Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovinsko/cestovani/covid_19.html

od 1 990 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 359 923

Hotel Jama

Hotel v samotném srdci Parku Postojenské jeskyně je nejlepší volbou pro návštěvníky dvou světově proslulých atrakcí, Postojenské jeskyně a Predjamského hradu. Jeho umístění přímo vedle vstupu do jeskyně přináší hostům jedinečný zážitek z Parku Postojenské jeskyně. Hotel je současně také skvělým výchozím bodem pro výlety do Ljubljany, Bledu, na slovinské pobřeží, Terstu a dokonce i do Benátek.

Hotel otevřel své brány prvním hostům v roce 1971 a díky své jedinečné poloze a modernímu designu se rychle stal jedním z nejlepších hotelů v regionu. V roce 2020 kultovní hotel Jama konečně prošel celkovou rekonstrukcí a v současné době se pyšní špičkovým zařízením a vybavením, pro které je typický moderní design s tradičními prvky.

Hotel nabízí 156 velkých moderních pokojů s klimatizací, koupelnou, LCD televizorem a bezdrátovým internetem. K dispozici je 55 dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky kategorie Comfort a 25 větších pokojů kategorie Superior, které umožňují přidání přistýlek pro náročnější hosty a rodiny.

Ubytování:

Dvoulůžkový pokoj: Velký pokoj s klimatizací vybavený v moderním stylu se pyšní uklidňujícím výhledem na lesy a nabízí maximální pohodlí pro bezstarostný pobyt. Pokoj je vybaven přilehlou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, také obývacím prostorem s pohovkou a televizorem s širokou nabídkou programů.

Dvoulůžkový pokoj Superior: Velký pokoj s klimatizací je vybaven v moderním stylu. Pyšní se nádherným výhledem na park a klade důraz na pohodlí pro bezstarostný pobyt. Pokoj je vybaven manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, přilehlou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, také obývacím prostorem s pohovkou a televizorem s širokou nabídkou programů.

Třílůžkový pokoj: Prostorný pokoj s klimatizací vybavený v moderním stylu, s výhledem na lesy, je dokonalou volbou pro tříčlenné rodiny. Klade důraz na pohodlí pro bezstarostný pobyt. Pokoj je vybaven přilehlou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, také obývacím prostorem s pohovkou a televizorem s širokou nabídkou programů. 3. lůžko pro dítě do 14,99 let.

Stravování: v ceně je bohatá snídaně

Na místě se platí pobytová taxa a přihlašovací poplatek.

Cena nezahrnuje:

dopravu, pojištění léč. výloh a storna, pobytovou taxu a přihlášení (platba na recepci)

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 23 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec