Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

šírava

Hodnocení: 3/5

Slovensko, Východní Slovensko, Michalovce

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

HOTEL THERMAL ŠÍRAVA

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Tipatour CZ: HOTEL THERMAL ŠÍRAVA Hodnocení: 4/5
 • Invia: šírava Hodnocení: 3/5

Poloha

hotel leží na úpatí Vihorlatských vrchů přímo u břehu vodní nádrže Zemplínská Šírava, v obci Kaluža. V blízkosti hotelu se nachází vodní svět s vnitřními a vnějšími bazény s léčivou termální vodou z geotermálního vrtu. Vodní nádrž Zemplínská Šírava nabízí mimořádně příznivé podmínky ke koupání, vodním sportům, rybolovu a pěší turistice.

Koupání

Thermalpark: (250 m od hotelu), 4 vnitřní bazény (relaxační, masážní, vlnový, dětský bazén se dvěma skluzavkami, divoká řeka), 4 venkovní bazény (2 termální bazény, masážní a odpočinkový). Pláž vodní nádrže Zemplínská Šírava cca 400 m od hotelu.

Vybavení

Hotel: restaurace, lobby bar, Albert view bar, hotelové Spa centrum (masáže, zábaly, koupele v dřevěné kádi), parkoviště. Thermalpark (250 m od hotelu): Vodní svět (4 vnitřní a 4 venkovní bazény), Thermal Spa (panoramatická vířivka, venkovní finská sauna, odpočinková zóna, masáže, procedury). Saunový svět 18+: pro osoby nad 18 let, 4 sauny (finská, bylinková, infra, parní), ochlazovací bazének, sprchy, Kneippův chodník, vířivka.

Cena zahrnuje

Ubytování: Junior Suite: 2-lůžkové pokoje (24,30 m2), možnost 1 přistýlky (vhodná pro 1-2 děti do 5,99 let, nebo 1 dítě do 11,99 let), hygienické zařízení, fén, LED TV, set na přípravu čaje a kávy, klimatizace, minibar, trezor, WiFi internet. Pokoj Superior: 2-lůžkové pokoje (30,4 m2), možností až 2 přistýlek (vhodné pro děti do 11,99 let), hygienické zařízení, fén, LED TV, set na přípravu čaje a kávy, klimatizace, minibar, trezor, WiFi internet. Stravování: polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 3-chodové servírované menu).

Balíčky-programy

Rodinný pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování s polopenzí, vstup do Thermalparku a do Saunového světa 18+ (podle počtu přenocování). Wellness pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování s polopenzí, vstup do Thermalparku a do Saunového světa 18+ vč. saunových ceremoniálů (podle počtu přenocování). vč. saunových ceremoniálů.

Další služby

Ubytování s polopenzí. (večeře servírovaná nebo formou švédských stolů). Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.

Speciální nabídka

Neomezený vstup do Thermalparku ZDARMA. Neomezený vstup do Saunového světa 18+ ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Parkoviště ZDARMA. Zapůjčení županu ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Rekreační poplatek (poplatek místnímu úřadu), který se hradí na místě: 1 €/os/noc.


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Zajímavostí Východního Slovenska je v jazyku, nehovoří se zde totiž slovensky ale používá se hutori, hvari a rečuje. Oblast sestává z mnoha malých turistických lokalit řadí se mezi ně i Východoslovenská nížina, Vihorlatské vrchy, Bukovské vrchy, Laborecká vrchovina, Ondavská vrchovina, Slanské vrchy a část pohoří Čergov. Je to region plný kontrastů s historicky bohatými městy, malebnou přírodou a lidovým stavitelstvím postaveným na základních tradicích.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 26 °C

 • Středa 31 °C v noci 26 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout