Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovinsko/cestovani/covid_19.html

Aparthotel Rosa

Slovinsko, Slovinské lázně

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Aparthotel Rosa: Rekreační pobyt 6 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Geovita CZ: Aparthotel Rosa: Rekreační pobyt 6 nocí
 • Invia: Aparthotel Rosa

Aparthotel Rosa: Rekreační pobyt 6 nocí

Informace

Příplatky

Příplatek za vstup wellness Orhidelia ve všední dny (dva vstupy denně)

21,5 € / osoba *

Příplatek za vstup wellness Orhidelia v pátek a sobotu (dva vstupy denně)

33,0 € / osoba *

Příplatek za vstup rodinného wellness Termalia Family Fun ve všední dny

11,0 € / dospělý *

6.0 € / dítě 5-14 let *

Příplatek za vstup rodinného wellness Termalia Family Fun v pátek a sobotu

14.0 € / dospělý *

9,0 € / dítě 5-14 let *
Příplatek za vstup do saunového světa v wellness centru Termalija v pátek a sobotu 13,0 € / dospělý *
Příplatek za vstup do saunového světa v wellness centru Termalija ve všední dny 19,0 € / dospělý *

*příplatky se hradí na místě

Akce

Sleva za pobyt od 4 do 6 nocí

15% na celou rezervaci

Sleva za pobyt od 7 nocí

20% na celou rezervaci

Příplatek za pobyt se zvířetem 15€ / den
Příplatek za pronájem županu 3€ / pobyt
Příplatek za vstup do Termalija Family Fun 10 € / dospělý / den (všední dny)
12 € / dospělý / den (pátek, sobota, svátky)
5 € / dítě 5-14 let / den (všední dny)
7 € / dítě 5-14 let / den (pátek, sobota, svátky)
Příplatek za vstup do Wellness Orhidelia 20 € / dospělý / den (všední dny)
29 € / dospělý / den (pátek, sobota, svátky)
Příplatek za vstup do saunového světa Termalija 12 € / dospělý / den

Aparthotel Rosa

Aparthotel Rosa **** je součástí lázeňského rezortu Terme Olimia ležícího u chorvatských hranic poblíž největšího termálního slovinského akvaparku Aqualuna. Nabízí ubytování v apartmánech s plně vybavenou kuchyní a přímé spojení s unikátním rodinným wellness centrem Termalija a hotelem Breza, volný vstup do bazénů v wellness centru Termalia, do akvaparku Aqualuna a zároveň volný vstup do poblízkých chorvatských lázní Terme Tuhelj. Milovníci nerušené relaxace si mohou přikoupit vstup do luxusního wellness centra Orhidelia.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v apartmánech typu A, B, C a P1 (78,4 m2)

APARTMÁN A (33,5 m2) je určen pro max. 3 osoby. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, který může sloužit jako přistýlka pro 3. osobu. Součástí je dále balkon, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně myčky nádobí, keramické varné desky a ledničky, jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a televize.
APARTMÁN B (42,8 m2) je určen pro max. 4 osoby. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, který může sloužit jako přistýlka pro další dvě osoby. Součástí je dále balkon, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně myčky nádobí, keramické varné desky a ledničky, jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a televize

APARTMÁN C (45,2 m2) je určen pro max. 5 osob. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími gauči, které mohou sloužit jako přistýlka pro další tří osoby. Součástí je dále balkon, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně myčky nádobí, keramické varné desky a ledničky, jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a televize

APARTMÁN P1 (78,4 m2) je určen pro max. 6 osob. Skládá se ze dvou ložnic ve dvou poschodích a obývacího pokoje v 1. poschodí s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, který může sloužit jako přistýlka pro další osobu. Součástí je dále balkon, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně myčky nádobí, keramické varné desky a ledničky, jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a televize

Gatronomie

Výborné lokální, národní i mezinárodní speciality můžete ochutnávat v restauraci hotelu Breza. Přímo v centru lázní na náměstí se nachází stylová kavárna a restaurace Lipa, nabízející výborná jídla kozjanské kuchyně včetně bezlepkových variant a kvalitní slovinská vína. Náročnější gurmáni mohou zavítat do à la carte restaurace Gratiola a nechat se nadchnout sofistikovanými kombinacemi chutí a promyšlenou prezentací jídla. Večery lze trávit v nočním baru Žafran nebo v baru Barago. Na ochutnávku vína láká vinný sklep Virstain a na taneční večery Barago Bar.

Wellness centrum

Hotel nabízí vlastní bazény s termální vodou a přímé spojení krytou chodbou s wellness centrem Orhidelia, rodinným wellness centrem Termalija Family Fun a spa centrem Armonia v hotelu Sotelia.

THERMALIA FAMILY FUN je největší rodinné wellness centrum svého druhu ve Slovinsku. Je důmyslně koncipováno tak aby poskytlo relaxaci všem generacím. Unikátně vytvořené bludiště bazénů a odpočinkových zón umožnuje najít si svůj oblíbený kout a užívat si pocitu soukromí. Děti se mohou těšit na vnitřní a venkovní bazén (teplota vody 32-36°C), lezeckou stěnu přímo v bazénu, rychlou řeku, interaktivní hernu, kino 7D, dětský koutek, bazén s kuličkami, pískoviště nebo tobogán se světelnými efekty. Maminky s nejmladšími dětmi ocení místnosti na kojení a přebalování nebo kuchyňky na ohřátí dětských jídel. Dospělí mohou relaxovat v termálních bazénech s podvodní masáží, ve vířivkách (teplota vody od 34-36 °C), v saunovém světě s finskými saunami, tureckými lázněmi, meditační saunou, solnou komorou a Kneippovým chodníkem nebo ve vodním baru s výhledem na bazény. Bazény jsou v provozu ve všední dny od 8:00 do 22:00 a v pátky a soboty od 8:00 do půlnoci. Sauny se otevírají denně v 11:00 a končí provoz ve stejnou dobu jako bazény.

WELLNESS ORHIDELIA je wellness centrum, který je určený pouze pro osoby starší 15 let. Již několik let je nejlepším wellness centrem ve Slovinsku. Vyniká svým velmi zajímavým architektonickým stylem souznějícím s okolní přírodou. Příjemný pocit relaxace navozuje barva interiérů laděná do fialových tónů. Kromě relaxačních vnitřních a venkovních termálních bazénů (teplota vody od 29 do 32°C) zde najdete divokou řeku s masážními lehátky, nudistickou terasu s venkovním bazénem, magickou světelnou jeskyni, gejzíry, vodní bar, saunový svět s finskou, parní a meditační saunou a saunovými rituály, odpočinkové prostory a širokou nabídku masáží a relaxačních procedur. Wellness centrum je otevřeno ve všední dny od 9:00 do 22:00 a v pátky a v soboty od 9:00 do půlnoci.

Sport a rekreace

Milovníci aktivní rekreace zde najdou tenisové kurty, kulečník, stolní tenis, šípky, bowling, mini golf, fitness centrum, půjčovnu kol, možnost rybaření, projížděk na koních, cyklovýletů a pěších procházek. 3km od lázní se nachází golfové hřiště. Ve vybrané dny je pořádán sportovní a animační program pro děti a dospělé.

Termální akvapark AQUALUNA

V těsném sousedství lázní Olimia asi 800 metrů od hotelu se rozkládá největší venkovní termální vodní park ve Slovinsku Thermal Park Aqualuna s celkovou vodní plochou 3000 m² a teplotou vody od 24 °C do 32°C. Unikátní vodní zábavu a adrenalinové zážitky zde najdou všechny generace. Těšit se můžete na 9 tobogánů různých velikostí včetně dominanty – skluzavky ve tvaru kobry, vodní trysky, vodopády, gejzíry, umělé vlny, pirátskou loď, imitace afrických zvířat v životní velikosti, slunící plochy, stánky s občerstvením, animační program pro děti a další atrakce.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je možný na vyžádání a za poplatek 15 € za den.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat v garáži.

Tipy na výlety v okolí

Za návštěvu stojí biosférická rezervace Kozjansko zapsána na seznam UNESCO jezero Slivnica, jeskyně Gruška, hrad Podsreda, klášter a továrna čokolády v Olimje, geologická stezka a místní farmy. Doporučujeme rovněž projížďku silničním vlakem Hlapon.

Aquapark WATER PLANET - LÁZNĚ TUHELJ

Asi 30 min autem z lázní se nachází jedny z největších chorvatských termálních akvaparků Water Planet na celkové ploše přes 15 000 m². Najdete zde vnitřní a venkovní termální bazény, dětský svět s vodními atrakcemi pro děti od 4 do 10 let, barevné tobogány různých velikostí pro milovníky adrenalinových zážitků, podvodní masáže, gejzíry, relaxační bazény, vodní bar přímo v bazénu, slunící plochy s lehátky a slunečníky, restaurace a sportovní a animační programy.

Destinace

Terme Olimia leží ve východním Slovinsku u obce Podčertek poblíž chorvatských hranic. Je vyhledávaným lázeňským místem díky klidnému venkovskému prostředí uprostřed malebné kopcovité krajiny s lesy a vinohrady, čistému ovzduší, pestré nabídce lázeňských center s blahodárnou termální vodou a největšímu termálnímu vodnímu parku ve Slovinsku – parku Aqualuna. Terme Olimia vznikly v 80. letech pod ne moc turisticky atraktivním názvem Atomske Toplice (v překladu radioaktivní lázně). Dnes nesou název Olimia a patří mezi jedny z nejhezčích ve Slovinsku. Nabízí vnitřní a venkovní termální bazény s teplotou vody od 26 do 37°C, vířivky, vodopády, saunový svět, solárium, dětské bazény a pestrou nabídku masáží a lázeňských procedur. Mezi indikace patří onemocnění pohybového aparátu, rehabilitace po úrazech a revmatické, kožní a cévní onemocnění. Mezi zajímavosti této lokality patří nejstarší lékárna v Evropě a vyhlášena chocolateria s nabídkou výborných čokoládových pralinek.


Informace o hotelu

 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Bar Bar ano
 • Bowling Bowling ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Slovinsko poskytuje lazeňské a wellness služby v souladu s klasickým servisem. Nachází se zde více než 15 přírodních termánlních pramenů a lázní, které zaručují vnitřní harmonii, celkové uvolnění a duševní pohodu těla i duše. Mezi relaxační a masážní prodecury patří od klasické masáže rukou i lymfatické odvodňovací masáže, rexlexní masáže, masáže založené na metodách z Dálaného východu, aromaterapie nebo různé obkladové a bylinkové zábaly a obklady.

Většina slovinských lázní spolupracuje s odborníky a lékaři, kteří ošetřují specifické zdravotní problémy. Wellness centra jsou např. Golf Hotel, Žíva Wellness centrum, Pohorje Sport Hotel, Sense Wellness Club.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout