• Od 1. června 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 10 224

Poloha

Hotelový komplex se nachází v katalánském městě Malgrat de Mar, které je vyhledávané turistické centrum. Nachází se nedaleko Barcelony, do které se klienti dostanou pohodlně vlakem i autem. Město Malgrat de Mar je krásné útulné město, které má dlouhou historii a příjemnou atmosféru.

Vybavení

V nedávno zrekonstruovaném hotelu se nachází recepce, restaurace, bary v hotelu a u bazénu. V hotelovém komplexu se nachází venkovní bazén, u kterého jsou lehátka pro klienty k dispozici zdarma, a brouzdaliště.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortních 2lůžkových pokojích s možností 2 přistýlek, ve kterých je vlastní sociální zařízení, televizor a klimatizace. Součástí každého pokoje je balkon.

Strava

Stravování je polopenze, kdy snídaně a večeře jsou formou švédských stolů. Klienti si mohou dokoupit obědy.

Služby

V hotelovém komplexu se pořádají pravidelné animační programy, klienti si mohou zahrát biliár, stolní tenis nebo v případě zájmu i videohry. Okolí hotelu nabízí další možnosti, jak příjemně strávit dovolenou.

Pláž

Krásná a široká písečná pláž s hrubším pískem se nachází asi 50 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou pro klienty k dispozici za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 1000 m
 • Vzdálenost od letiště 45 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,7/5
Invia

Velmi dobré (344 hodnocení)

Ubytování 3,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,1/5

Cena 3,7/5

Tento hotel je 87. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 168 v Costa del Maresme.

Jitka Jirásková

Hodnocení 5,0/5
Báječná dovolená, rozhodně není co vytknout. Řidiči perfektní, hotel čistý, personál milý.
Celkové hodnocení

Báječná dovolená, rozhodně není co vytknout. Řidiči perfektní, hotel čistý, personál milý.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Krásné, čisté pokoje. Denně uklízené.

Strava
Velká škála ovoce, zeleniny, místních pokrmů, ale také mořské specialitky. Takže každý si najde to své. Navíc další spousta dezertů, ditetních jídel apod. Rozhodně hotel uspokojí i mlsné jazýčky.

Služby hotelu
Personál báječný jako každý rok. Hotel si drží stále vysokou laťku a je opravdu radost se sem vracet.

Pláž
Pláž opravdu kousíček od hotelu. Jen se projdete parčíkem a jste u vln. Opravdu paráda.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Iva Horká

Hodnocení 5,0/5
Dovolená se nám moc líbila
Celkové hodnocení

Dovolená se nám moc líbila

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Dragana Vladuša Září 2021

Datum pobytu: 28.8. - 4.9.2021

Hodnocení 4,6/5
Moc hezka dovca, doporucuji ????
Celkové hodnocení

Moc hezka dovca, doporucuji ????

Ubytování 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavlína Princlová Září 2020

Datum pobytu: 21.8. - 30.8.2020

Hodnocení 4,5/5
Dovolena byla v pěkném prostředí a moc se nám tam líbilo
Celkové hodnocení

Dovolena byla v pěkném prostředí a moc se nám tam líbilo

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 2,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj byl taky pěkně vybavenej

Strava
Strava byla taky dobrá

Služby hotelu
Dobrý

Pláž
Boží

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Jakub S.

Hodnocení 1,5/5
Na této dovolené jsme si užívali pláž a snažili se na ni zůstat co nejdéle bylo možné.
Celkové hodnocení

Na této dovolené jsme si užívali pláž a snažili se na ni zůstat co nejdéle bylo možné.

Ubytování 0,8/5

Strava 1,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Pokoj byl o poznání horší než na fotkách uvedených na Invii. Polštáře byly opravdu malé. Koupelna nebyla příliš čistá (viz fotky) a měla drobné poškození. Zároveň byla spojena ventilací s vedlejším pokojem, takže bylo na záchodě slyšet druhého z vedlejšího pokoje. Zdi propouštěli velké množství hluku, srovnal bych s deskou sádrokartonu. Je to opravdu příjemné když váš soused začne ve 3 ráno posouvat židle a vesele se oddávat hrátkám s... partnerkou? Zejména pokud u toho mají potřebu shodit co nejvíce věcí a následně koukat na hlasitou televizi.

V okolí hotelu je jak disco tak ostatní zdroje hluku. No a v případě že ty se krotí, tak vám noc osvěží ostatní hosté pomocí přenosných reproduktorů.

Strava
Jídlo je více méně bez chuti. 90% studené. Zřejmě je dováženo odjinud. Byl ho dostatek, ale nemělo žádnou chuť. Nakonec jsme si vždy talíře naložily více věcmi, abychom mohli ochutnat a sníst pouze to chuťově akceptovatelné. Zároveň vás při každé cestě pro pití atp. podezřívali, že ho chcete bez all inclusive a před nosem vám vypínali automat na "džus", i když už vás viděli a kontrolovali vám kartu několikrát. All inclusive zároveň paradoxně nezahrnuje všechno, zejména v baru si na all inclusive dáte pouze nejvíce ostrouhanou verzi nejzákladnějších drinků.

Na večeři bylo zároveň nutné čekat v dlouhé frontě jelikož jídelna kapacitně neodpovídá.

Služby hotelu
Po našem příjezdu a zjištění, že klimatizace nefunguje nám bylo řečeno, že si nějaký z hostů přál, aby klimatizaci vypnuli, a proto ji vypnuli pro celý hotel. Bezva. Díky. Nakonec ji po několika dnech znovu zapnuli.

Trezor, jak je zmíněné v popisu se musí platit (zálohou), je na klíč. Žádné myšlenky na kód, aby jste nemuseli na pláž bez klíče.

Pláž
Pláž byla hezká, jsou zde v 90% nehlídané pláže. Voda byla opravdu čistá, dno se rychle svažuje.

Byla tato recenze užitečná? (6) (3)

Alena M.

Hodnocení 3,9/5
S dovolenkou sme boli celkovo spokojní. V Španielsku sme boli prvýkrát. Letovisko sa nám páčilo. Boli sme tam na konci septembra, čo nám osobne vyhovuje. Letovisko nebolo prepchané turistami, príjemné teploty a teplota mora. Letovisko bolo každé ráno vyčistené. Tým, že sme boli na konci sezóny, so službami delegátky to bolo troška horšie. Keďže sme boli v danom hoteli jediní z danej cestovky, stre
Celkové hodnocení

S dovolenkou sme boli celkovo spokojní. V Španielsku sme boli prvýkrát. Letovisko sa nám páčilo. Boli sme tam na konci septembra, čo nám osobne vyhovuje. Letovisko nebolo prepchané turistami, príjemné teploty a teplota mora. Letovisko bolo každé ráno vyčistené. Tým, že sme boli na konci sezóny, so službami delegátky to bolo troška horšie. Keďže sme boli v danom hoteli jediní z danej cestovky, stretli sme sa len raz, a to druhý deň pobytu, na našu žiadosť. Bola milá, vysvetlila, čo sme sa pýtali. Aj s výletmi z danej cestovky to bolo biedne. Vlastne žiadne. Ako som spomínala, boli sme tam sami, takže nás sa netýkalo nič. Všetko bolo len v angličtine a ruštine. Našťastie tam boli aj iní český turisti z iných cestoviek a tí nás vrelo prijali na ich akcie. Ponuka výletov bola celkom bohatá.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytovaní sme boli na 8 poschodí s výhľadom na more, čo bolo najväčším prekvapením. Ráno sme otvorili oči a pozerali sme sa na more. Hotel sa nachádza si 2 minúty od pláže, aj keď sa nachádza v druhom rade cez ulicu.. Nie je priamo na pláži. Popred hotel ide železničná trať, no na kvalitu ubytovania to nemá vplyv. Pod traťou ide podchod, cez ktorý sa bezpečne prechádza na pláž. Pri zavretých oknách sme prechádzajúci vlak počuli len vtedy, ak sme sa na to výlučne zamerali. Viac rušivo pôsobil ruch z diskotéky, teda s pred diskotéky, ktorá sa nachádza pod hotelom. Personál bol veľmi príjemný a ochotný. V hoteli pracovala aj jedna recepčná pôvodom z Česka, takže sme nemali problém dorozumieť sa.

Strava
Mne osobne sa strava hodnotí dosť ťažko. Vzľadom k mojím alergiám a potravinovým intoleranciám . Aj napriek tomu som si našla to, čo mi neškodilo. Manžel bol spokojný. Podľa toho, čo som videla, výber bol široký. Niekoľko druhov pečiva, sladkého pečiva. Možnosť urobiť si hrianky podľa vlastnej chuti. Niekoľko druhov cereálií, mlieka, jogurtov ... Viac druhov zeleninových šalátov, nakladanej zeleniny. Viacero druhov šuniek, salám, syrov. Dva spôsoby prípravy vajíčok, pečená slanina, párky, klobásky. Večery boli bohaté. Dva až tri druhy pečeného mäsa, ryža, hranolky - stále, cestoviny , niekoľko druhov omáčok. Kto chcel studenú večeru, mal tiež na výber, čo si dá. A samozrejme nemohlo chýba na výber z viacerých druhov domácich špecialít tapas, ktoré sa každý deň menili. V neposlednom rade nemohli chýbať rôzne dezerty a niekoľko druhov ovocia. Viackrát do týždňa bol tématický večer, ktorý sa venoval špecialitám, Mexika, Katalánska ...

Služby hotelu
So službami hotela sme boli tiež spokojní. Izby sa upratovali každý deň. Vždy sme mali k dispozícii 3 kotúče toaletného papiera - až až. Uteráky menili každý deň a posteľnú bielizeň každý druhý deň. Aj keď hotel nieje najnovší , ani raz som si nevšimla neporiadok čí už v hotely, na recepcii, bare, pred hotelom a už vonkoncom nie v jedálni. Po každom použití stola v jedálni bol vymenený obrus od raňajok až po večeru. O obsluhu sa počas celého času otvorenia jedálne staralo niekoľko čašníkov. Počas výletov sme dostávali piknik balíček. V porovnaní s klientmi z iných hotelov bol nadmieru bohatý. Bol v ňom trojitý sendvič, plastový príbor, dva druhy masla- rastlinné a živočíšne, med, dva druhy džemu, suchár, koláč a minerálka. To sme dostali dvakrát miesto raňajok. Ak sme nemohli prísť na večeru, zamenili sme si to za obed.

Pláž
Zo všetkých dovoleniek na ktorých sme boli, bola táto pláž najčistejšia. To bola čerešnička na torte. Každý večer vyzbieraný odpad, pláž zrovnaná. Na pláži bo zriadenec, ktorý sa staral o lehátka a poriadok na pláži. Aspoň raz do dňa prišiel, či je všetko ok.

Byla tato recenze užitečná? (6) (1)

Markéta Málková

Hodnocení 4,1/5
velká spokojenost,určitě se ještě někdy vrátíme,
Celkové hodnocení

velká spokojenost,určitě se ještě někdy vrátíme,

Ubytování 3,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
bez výhrad

Strava
skvělý výběr na obědy i večeře, snídaně klasika (salám ,vejce, sýry,zelenina)

Služby hotelu
velice dobré,

Pláž
super přístup do vody

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 17 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 20 °C

 • Pondělí 31 °C v noci 19 °C

 • Úterý 30 °C v noci 19 °C

 • Středa 33 °C v noci 18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec