• Od 1. června 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/spanelsko/cestovani/covid_19.html

Innside Costablanca

Španělsko, Costa Blanca, Benidorm

Hotel pro dospělé 500m od centra letoviska Přímo na pláži Animační programy

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Hotel Innside Costablanca

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Středisko

Benidorm

Poloha

Hotel se nachází přímo na pláži, cca 500m od centra letoviska s obchody a restauracemi. Cca 50 m od hotelu se nachází autobusová zastávka, letiště Alicante je vzdáleno cca 59 km.

Pláž

Písečná Playa de Levante se nachází přímo u hotelu.

Vybavení

Čtyřhvězdičkový hotel poskytuje ubytování ve 185 pokojích na 6 patrech a je vybaven vstupní halou s 24h recepcí, 6 výtahy, TV salonkem, trezorem (za poplatek), WiFi (zdarma), parkovištěm (za poplatek), bazénem, restaurací a barem u bazénu.

Ubytování

Pokoj typu Standard (cca 18 m²) je klimatizovaný, má vlastní sociální zařízení (WC, sprchu, fén), TV/sat., telefon, chladničku, balkon nebo terasu s výhledem do okolí, přímým výhledem na moře nebo bočním výhledem na moře.
Pokoj typu Studio (cca 23 m²) má navíc obývací část s rozkládací pohovkou a nabízí přímý výhled na moře.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze formou bufetu.

Sport a zábava

Animace pro dospělé, vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* noclehy dle smlouvy o zájezdu
* služby česky hovořícího delegáta na telefonu
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Vybavení hotelu

 • Jen pro dospělé 18+
 • Koupání a poznávání
 • Pláž přímo u hotelu
 • Vhodné pro seniory
 • WIFI zdarma

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Destinace

Benidorm

Benidorm je největší přímořské letovisko celého Španělska. Je tvořen množstvím mrakodrapů a v jeho centru si budete připadat jako v New Yorku. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva zdejší modré zátoky. Letovisko je perfektně vybaveno, je zde mnoho restaurací, barů, diskoték, tančíren a obchodů. Letovisko není vhodné pro ty, kteří hledají poklidný způsob trávení dovolené. Je zde mnoho zábavních parků, které Vám vyplní volný čas během dovolené. Mlsné jazýčky by určitě neměly vynechat lokální speciality ve zdejších restauracích. Vyhlášená je restaurace The Vagabond, kde si můžete vychutnávat speciality španělské, ale i mezinárodní kuchyně. Benidorm není jen moderním letoviskem, ale i městem, které si uchovalo kousek své historie, zachovaná je zde řada kostelů. Pláže jsou v letovisku Benidorm velice krásné, nekonečně dlouhé, pokryté jemným bělostným pískem a omývané průzračnými vodami. Vstup do moře je na většině míst velice pozvolný a koupání je zde vhodné i pro malé děti, neplavce a pohybově indisponované. Pláže byly oceněny pro svoji čistotu a kvalitu vody modrou vlajkou. Z místního přístavu vyplouvají výletní lodě do okolí, některé mají prosklené dno pro pozorování podmořského světa.

Popis

Costa Blanca nebo-li bílé pobřeží je překrásný kus španělského pobřeží v části Alicante, který patří mezi nejvyhlášenější a nejnavštěvovanější část Španělska. Rozmanitá středomořská příroda se zde kloubí s malebnými turistickými centry jako jsou: Denia, Villajoyosa, Javea, Altea nebo větší a rušnější Benidorm. Toto místo je oblíbené nejen turisty, ale i zájemci o luxusní rezidenci či druhé sídlo. Pláže jsou zde od písčitých až po oblázkové s pozvolným vstupem do moře, které místy střídají strmější útesy, mezi kterými můžete najít krásné různorodé scenérie se zátokami a lagunami. Celé pobřeží je lemováno rybářskými přístavy, strážními věžemi a živými přímořskými promenádami. Zdejší středomořské klima je to nejteplejší z celého Španělska a zároveň třetí nejlepší z celého světa. Střídá se zde pouze jaro a léto, déšť je tady neznámý pojem. Kdo někdy navštíví pobřeží Costa Blanca, bude si pamatovat průzračně čistí moře, nádherné pláže a slunečné počasí.

Doprava autobusem

cca 28

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 24 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 15 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 16 °C

 • Neděle 19 °C v noci 14 °C

 • Pondělí 18 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec