Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 62 112

Poloha

Luxusní hotel s historickou tradicí (postavený již v 19. století) je situován v samotném centru městečka. Hotel se nachází v blízkosti pobřežní promenády kolem jezera Bled s celou řadou obchůdků, kaváren a restaurací.Hosté mají z hotelu krásný výhled na jezero a hrad. Na ostrov s kostelíkem se lze dostat loďkami, pěšky zase na Bledský hrad.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a trezorem, lobby bar, hotelová restaurace Grand s terasou, a la carte restaurace Julijana s prostornou terasou, aperitiv bar, restaurace Panorama s terasou, bar Jezero a vinotéka Vinarte. Hosté mohou využívat bezplatné parkoviště. Součástí hotelového vybavení je termální bazén, tři sauny a solárium. Dětem se nabízí celá řada atrakcí v rámci městečka.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování celkem v 39 moderních dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC). Pokoje jsou vybaveny kabelovou TV, telefonem, trezorem, minibarem, klimatizací, přístupem na internet a náleží k nim balkon. Část pokojů je s výhledem na jezero, druhá část je orientována do parku. Dětské ceny na přistýlce platí pouze v doprovodu dvou dospělých, cena za dítě na řádném lůžku platí v doprovodu jedné dospělé osoby, která musí povinně uhradit příplatek za jednolůžkový pokoj. Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek 8 EUR/den. Dětská postýlka pro děti do 2 let je k dispozici za poplatek (7-10 EUR/den).

Strava

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu. Za příplatek se nabízí možnost dokoupení obědů. Hosté mohou využít také nabídky místních specialit v restauracích v okolí.

Služby

Hotel nabízí za poplatek možnost parkování v garážích (5 EUR/auto/den). V rámci městečka Bled jsou k dispozici tenisové kurty, minigolf, 18 a 9 jamkové golfové hřiště. Lze využít také wellness centrum Živa v blízkém hotelu Golf, kde jsou k dispozici venkovní a vnitřní bazény s ohřívanou termální vodou (30 st.C) a dva whirpooly s ohřívanou termální vodou 35 st.C, venkovní tobogán a restaurace Živa. V Aperitiv baru se konají večery doprovázené hrou na klavír, v restauraci Panorama zase večery s živou hudbou. Hotel nabízí služby salonu krásy (Luisa studio beauty) nebo služby masážního salonu. Lehátka u hotelového bazénu lze využívat zdarma (do obsazení).

<Vlastní>

Výlety:Z výletů doporučujeme doporučujeme tyto turistické cíle: Triglav (cca 34 km), jezero Bohinj (cca 21 km), Ljubljana (cca 58 km), jeskyně Postojna a Predjamski grad (cca 103 km), Lipica (cca 45 km), řeka Soča Bovec (cca 74 km), soutěska Vintgar (cca 13 km), Kranjska Gora (cca 40 km).

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Bled je městečko, nacházející se na Slovinském území v podhůří Julských Alp, těsně na hranici Triglavského národního parku. Bylo založeno roku 1004, když německý císař Jindřich II. věnoval místní hrad brixenským biskupům. V okolí městečka Bled naleznete mnoho turistických atrakcí, jako je například překrásné stejnojmené jezero s ostrovním kostelíkem a působivě umístěným hradem. Bledské jezero je jedním z nejoblíbenějších turistických center v celém Slovinsku.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 16 °C v noci 5 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 17 °C v noci 6 °C

 • Úterý 17 °C v noci 7 °C

 • Středa 18 °C v noci 8 °C

 • Čtvrtek 13 °C v noci 7 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna