Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovensko/cestovani/covid_19.html

Patria

Hodnocení: 4/5

Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

Na břehu Štrbského plesa Wellness centrum Hotelový skibus Vhodné pro rodiny

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

PATRIA - Štrbské Pleso

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Atis CZ: PATRIA - Štrbské Pleso Hodnocení: 4/5
 • Invia: Patria Hodnocení: 4/5

KDE BUDETE SPÁT

Pokoje na ověření :
a)2 - lůžkové pokoje v 1. - 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ),
Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)
b)2 - lůžkové pokoje s balkonem v 1.- 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé.
Obsazenost pokojů je max. 2 dosp. + 1 dítě.
Pokoje LUX - po rekonstrukci - na ověření včetně ceny :
c)2 - lůžkové pokoje LUX ve 3. a 4. patře a výše s možností přistýlky pro dítě do 17,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé.
Příplatek za LUX / pokoj / noc. .Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)
d)2 - lůžkové apartmány LUX ve 3. a 4. patře a výše s možností dvou přistýlek: Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Dostupnost na ověření. Příplatek za LUX / app / noc.
Obsazenost pokojů je max. 3 dosp. + 1 dítě
Pro více členné rodiny je možno ověřit apartmán Lux nebo Komfort - včetně ceny.
Balkony jsou jen na jižní straně hotelu (směrem k jezeru) je jich cca 50%. Případně dle dostupnosti je možné tento typ pokojů domluvit až při příjezdu na recepci (za poplatek hrazený na místě).

FORMA STRAVY

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení bufetových večeří. Při nízké obsazenosti hotelu (méně jak 15 osob) večeře výběrem ze 4 menu. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“
Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spiše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.


To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s„Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

______________________________________________________________
Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti na relaxaci, oddech i sport. V nedalekém sportovním areálu jsou tenisové kurty, trampolíny, dětská autodráha i bazén s čluny. Můžete se rozhodnout pro vysokohorskou turistiku (i s horským vůdcem), horolezectví, cykloturistiku, jízdu na koni, paragliding, odvážným se nabízí bungeejumping z věže skokanského můstku, jsou zde i vhodné trasy na jízdu na kolečkových bruslích.


Veverčí Park - Lanový park, Štrbské Pleso Poliankovo - Tatranská Polianska Pedal Planet - Muzeum šlapacích autíček, Nová Polianka Tricklandia - Starý Smokovec Muzeum TANAPu Tatranská Lomnice Galerie Dobrá hračka - Tatranská Lomnice Tatrabob Bobová dráha -Tatranská Lomnice Svištia krajinka Tatranská divočina - Skalnaté pleso Stezka korunami stromů - Bachledova dolina Strachankovo - Bachledova dolina Spider Park - Lanový park, Ždiar Tatranský ledový dóm - Hrebienok Sáňkařská dráha Hrebienok - Smokovec

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex.

POBYT S DĚTMI

Pobyt s jedním dítětem: Dítě do 2,99 let bez lůžka nebo na přistýlce se stravou ZDARMA. Dítě od 3 do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA - v případě polopenze hradí dítě stravu od 3 let. Dvě děti v pokoji 2+1: Jedno dítě do 2,99 let bez lůžka nebo na přistýlce se stravou ZDARMA. Jedno dítě od 3 do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA Jedno dítě od 6 do 11,99 let na přistýlce (za dětskou cenu přistýlky) Druhé dítě max do 2,99 let bez nároku na lůžko za cenu dle ceníku - v případě polopenze hradí dítě stravu od 3 let. 2 děti v apartmánu: Jedno dítě do 2,99 let bez lůžka nebo na přistýlce se stravou ZDARMA. Až 2 děti od 3 do 5,9 let na přistýlce se snídaní v apartmánu ZDARMA Až 2 děti od 6 do 11,9 let na přistýlce se snídaní v apartmánu za cenu přistýlky. - v případě polopenze hradí dítě stravu od 3 let. Dětské ceny a dítě zdarma platí jen v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén (15 m). Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (32 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Thermal park VRBOV (42 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (53 km).

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

hlídané parkoviště před hotelem v ceně pobytu ; Garáž: 20,-€/den - nutno objednat předem, platba na místě. V hotelové garáži je k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily. Nabíjecí výkon: 22kW Konektor: IEC Typ2

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

25,- €/den a pouze v pokojích STD v 1. a 2. patře. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem, (pes nesmí do wellness a stravovacích středisek).

NEPŘEHLÉDNĚTE

pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní do 10.00 a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu. Všechny prostory hotelu a pokoje jsou nekuřácké! Kouření povoleno jen na vyhrazených místech!

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAXAČNÍ POBYT U ŠTRBSKÉHO PLESA (min. 2 noci, nástup libovolný): - ubytování dle zvoleného počtu nocí - bufetová snídaně - denně vstup do hotelového bazénu vč. dětského BONUS ZDARMA: - denně vstup do Wellness Patria AQUA PARADISE - děti mají vstup povolen ve vyhrazeném čase a v doprovodu dosp. osoby - denně vstup do fitness - stolní tenis - Wi-Fi - parkování

CELKOVÁ KAPACITA

160 pokojů

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: denně vstup do PATRIA AQUA PARADISE a hotelového krytého bazénu, stolní tenis, Wi-Fi, úschova vlastních lyží a kol, župan pro dospělé, SKI bus v zimě.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2€/osoba/den od 2 let.

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

AKČNÍ NABÍDKA

NEJKRÁSNĚJI POLOŽENÉ WELLNESS SE VSTUPEM ZDARMA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel PATRIA Štrbské Pleso - PATRIA AQUA PARADISE - nejkrásněji položené venkovní WELLNESS ve Vysokých Tatrách (vstup zdarma) - Ideální poloha na břehu Štrbského Plesa! - 15 m plavecký bazén - ZDARMA! - ANIMAČNÍ PROGRAMY červenec a srpen Více informací ZDE

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

v hotelu PATRIA je klientům k dispozici Slnečná restaurace, Lobby bar, vinotéka, Varta club (biliár, bowling), dětské hřiště v prostoru před Vatra clubem, kongresové prostory, dětská herna Sluníčko, stolní tenis, kadeřnictví, obchod se suvenýry, výtah, hlídané parkoviště, garáže. Cca 200 m od hotelu stylová restaurace KOLIBA PATRIA na břehu Štrbského plesa. Nové wellness centrum PATRIA AQUA PARADISE - ZDARMA vnitřní část: plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, solná parní koupel, bylinková inhalace, eukalyptová parní koupel, římská parní koupel, sanárium, tepidárium, , whirlpool, masážní bazén, vodní cesta, skotské střiky, tropický déšť, přívalová sprcha, ledová jeskyně, odpočívárna s lehátky, bar, bylinné sanárium, lesní panorama, vodopád skok, horský déšť, horská bystřina, na patře: whirlpool a odpočívárna; venkovní část: prícepok - krbové kachle, finská srubová sauna, ochlazovací vodopád, peklo, whirlpool venkovní. Za příplatek různé druhy masáží. Plánek wellness centra k náhledu ZDE . Vstup do wellness pro děti do 16 let je povolený jen do původní části wellness (vč. bazénů). Do nové relaxační části je povolen vstup od 16 let. Pod skokanskými můstky (od 300 m), tenisové kurty, bungie trampolíny a další letní atrakce a bungie jumping na věži obrovského můstku.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Exkluzivní hotel PATRIA**** je situován na severním břehu Štrbského Plesa a je považován za nejkrásnější hotel Vysokých Tater. Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti pro relaxaci, odpočinek a sport. Štrbské Pleso, nejvýše položená turisticky-léčebná osada ve Vysokých Tatrách, je významné centrum turismu a zimních sportů (zejména pro severské disciplíny) ležící cca 30 km západně od Popradu. Rozkládá se na jižním břehu jezera Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1 346 m. .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici E 50 (od Žiliny přes Ružomberok -Lipt. Mikuláš-Poprad) odbočit směr Tatranská Štrba - Štrbské Pleso (č.538). Parkování u hotelu (popř. garáž). GPS souřadnice: 49° 7' 29.110279" N; 20° 3' 39.6493149" E Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Popradu nebo ze Štrby na Štrbské Pleso - 800 m Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem TEŽ z Popradu přes Starý Smokovec nebo ze Štrby tzv. "zubačkou" do stanice Štrbské Pleso (1 km) dále dle směrovek k lyž. areálu. Ve Štrbě (Tatranská Štrba) zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR! Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 500 m
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Tobogány Tobogány ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Bowling Bowling ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Recenze ubytování

Hodnocení 4,7 / 5
Invia

Skvělé (na základě 16 hodnocení)

Ubytování 4,6 / 5

Strava 4,6 / 5

Okolí 4,7 / 5

Cena 4,5 / 5

Kvalita sjezdovek 4,7 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 15. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 526 v Vysoké Tatry.

Jana J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 18.8. - 20.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Patria Hodnocení: 4/5 Slovensko, Vysoké Tatry

Zistili sme, že doma je najlepšia dovolenka. Hotel, welnes, služby, strava úplne top. Všetkými 10 odporúčam.

Zistili sme, že doma je najlepšia dovolenka. Hotel, welnes, služby, strava úplne top. Všetkými 10 odporúčam.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 15.6. - 18.6.2023 Hodnoceno: Červen 2023

Patria Hodnocení: 4/5 Slovensko, Vysoké Tatry

Nádherná lokalita, ideální pro aktivní odpočinek. Hotel. vybavení, služby, strava na velmi dobré úrovni. Skvělý wellness.

Nádherná lokalita, ideální pro aktivní odpočinek. Hotel. vybavení, služby, strava na velmi dobré úrovni. Skvělý wellness.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jana J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 18.8. - 20.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Patria Hodnocení: 4/5 Slovensko, Vysoké Tatry

Zistili sme, že doma je najlepšia dovolenka. Hotel, welnes, služby, strava úplne top. Všetkými 10 odporúčam.

Zistili sme, že doma je najlepšia dovolenka. Hotel, welnes, služby, strava úplne top. Všetkými 10 odporúčam.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 15.6. - 18.6.2023 Hodnoceno: Červen 2023

Patria Hodnocení: 4/5 Slovensko, Vysoké Tatry

Nádherná lokalita, ideální pro aktivní odpočinek. Hotel. vybavení, služby, strava na velmi dobré úrovni. Skvělý wellness.

Nádherná lokalita, ideální pro aktivní odpočinek. Hotel. vybavení, služby, strava na velmi dobré úrovni. Skvělý wellness.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 3.8. - 7.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Patria Hodnocení: 4/5 Slovensko, Vysoké Tatry

Spokojenost, udržují úroveň hotelu

Spokojenost, udržují úroveň hotelu

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Dušan K.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 5.8. - 7.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Patria Hodnocení: 4/5 Slovensko, Vysoké Tatry

Bylo vše perfektní, nad naše očekávání 0

Bylo vše perfektní, nad naše očekávání 0

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj byl prostorný, čistý, s balkonem

Strava
Vynikající snídaně

Služby hotelu
Výborný wellnes

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Veronika H.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 29.6. - 2.7.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Patria Hodnocení: 4/5 Slovensko, Vysoké Tatry

Hotel je velmi dobře situovaný, personál je velmi milý, především v restauraci. Všude čisto, je tu perfektní wellness!! Jídlo naprosto super, velký kvalitní výběr. Celkově určitě doporučuji, hotel je na velmi kvalitní úrovni, klidně bych se sem vrátila znovu v budoucnu.

Hotel je velmi dobře situovaný, personál je velmi milý, především v restauraci. Všude čisto, je tu perfektní wellness!! Jídlo naprosto super, velký kvalitní výběr. Celkově určitě doporučuji, hotel je na velmi kvalitní úrovni, klidně bych se sem vrátila znovu v budoucnu.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Měli jsme obyčejný pokoj v 1.patře, ale byl velmi čistý, postel fajn, televize, minibar, dostatek úložných prostorů. Super.

Strava
Bez jediné chyby, dostatek všeho vždycky, velmi chutná jídla, čerstvé ovoce...prostě perfektní!!!

Služby hotelu
Kvalitní služby, není co vytknout

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Miniaturní velehory, či České velehory na Slovensku. Až tyto názvy uslyšíte věřte, že se nejedná o nic jiného než o Vysoké Tatry. Zimní Tatry: to je špičkové lyžování na vysoko položených sjezdovkách, skialpinismus, freeride a spousta zábavy a sportu.
 • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota -8 °C v noci -14 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra -7 °C v noci -8 °C

 • Středa -4 °C v noci -7 °C

 • Čtvrtek -3 °C v noci -7 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout