Apartmánový dům Playa Parada

Španělsko, Costa Del Azahar, Oropesa del Mar

V blízkosti pláže s jemným pískem Pohodlně a účelně zařízené apartmány

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

PLAYA PARADA

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Campana CZ: PLAYA PARADA Hodnocení: 2/5
 • Invia: Apartmánový dům Playa Parada

Informace k ubytování

Poloha: Apartmánový dům se nachází jen 120 m od pláže La Concha v jihozápadní části letoviska Oropesa del Mar.

Oropesa se nachází v provincii Castellón, 250 km jihozápadně od Barcelony a 90 km severovýchodně od Valencie. Oropesa je typické středomořské městečko s teplým a čistým mořem, s plážemi s jemným pískem a malými zátokami, strmými útesy a s výbornými klimatickými podmínkami zaručujícími slunečné počasí po většinu roku.

Apartmánový dům je obklopený starší městskou zástavbou a dalšími apartmánovými domy. Od apartmánového domu se dostanete procházkou městečkem ke starému hradu, nebo se při moři můžete vydat k 400 metrů vzdálené dlouhé pláži Morro de Gos. Procházíte obydlenou čtvrtí kolem apartmánových domů, obchodů a restaurací. Pláže v Oropese jsou dlouhé několik kilometrů a na severovýchod se táhnou až ke 4 km vzdálenému letovisku Marina d´Or, kde jsou známé zábavní parky Mundo Fantasia, Aventura D´Or a Acuatico Polinesia a další. Na druhou stranu se šestikilometrovou turistickou naučnou stezkou dostanete až do známého letoviska Benicasim. Tato stezka patří k nejoblíbenějším v celém Castellónu

Vybavení: Recepce pro apartmánové domy v blízkém hotelu Ancla, kde je WiFi zdarma a restaurace. Parkoviště poblíž za poplatek 10 EUR/den. Pes je povolen (vratná kauce 50 EUR). (Celkem 16 bytů.

Apartmány:

APT 4/6 (max. 6 osob): Obývací místnost s TV a s vybaveným kuchyňským koutem (lednice, mrazák, mikrovlnka, pračka), 2 dvoulůžkové ložnice, rozkládací pohovka v obývacím pokoji, koupelna se sprchovým koutem, balkón.

APT 3/5 (max. 5 osob): Obývací místnost s TV a s vybaveným kuchyňským koutem (lednice, mrazák, mikrovlnka, pračka), 2 dvoulůžkové ložnice, pohovka v obývacím pokoji, koupelna se sprchovým koutem, balkón.

APT 2/4 (max. 4 osoby): Obývací místnost s TV a s vybaveným kuchyňským koutem (lednice, mrazák, mikrovlnka, pračka), 1 dvoulůžková ložnice, pohovka v obývacím pokoji, koupelna se sprchovým koutem, balkón.

Klimatizace a WiFi se platí na místě (klimatizace 1 EUR/1,5 hodiny, WiFi 6 EUR/týden).

Stravování: POBYT BEZ STRAVY nebo POLOPENZE (snídaně + večeře nebo snídaně + oběd) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře). Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. V ceně hlavního jídla je zahrnutý jeden nápoj (2 - 3 dcl, balená voda, kola, víno, pivo). Mezinárodní a katalánská kuchyně. Na jídlo se chodí do hotelu Ancla (80 m).

V ceně: Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta.

Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Další informace: Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 01.06. do 30.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 02.06.-07.10.

Výstupní místa ve Španělsku: Oropesa del Mar.

Mohou být zahrnuty i zastávky na Costa Brava a Costa Maresme s případným přestupem (o přestup se postará posádka busu).

Cena autobusové dopravy: 4.390,- .

Cena je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou, pokud se spojují termíny, tato cena bude z jednoho termínu odečtena.

Jednosměrná jízdenka: 50% z ceny obousměrné jízdenky.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:

Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Plzeň, Brno, Humpolec, Jihlava, Kuřim, Tišnov, Velké Meziříčí.

Svozová místa - min. počet 8 osob (nebo po dohodě) v odjezdovém místě:

Za příplatek 300 Kč: Kdyně, Klatovy, Přeštice.

Za příplatek 400 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov.

Za příplatek 500 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov.

Za příplatek 600 Kč: Ostrava, Přerov, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice n/M, Přerov.

Pro uskutečnění svozu je podmínkou minimální počet 8 osob. Svozy ze západních Čech jsou s přestupem v Plzni. Svozy ze severní Moravy mohou být zajišťovány rychlovlaky s přestupem v Praze (hlavní nádraží - Stodůlky přesun metrem).

Odjezdy a příjezdy: týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách (Brno 05:30, Praha 08:30), návrat v neděli odpoledne (Praha 15:00). Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 20-24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 4 hodinách cesty.

LETECKÁ DOPRAVA - cena od 7.590 Kč.

K pobytu lze dokoupit letenky na trase Praha - Valencie.

Odlety z Prahy (PRG) do Valencia (VLC) jsou 3-4 x týdně. Přímý let trvá cca 2,5 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Nabízíme pobyty na 7 a více nocí, vždy na vyžádání.

Cena letecké dopravy od 7.590 Kč, dítě do 24 měsíců věku od 1.990 Kč. Aktuální cena letenky vám bude ověřena a potvrzena v okamžiku rezervace.

V ceně letenky ECONOMY LITE je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.400 Kč max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba. Zavazadlo za tuto cenu je možné dokoupit pouze při vystavení letenky (poté lze doplatit na přepážce při odletu za vyšší cenu).

Transfer z letiště Valencia do Oropesy je zajišťován jako individuální, cena zpátečního transferu je 6.800 Kč pro 1-4 osoby, resp. 8.400 Kč pro 5 - 7 osob, atd. Transfer je zajištěn španělským dopravcem, který čeká na klienty s cedulí se jménem. Z letiště odjíždíte ihned a do hotelu cestujete bez dalších zastávek přímo.

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:

• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta a datum narození.

• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.

Cestovní kancelář ani letecká společnost negarantují spolucestujícím sedadla vedle sebe. Pokud chcete mít jistotu konkrétních sedadel, doporučujeme si s předstihem před odletem udělat tzv. ON-LINE CHECK-IN přímo přes stránky letecké společnosti. Vaše elektronické letenky vám zašleme kdykoliv na vyžádání, standardně je obdržíte v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.

VLASTNÍ DOPRAVA

Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 990 Kč/os./noc, snídaně od 150 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.

Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 120 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Costa del Azahar, což v češtině znamená mořské pobřeží, leží asi 220 km jižně od Barcelony a je to pokračování pobřeží Costa Brava. Může se chlubit dlouhými a širokými písečnými plážemi, krásným a čistým mořem, přátelským prostředím a příjemnými cenovými relacemi. Najdeme tady množství kulturních a zábavných podniků, sportovních center a aquaparků. Na své si zde přijdou jak milovníci dlouhého příjemného nicnedělání, tak milovníci vodních sportů nebo obdivovatelé historických památek. Najdeme zde velké množství letovisek, které na sebe navzájem navazují nebo jsou propojená vlakem. Trať vede přímo po pobřeží a většinou odděluje hotely od pláže.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 120 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 19 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 19 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 23 °C v noci 14 °C

 • Pátek 16 °C v noci 11 °C

 • Sobota 13 °C v noci 10 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout