Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovinsko/cestovani/covid_19.html

Village Zeleni Gaj

Slovinsko, Slovinské lázně, Terme Banovci - Veržej

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

The Zeleni Gaj Hotel Village: Rekreační pobyt 4 noci

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

The Zeleni Gaj Hotel Village: Rekreační pobyt 4 noci

Informace

Příplatek za polopenzi 260,-- dospělý / den
200,-- dítě 3-12 let / den
Příplatek za plnou penzi

480,--

dospělý / den

670,-- dítě 3-12 let / den

Ubytování s dětmi

Dítě do 7 let na přistýlce se dvěma dospělými

ZDARMA

Dítě 7-12 let na přistýlce se dvěma dospělými 50% SLEVA
Dítě 12-15 let na přistýlce se dvěma dospělými

30% SLEVA

Dítě do 7 let na lůžku s jednou dospělou osobou 50% SLEVA
Dítě 7-15 let s jednou dospělou osobou 30% SLEVA

Vratná záloha

V ceně zájezdu je zapůjčení osušky a županu, které je podmíněné úhradou vratné zálohy ve výši 25 € ze osobu.

Cena zahrnuje

animační program pro děti (v době prázdnin), antukové tenisové kurty, parkování v areálu.

Zeleni Gaj hotelová osada

Lázeňská vesnička Zeleni Gaj Hotel Village *** (hotelová osada) je součástí lázeňského rezortu Terme Banovci. Skládá se ze sedmi samostatných dvoupodlažních budov s celkem 42 pokoji. Je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Hosté mají k dispozici restauraci a bar v sousedním hotelu Zeleni Gaj, vnitřní a venkovní termální bazény, vodní atrakce, wellness centrum se saunovým světem a strategickou polohu uprostřed lázní. Malebné okolí je pokryté zlatými lány obilí a vinicemi. Nachází se zde rovněž jediný evropský nudistický kemp s termální vodou SONČNI GAJ, který je oddělen od ostatní části lázní a skýtá dostatek soukromí.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v celkem 42 klimatizovaných prostorných pokojích s balkonem nebo terasou. Z oken se naskýtá krásný výhled do okolní krajiny a na celou malebnou vesničku Banovci. K výbavě pokoje patří moderní koupelna se sprchovacím koutem, fén, župan, kabelová televize, minibar, telefon, internetové připojení a trezor. Součástí pokojů je rozkládací gauč, který lze použít jako přistýlka pro další dvě osoby.

Gastronomie

Výborné speciality lokální i mezinárodní kuchyně můžete ochutnávat v restauraci v hotelu Zeleni Gaj. Bufetové snídaně se podávají od 7:00 do 10:00 a bufetové večeře od 18:00 do 20:00. U osvěžujícího koktejlu lze posedět v místním aperitiv baru u recepce nebo na terase. Provozní doba baru je 8:00 do 22:00. V létě je otevřeno několik dalších barů a restaurací jako je restaurace Pri banovskemu gusaruju (10:00 – 22:00), letní bar Při gusarjevi ženi (11:00 – 19:00) nebo bar v nudistické části letoviska (11:00 – 20:00)

Lázně Terme Banovci

Součástí lázní Banovci je osm vnitřních a venkovních bazénů s termální nebo přírodní vodou o teplotě od 22 do 38 °C. Najdete zde venkovní termální rekreační bazén (25-30 °C), dětský bazén (hloubka 30 cm, 25-30 °C), bazén s přírodní vodou (36-38 °C), dva nudistické bazény (oddělené od ostatních bazénů), venkovní bazén se dvěma tobogány 25-30 °C, venkovní termální bazén (34-35 °C), vnitřní termální bazén (33-35 °C) a dětský vodní svět. Můžete se těšit i na širokou nabídku vodních atrakcí včetně vodopádů, podvodní masáže, pramenů, světelných a zvukových efektů a vířivek. Dále zde najdete 4 různé druhy saun – finskou s extrémními teplotami, tradiční finskou, relaxační finskou a tureckou. Nechybí ani relaxační zóna.

Chloubou hotelu Zeleni Gaj je i působivá nabídka termálních vodních procedur jako jsou bylinkové lázně. Teplota místní vody se pohybuje v rozmezí 34-36°C (čerpá se z hloubky cca 1700 metrů o teplotě cca 60-68°C) a vzhledem k vysokému obsahu fluoridů je vhodná zejména pro pacienty s nemocemi pohybového ústrojí, gynekologickými potížemi a řadou dalších diagnóz. V lázeňské části lze vybírat z nabídky masáží, kadeřnických služeb nebo si objednat pedikúru a manikúru.

Sauny jsou otevřeny každý den od 8:00 do 22:00. Vnitřní a venkovní termální bazény jsou otevřeny od 8:00 do 21:00. Všechny ostatní bazény jsou otevřeny od 8:00 do 20:00. Pravidelně je k dispozici noční koupání. Vnitřní a venkovní termální bazén a venkovní bazén s přírodní vodou jsou otevřeny celoročně.

Děti

Pro děti je zde připravený zábavný vodní park, tobogán, stolní tenis, bowling a dětská hřiště. Specialitou Banovců jsou animační programy pro děti (Piráti z Banovců, Dobrodružství rytířů atd.), které jsou v ceně pobytu.

Hotelové služby a vybavení

Hostům je dále k dispozici recepce (od 6:00 do 22:00), úschovna zavazadel, centrální hotelový trezor na recepci (za poplatek), dětský klub, sportovní a animační program, volejbalové hřiště, taneční kurzy, kurzy Nordic Walking, půjčovna kol a sportovního vybavení, fitness centrum a internetové připojení WIFI.

Zvířata

Pobyt se zvířetem není v lázních možný.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat zdarma v areálu lázní.

Okolí

V okolním parku se nachází cukrárna, bufet, chatová osada, kemp a oplocený objekt naturistického bazénu s vodními atrakcemi a snack barem. Především na podzim návštěvníci mohou obdivovat krásu nedalekých vinic. Milovníci dobrého vína si určitě nenechají ujít návštěvu místních vinných sklípků. Po okolí vedou destíky kilometrů asfaltových dobře značených stezek. Krajina je zde rovná, což potěší zejména děti.

Destinace

Městečko Banovci se nachází v severovýchodní části Slovinska (od Prahy asi 530 km) v srdci krásné přírody. Kolem se rozkládají zlaté lány obilí a vinice. Termální lázně Banovci se rozkládají na téměř 2000 m2 vodní plochy. Místní termální pramen je bohatý na fluoridy a dosahuje teplot 60 - 68 °C. Má blahodárný účinek hlavně na pohybový aparát a s ním spojené pooperační stavy. Hostům jsou k dispozici 3 venkovní bazény s termální vodou (34° - 38 °C), plavecký bazén s "netermální vodou" (25 °C - 27 °C), bazén se skluzavkou, tobogán a dětský bazén.

K dispozici jsou různé druhy saun a pokud si budete chtít odpočinout od bazénů, je zde i příjemné wellness centrum, které nabízí různé druhy masáží a koupelí. V areálu si můžete zahrát tenis, stolní tenis, volejbal či si půjčit kolo a vyrazit na příjemnou projížďku. Tato oblast je často přirovnávána k moravské krajině, takže budete projíždět krásnou přírodou posázenou vinicemi. Na své si přijdou i vodáci a rybáři.

Lázně Banovci jsou kouzelné. Doporučujeme je zejména rodinám s dětmi a to zejména díky přátelské atmosfěře, vodním atrakcím, zázemí pro děti a skvělým animačním programům.


Informace o hotelu

 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Minibar ano
 • Tenis ano
 • Animační programy ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Slovinsko poskytuje lazeňské a wellness služby v souladu s klasickým servisem. Nachází se zde více než 15 přírodních termánlních pramenů a lázní, které zaručují vnitřní harmonii, celkové uvolnění a duševní pohodu těla i duše. Mezi relaxační a masážní prodecury patří od klasické masáže rukou i lymfatické odvodňovací masáže, rexlexní masáže, masáže založené na metodách z Dálaného východu, aromaterapie nebo různé obkladové a bylinkové zábaly a obklady.

Většina slovinských lázní spolupracuje s odborníky a lékaři, kteří ošetřují specifické zdravotní problémy. Wellness centra jsou např. Golf Hotel, Žíva Wellness centrum, Pohorje Sport Hotel, Sense Wellness Club.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 6 °C v noci 1 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 6 °C v noci 0 °C

 • Neděle 4 °C v noci -2 °C

 • Pondělí 2 °C v noci -3 °C

 • Úterý 2 °C v noci -3 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec