masáž 8 €; masáž lávovými kameny 10 €; medová detoxikační masáž 15 €; podvodní masáž 9 €; vířivky HK a DK 4 €; skotské střiky 4 €; sauna finska + zábal 6 €; minerální koupel 8 €; přísadová koupel (Levandule, Rozmarín, Eukalyptus) 10 €; whirlpool 5 €; Body cleaner 8 €; solná koupel 5 €; rašelinová koupel 12 €; parafínový zábal 5 €; rašelinový zábal 5 €; reflexní masáž 8 €; Sauny: finská, parní, infra 45 min. 5,50 € Jen se souhlasem lékaře: oxygenoterapie 5 €; plynové injekce 3,3 €; - suchá uhličitá koupel 5 €; lymfodrenáž - přístrojová 5,5 €; individuální tělocvik 5 €; elektroléčba 5,2 €; baňkování od 5,2 €; solná jeskyně 3,-€; komplexní vstupní lékařské vyšetření 20 € Procedury jsou poskytovány ve všední den, časovaně, v době 7:00 - 16:00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,-€/den/osoba od 18 let

AKČNÍ NABÍDKA

Užijte si pobyt ve stopách císařovny Sissi.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Bardejovské Kúpele: - oáza zdraví a odpočinku - léčebné prameny známé již od 16. století - v roce 1895 se zde léčila i císařovna Sissi, manželka Františka Josefa I. - historické město Bardějov - památka UNESCO - bohatý kulturní program

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

V areálu lázní se nachází 4 hotely hotel Alexander ****, Ozón ***, Astória *** a Mír **, depandance hotelů (František, Diana), apartmánové domy Carola a Palmira, léčebné domy Alžběta a Helios a 10 menších dalších ubytovacích zařízení - penzionů. V areálu jsou dále k dispozici: kavárny, cukrárny, restaurace, Wi-Fi internet v hotelu Ozón a Astória, léčebné prameny, kolonáda, tenisový areál (4 letní antukové kurty a tenisová hala s umělou antukou), solná jeskyně, bowling (3 dráhy), squash, biliár, zapůjčení Nordic Walking holí a kol, petanque. Nabídka procedur: rehabilitace, masáže, léčebné inhalace, vodoléčba a sauny, elektroléčba, uhličité terapie, minerální a přísadové koupele, haloterapie - solná jeskyně, pitná kúra, lymfodrenáže, fototerapie. WELLNESS SPA v Hotelu Ozon VODNÍ SVĚT: relaxační bazén (21 m x 11 m, hloubka 1,2 m, teplota vody 32 oC), klidový bazén (4x11 m, hloubka 1,2 m, 36 oC) s atrakcemi: vodní dělo, hydromasážní trysky, dnová perlička, protiproud aj.), dětský bazén (6,5x2,5 m, s hloubkou 0,2 m, 34oC) a atrakcemi: vodní ježek a zvon, skluzavka SAUNOVÝ SVĚT: suchá, parní, inhalační a infrasauna, Kneippova koupel, vyhřívaná lavice, ledové vědro, přívalová sprcha, tropická a masážní sprcha, tepidárium. Dále je v komplexu: bar, masáže, fitness, solárium, beauty studio (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Bardejovské Kúpele jsou situovány v podhorské krajině, cca 6 km severně od centra Bardejova. Mikroklima, přírodní prostředí a minerální vody mají blahodárný vliv především na léčbu nemocí zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny, oběhového systému, nespecifických nemocí dýchacích cest a nemocí z povolání. Lázně s tradicí léčby se datují už od roku 1505. Léčili se zde např. rakousko-uherský císař Josef II. (1783), ruský car Alexandr I. (1821) a v roce 1895 se zde dokonce léčila manželka Františka Josefa I. císařovna Alžbeta, nazývaná Sissi, jejíž socha dodnes připomíná její přítomnost v lázních a je po ní pojmenovaný jeden lázeňský dům..

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici č. 545 do Bardejova, odtud směr Svidnik po silnici č. 77, po 2 km odbočit vlevo do Bardejovských Kúpelí. Parkování na centrálním parkovišti. Klienti se po příjezdu hlásí v recepci hotelu Alžbeta.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Prešova do Bardejova (trať č. 194) - 5 km, odtud autobusem MHD do Bardejovských Kúpelí (500 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem z Prešova do Bardejova (trať č. 194) - 5 km, odtud autobusem MHD do Bardejovských Kúpelí (500 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky 15 km
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Tenis ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Bowling ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5 / 5
Invia

Skvělé (2 hodnocení)

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Tento hotel je 6. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 195 v Východní Slovensko.

Věra Otradovcová

Hodnocení 5,0 / 5
Moc se mi tam líbilo,cena odpovídá kvalitě.Příště pojedu zase.
Celkové hodnocení

Moc se mi tam líbilo,cena odpovídá kvalitě.Příště pojedu zase.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Chyběl fén na vlasy,jinak perfektní.

Strava
Skvělé,nemělo to chybu.

Služby hotelu
Všude čisto,žádný problém.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 4,0 / 5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Věra Otradovcová

Hodnocení 5,0 / 5
Moc se mi tam líbilo,cena odpovídá kvalitě.Příště pojedu zase.
Celkové hodnocení

Moc se mi tam líbilo,cena odpovídá kvalitě.Příště pojedu zase.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Chyběl fén na vlasy,jinak perfektní.

Strava
Skvělé,nemělo to chybu.

Služby hotelu
Všude čisto,žádný problém.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Karolína, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Zajímavostí Východního Slovenska je v jazyku, nehovoří se zde totiž slovensky ale používá se hutori, hvari a rečuje. Oblast sestává z mnoha malých turistických lokalit řadí se mezi ně i Východoslovenská nížina, Vihorlatské vrchy, Bukovské vrchy, Laborecká vrchovina, Ondavská vrchovina, Slanské vrchy a část pohoří Čergov. Je to region plný kontrastů s historicky bohatými městy, malebnou přírodou a lidovým stavitelstvím postaveným na základních tradicích.
 • Vzdálenost od sjezdovky 15 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 26 °C

 • Středa 31 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec