• Od 1. června 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/spanelsko/cestovani/covid_19.html

4R Playa Park

Španělsko, Costa Dorada, Salou

V blízkosti centra Písečná pláž 200 m 2 bazény Množství sportovních aktivit

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Vyberte si termín

4R Playa Park

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Úvod

Hotel leží takmer v centre živého turistického strediska Salou, ktoré lemuje niekoľko krásnych piesočnatých pláží a pobrežná promenáda. V stredisku, ako aj v okolí hotela, sa nachádza množstvo obchodov, barov, reštaurácií a nočných klubov. V blízkosti sa nachádzajú zábavné parky Port Aventura a Ferrari Land (2,5 km). Hotel je vhodný pre páry ako aj rodiny s deťmi.

Poloha

nachádza sa iba 200 m od najbližšej pláže, neďaleko promenády, 500 m od centra Salou s množstvom atrakcií a zábavy pre malých i veľkých, medzinárodné letisko v Barcelone je vzdialené 100 km, prístavné historické mestečko s antickými pamiatkami Tarragona 12 km.

Hotel

recepcia, kaviareň, bezplatné Wi-Fi pripojenie, zmenáreň, hotelový trezor (za poplatok), bufetová reštaurácia, 2 bazény – pre deti i dospelých, terasa na slnenie s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko, detský klub, programy pre deti aj dospelých, množstvo športových aktivít (futbal, lukostreľba, minigolf, stolný tenis, vodný aerobik), požičovňa bicyklov a automobilov (za poplatok).

Izby

účelne zariadené klimatizované dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby vybavené sociálnym zariadením (WC, sprcha alebo vaňa), balkón alebo terasa, Wi-Fi pripojenie ,telefón, TV, chladnička, trezor za poplatok, detskú postieľku nie je možné vyžiadať.

Stravovanie

polpenzia alebo plná penzia formou pestrých bufetových stolov bez nápojov.

Pláž

krásna pláž s pozvoľným vstupom do mora a zlatistým pieskom je vzdialená iba 200 m po schodoch, v blízkosti sa nachádza niekoľko ďalších ľahko dostupných pláží s priezračným morom (200 – 800 m), plážový servis za poplatok, možnosti občerstvenia, sprchy.

Cena zahrňuje:

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, 11x ubytovanie vo vybranom hoteli s vybraným stravovaním: Plná penzia - Full Board (FB), transfer letisko - hotel - letisko, poistenie insolventnosti

Cena nezahrňuje:

doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky) a výlety, miestne taxy, registrovanú batožinu do podpalubia (možnosť príplatku), služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne)

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 1000 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Golf ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Bowling ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5 / 5
Invia

Skvělé (111 hodnocení)

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,6 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Tento hotel je 17. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 699 v Costa Dorada.

Jakub J. Září 2022

Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2022

Hodnocení 4,5 / 5
Na tomhle místě v tomhle konkrétním hotelu jsem už jednou byl. Před 25 lety na dovolené s rodiči a bylo to fajn. Dost jsem se proto bál, abych si své
Celkové hodnocení

Na tomhle místě v tomhle konkrétním hotelu jsem už jednou byl. Před 25 lety na dovolené s rodiči a bylo to fajn. Dost jsem se proto bál, abych si své vzpomínky nepokazil. A musím říct, že ne. Bylo to opět stejně fajn jako tenkrát. Nic negativního nás za celý pobyt nepotkalo, s úrovní hotelu, stravování i okolí jsme byli nadmíru spokojení. Poměr cena/výkon u zájezdu byl, myslím, velmi dobrý. Při pracovních cestách jsem už bydlel v mnoha čtyřhvězdičkových hotelech, které byly horší než tento tříhvězdičkový.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Jakožto čtyřčlenná rodina jsme byli ubytovaní na pokoji s dvěma dvoulůžky o šířce cca 160 cm. Pro dvě děti v pohodě, dospělí už se nemůžou moc rozvalovat, ale zase se můžou tulit. Pokoj byl malý, leč pěkně udržovaný a čistý s funkční klimatizací a malým balkonem. Uklízečka chodila každý den, tady není co vytknout. Jediné, co by mohlo vadit je slabší odhlučnění pokojů. Nám nevadilo, obvykle jsme přišli úplně hotoví, padli jsme a spali.

Strava
Objednanou jsme měli polopenzi ve formátu snídaně - večeře. Po domluvě na recepci den předem bylo možné vyměnit večeři za oběd, čehož jsme dvakrát využili. Výměna pokaždé proběhla naprosto bez problému. Snídaně byly od osmi do půl jedenácté, přičemž personál nechával hosty v jídelně v klidu dosnídat do jedenácti. Jídelna je na velikost hotelu velká tak akorát, byť ve špičkách tu měl personál docela fofr, ale stíhal. Samotné jídlo velmi dobré a chutné. Ke snídani tu člověk dostal klasické "hotelové peklo", které je standardně k mání po celé Evropě plus nějaké to zpestření navíc, které se každodenně točilo. Jednotlivé potraviny byly chutné a rozhodně působily "nešizeným" dojmem. Ne jako šunka za dvacku z Makra. Obědy a večeře byly taktéž naprosto v pohodě, jednotlivé pokrmy se střídaly a člověk měl z čeho vybírat. Nicméně velkou převahu zde měla spíše smažená a obecvně těžší jídla. Přílohám vévodily hranolky. To bylo, spolu s absencí většího výběru zeleniny, asi jediným slabším místem. Nicméně obecně lze říct, že nám tu velmi chutnalo.

Služby hotelu
V přízemí hotelu se nachází pěkný bar, který navazuje na dvorek s bazénem a lehátky ke slunění. Druhý bazén, určený především dětem, se pak nachází v ústraní za hotelem. vše čisté a udržované. U dětského bazénu je ještě dřevěný srub, kde jsou uvnitř stolky a výtvarné potřeby, leč ten se nám nepodařilo zastihnout otevřený. Zřejmě si ho animátorky schovávají na dobu horšího počasí. Každý večer od 22:00 pak v prostorách baru nebo u bazénu probíhá nějaký program pro pobavení hostů. Obvykle taneční nebo kabaretní vystoupení.

Pláž
V Salou se nachází několik pláží. K hotelu nejbližší je asi 250 metrů vzdušnou čarou na jihovýchod. Nicméně po cestě je také asi 250 schodů, které člověk musí překonat, než se k ní dostane. O tomhle háčku jsme díky mé předchozí návštěvě věděli předem a byli jsme s tím srozuměni, tedy nám to nevadilo. Nicméně chápu, že pro lidi s horší pohyblivostí to bude dost zásadní překážka. Samotná pláž je písková, dobře udržovaná a čistá, s pozvolným vstupem do vody. Vhodná tedy i pro děti. Dlouhá je asi 600 metrů. Přibližně v její polovině se nachází "výlez" po dřevěné lávce ke kiosku s pěkným výhledem, ale o něco horším jídlem. U kiosku jsou i toalety. V okolí výlezu jsem zahlédl i nějaká plastová lehátka, ale vůbec nevím, jak to s nima funguje. Nepotřebovali jsme je. Dále je na pláži stánek s různýma vodníma atrakcema jako je jízda na skůtru, na "banánu" a podobně. Obsluha ochotná a v pohodě. Největší nevýhodou pláže je tak její popularita. Před polednem je tu dost plno, po poledni nával opadá a od 15:00 až do večera už je to v pohodě. Další, mnohem menší, pláž se nachází asi 350 metrů od hotelu na jihozápad. Je vklíněná mezi dva útesy a nemusí se k ní jít po schodech. Na ní jsme se koupat nebyli. Párkrát jsme šli kolem, vždy byla dost plná a nával byl i ve vodě, jelikož se díky útesům neměli koupáči kam rozptýlit.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petr Čornej Červenec 2022

Datum pobytu: 30.6. - 13.7.2022

Hodnocení 2,7 / 5
Dovolenou mi hned po příletu zkazil fakt, že jsem nenalezl kontaktní osobu odpovědnou za transfer z barcelonského letiště do Salou. Musel jsem se obrá
Celkové hodnocení

Dovolenou mi hned po příletu zkazil fakt, že jsem nenalezl kontaktní osobu odpovědnou za transfer z barcelonského letiště do Salou. Musel jsem se obrátit na Hotline, kde mi pracovnice doporučila použít taxi, dát si vystavit účet a nenaplněnou službu reklamovat, což jsem učinil e-mailem 16. 7. 2022. Protože o CK nikdo nic neví (zřejmě jen přeprodává zájezdy zakoupené operátorem ), musel jsem i kvůli zpátečnímu transferu kontaktovat zastoupení kanceláře v Málaze; ta mi potřebné údaje dodala v pořádku, takže cesta zpět proběhla bez problému. Bylo by však logické, kdyby aktivita v tomto směru nespočívala na klientovi, nýbrž aby agentura sama dodávala klientovi v předstihu patřičné informace, zvláště má-li k dispozici číslo jeho mobilu. Takhle si služby cestovních kanceláří opravdu nepředstavuji. Jinak pobyt proběhl bez závad.

Ubytování 2,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Hotel, který je dobře vedený, má již nejlepší léta za sebou. Klientela je různorodá (Španělé, Belgičané, Holanďané, Britové, Poláci, Rusové, Turci, Francouzi), tvoří ji i mládežnické sportovní kolektivy (zřejmě z důvodu nedostatečné obsazenosti v důsledku covidu). Pokoj v 6. poschodí byl malý, čistý, jednolůžkový s příjemným, dostatečně velkým balkonem, poskytující pěkný výhled na moře i okolní hory, za nimiž zapadá slunce. Zjevná byla snaha každý druhý den dezinfikovat prostory (kvůli hmyzu?), důvod mi recepce nesdělila.

Strava
Strava podávaná formou bufetu kvalitní vydatná a pestrá, dostatečný výběr. Jedinou vadou na kráse bylo servírování průmyslově zpracovaných uzenin (v jednom případě párky zjevně z konzervy, prefabrikované šunky).

Služby hotelu
Služby hotelu standardní.

Pláž
Pláž blízko, cca 200 metrů od hotelu po poměrně dlouhých schodech, bez využití schodů oklikou pěšky asi 400 metrů. Moře čisté, příjemné, pláž v zásadních parametrech udržovaná. V porovnání s časy před covidem méně lidí, větší návštěvnost tradičně v neděli.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jakub J. Září 2022

Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2022

Hodnocení 4,5 / 5
Na tomhle místě v tomhle konkrétním hotelu jsem už jednou byl. Před 25 lety na dovolené s rodiči a bylo to fajn. Dost jsem se proto bál, abych si své vzpomínky nepokazil. A musím říct, že ne. Bylo to opět stejně fajn jako tenkrát. Nic negativního nás za celý pobyt nepotkalo, s úrovní hotelu, stravování i okolí jsme byli nadmíru spokojení. Poměr cena/výkon u zájezdu byl, myslím, velmi dobrý. Při pr
Celkové hodnocení

Na tomhle místě v tomhle konkrétním hotelu jsem už jednou byl. Před 25 lety na dovolené s rodiči a bylo to fajn. Dost jsem se proto bál, abych si své vzpomínky nepokazil. A musím říct, že ne. Bylo to opět stejně fajn jako tenkrát. Nic negativního nás za celý pobyt nepotkalo, s úrovní hotelu, stravování i okolí jsme byli nadmíru spokojení. Poměr cena/výkon u zájezdu byl, myslím, velmi dobrý. Při pracovních cestách jsem už bydlel v mnoha čtyřhvězdičkových hotelech, které byly horší než tento tříhvězdičkový.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Jakožto čtyřčlenná rodina jsme byli ubytovaní na pokoji s dvěma dvoulůžky o šířce cca 160 cm. Pro dvě děti v pohodě, dospělí už se nemůžou moc rozvalovat, ale zase se můžou tulit. Pokoj byl malý, leč pěkně udržovaný a čistý s funkční klimatizací a malým balkonem. Uklízečka chodila každý den, tady není co vytknout. Jediné, co by mohlo vadit je slabší odhlučnění pokojů. Nám nevadilo, obvykle jsme přišli úplně hotoví, padli jsme a spali.

Strava
Objednanou jsme měli polopenzi ve formátu snídaně - večeře. Po domluvě na recepci den předem bylo možné vyměnit večeři za oběd, čehož jsme dvakrát využili. Výměna pokaždé proběhla naprosto bez problému. Snídaně byly od osmi do půl jedenácté, přičemž personál nechával hosty v jídelně v klidu dosnídat do jedenácti. Jídelna je na velikost hotelu velká tak akorát, byť ve špičkách tu měl personál docela fofr, ale stíhal. Samotné jídlo velmi dobré a chutné. Ke snídani tu člověk dostal klasické "hotelové peklo", které je standardně k mání po celé Evropě plus nějaké to zpestření navíc, které se každodenně točilo. Jednotlivé potraviny byly chutné a rozhodně působily "nešizeným" dojmem. Ne jako šunka za dvacku z Makra. Obědy a večeře byly taktéž naprosto v pohodě, jednotlivé pokrmy se střídaly a člověk měl z čeho vybírat. Nicméně velkou převahu zde měla spíše smažená a obecvně těžší jídla. Přílohám vévodily hranolky. To bylo, spolu s absencí většího výběru zeleniny, asi jediným slabším místem. Nicméně obecně lze říct, že nám tu velmi chutnalo.

Služby hotelu
V přízemí hotelu se nachází pěkný bar, který navazuje na dvorek s bazénem a lehátky ke slunění. Druhý bazén, určený především dětem, se pak nachází v ústraní za hotelem. vše čisté a udržované. U dětského bazénu je ještě dřevěný srub, kde jsou uvnitř stolky a výtvarné potřeby, leč ten se nám nepodařilo zastihnout otevřený. Zřejmě si ho animátorky schovávají na dobu horšího počasí. Každý večer od 22:00 pak v prostorách baru nebo u bazénu probíhá nějaký program pro pobavení hostů. Obvykle taneční nebo kabaretní vystoupení.

Pláž
V Salou se nachází několik pláží. K hotelu nejbližší je asi 250 metrů vzdušnou čarou na jihovýchod. Nicméně po cestě je také asi 250 schodů, které člověk musí překonat, než se k ní dostane. O tomhle háčku jsme díky mé předchozí návštěvě věděli předem a byli jsme s tím srozuměni, tedy nám to nevadilo. Nicméně chápu, že pro lidi s horší pohyblivostí to bude dost zásadní překážka. Samotná pláž je písková, dobře udržovaná a čistá, s pozvolným vstupem do vody. Vhodná tedy i pro děti. Dlouhá je asi 600 metrů. Přibližně v její polovině se nachází "výlez" po dřevěné lávce ke kiosku s pěkným výhledem, ale o něco horším jídlem. U kiosku jsou i toalety. V okolí výlezu jsem zahlédl i nějaká plastová lehátka, ale vůbec nevím, jak to s nima funguje. Nepotřebovali jsme je. Dále je na pláži stánek s různýma vodníma atrakcema jako je jízda na skůtru, na "banánu" a podobně. Obsluha ochotná a v pohodě. Největší nevýhodou pláže je tak její popularita. Před polednem je tu dost plno, po poledni nával opadá a od 15:00 až do večera už je to v pohodě. Další, mnohem menší, pláž se nachází asi 350 metrů od hotelu na jihozápad. Je vklíněná mezi dva útesy a nemusí se k ní jít po schodech. Na ní jsme se koupat nebyli. Párkrát jsme šli kolem, vždy byla dost plná a nával byl i ve vodě, jelikož se díky útesům neměli koupáči kam rozptýlit.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petr Čornej Červenec 2022

Datum pobytu: 30.6. - 13.7.2022

Hodnocení 2,7 / 5
Dovolenou mi hned po příletu zkazil fakt, že jsem nenalezl kontaktní osobu odpovědnou za transfer z barcelonského letiště do Salou. Musel jsem se obrátit na Hotline, kde mi pracovnice doporučila použít taxi, dát si vystavit účet a nenaplněnou službu reklamovat, což jsem učinil e-mailem 16. 7. 2022. Protože o CK nikdo nic neví (zřejmě jen přeprodává zájezdy zakoupené operátorem ), musel jsem i kvůl
Celkové hodnocení

Dovolenou mi hned po příletu zkazil fakt, že jsem nenalezl kontaktní osobu odpovědnou za transfer z barcelonského letiště do Salou. Musel jsem se obrátit na Hotline, kde mi pracovnice doporučila použít taxi, dát si vystavit účet a nenaplněnou službu reklamovat, což jsem učinil e-mailem 16. 7. 2022. Protože o CK nikdo nic neví (zřejmě jen přeprodává zájezdy zakoupené operátorem ), musel jsem i kvůli zpátečnímu transferu kontaktovat zastoupení kanceláře v Málaze; ta mi potřebné údaje dodala v pořádku, takže cesta zpět proběhla bez problému. Bylo by však logické, kdyby aktivita v tomto směru nespočívala na klientovi, nýbrž aby agentura sama dodávala klientovi v předstihu patřičné informace, zvláště má-li k dispozici číslo jeho mobilu. Takhle si služby cestovních kanceláří opravdu nepředstavuji. Jinak pobyt proběhl bez závad.

Ubytování 2,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Hotel, který je dobře vedený, má již nejlepší léta za sebou. Klientela je různorodá (Španělé, Belgičané, Holanďané, Britové, Poláci, Rusové, Turci, Francouzi), tvoří ji i mládežnické sportovní kolektivy (zřejmě z důvodu nedostatečné obsazenosti v důsledku covidu). Pokoj v 6. poschodí byl malý, čistý, jednolůžkový s příjemným, dostatečně velkým balkonem, poskytující pěkný výhled na moře i okolní hory, za nimiž zapadá slunce. Zjevná byla snaha každý druhý den dezinfikovat prostory (kvůli hmyzu?), důvod mi recepce nesdělila.

Strava
Strava podávaná formou bufetu kvalitní vydatná a pestrá, dostatečný výběr. Jedinou vadou na kráse bylo servírování průmyslově zpracovaných uzenin (v jednom případě párky zjevně z konzervy, prefabrikované šunky).

Služby hotelu
Služby hotelu standardní.

Pláž
Pláž blízko, cca 200 metrů od hotelu po poměrně dlouhých schodech, bez využití schodů oklikou pěšky asi 400 metrů. Moře čisté, příjemné, pláž v zásadních parametrech udržovaná. V porovnání s časy před covidem méně lidí, větší návštěvnost tradičně v neděli.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Simona Černochová

Hodnocení 3,3 / 5
Dovolená v 2.polovině září, moře teplé, ke konci se ochladilo tak o 2 stupně, ale koupat se dalo. Salou nemá historickou část, je to samý hotel a moře butiků s předraženým čínským zbožím. Hotel-setkali jsme se manžely, kteří zde byli po 2. a říkali, že Čechům dávají nejhorší pokoje. Já se k moři moc těšila, poté, co jsme dostali pokoj s výhledem do dvora na popelnice, přišlo velké rozčarování. P
Celkové hodnocení

Dovolená v 2.polovině září, moře teplé, ke konci se ochladilo tak o 2 stupně, ale koupat se dalo.

Salou nemá historickou část, je to samý hotel a moře butiků s předraženým čínským zbožím.

Hotel-setkali jsme se manžely, kteří zde byli po 2. a říkali, že Čechům dávají nejhorší pokoje. Já se k moři moc těšila, poté, co jsme dostali pokoj s výhledem do dvora na popelnice, přišlo velké rozčarování. Popeláři jezdili do 3.hod do rána, nedalo se spát. Hnus. Další Češi dostali také mizerný pokoj v přízemí vedle výtahové šachty pro uklízečky a další vedle technické místnosti pro opraváře-pořád slyšeli vrtání, pilování . Až 3.den nám pokoj vyměnili. Do tohoto hotelu už nikdy!

Ubytování 2,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Pokoje jsou nově zrekonstruované, čistota super, každý den nový ručník, voňavo, příjemně. Pokud budete ubytovaní v přízemí, zamykejte balkón, jedny hosty v noci vykradli - zatímco spali. Pokud dostanete pokoj s balkónem směr jídelna, budete muset poslouchat animační programy do 24.hod.

Hotel a zdá se, že celé Španělsko je plné Rusů. Nám to nevadilo, jsou daleko příjemnější než Němci. Lednička a trezor jsou za poplatek, nevyužili jsme.

Strava
Snídaně zklamání - mizerné uzeniny. Také nikdy nebyla vyhlášená španělská šunka. Jinak od všeho něco, vyberete si. A taky dobré šampaňské ke snídani k dispozici.

Večeře - bomba. Všechny druhy masa na různé způsoby, ani jsme nestačili vše ochutnat. Melouny, ananasy, zákusky, dorty,... úžasné.

Ale - budete stát potupně před jídelnou ve 10-20ti metrové frontě jak za "bolševika na banány" a čekat, až se vás ujme číšník a uvede Vás na nějaký flek. Sami si tam libovolně nevejdete, přestože je jídelna poloprázdná. Na dotaz-co to má znamenat jsme dostali odpověď, že personál čelí "přívalové vlně". To je další důvod, proč do tohoto hotelu NE.

Služby hotelu
Služby jsme nevyužili, leda jednou hotelový bazén. Na pokoji funkční fén,televize a 60 cizích stanic cca. Na výlet do Tarragony, La Pinedy, Cambrils jezděte autobusem-dole pod hotelem jsou zastávky, stojí tam většinou člověk v oranžové či žluté vestě a ukáže vám, z které zastávky bus jede. Lístek do Tarragony tam 6E, zpět 6E. Cestovka po nás chtěla za zájezd 29E pro jednoho!!

Pláž
Nej pláž je přímo pod hotelem. Vedou k ní prudší schody ale i klikatá asfaltka, takže schůdné i pro bolavá kolena. Kupte si v obchodě pod hotelem slunečník za 10-12E, a máte vystaráno. Protože lehátko je za 5E a slunečník za 10E na jeden den k pronajmutí. Pláž je písečná-jemný příjemný píseček, který nafouká všude. Moře super čisté, vstup pozvolný. Krááása. Jediná nevýhoda je, že pláž je užší, takže radím chodit dříve kvůli místu.

Byla tato recenze užitečná? (1) (2)

Miloslava Hujňáková

Hodnocení 4,8 / 5
Hotel velice příjemný, na recepci a v odpočinkových místnostech klid, všude dýchala domácí atmosféra. Většina pokojů situována do středu mezi dva hotelové domy s výhledem na bazén a zároveň s výhledem na moře. Hotel má tu výhodu, že je poblíž moře na kraji městečka Salou.Za 2 minuty stojíte nad mořem a po schodech dolů sejdete na pěknou velkou pláž. Pokud se půjde kolem pobřeží na jednu i druhou s
Celkové hodnocení

Hotel velice příjemný, na recepci a v odpočinkových místnostech klid, všude dýchala domácí atmosféra. Většina pokojů situována do středu mezi dva hotelové domy s výhledem na bazén a zároveň s výhledem na moře. Hotel má tu výhodu, že je poblíž moře na kraji městečka Salou.Za 2 minuty stojíte nad mořem a po schodech dolů sejdete na pěknou velkou pláž. Pokud se půjde kolem pobřeží na jednu i druhou stranu, všude jsou další plážičky a jedna největší městská pláž. Ta naše se jevíla jako nejlepší ze všech. Všichni zaměstnanci ochotní a usměvaví, dokonce jako jediní z několika hotelů nám přehodili večeři ze dne, kdy jsme byly v Barcelóně na výletě do půlnoci, na oběd v sobotu před odjezdem. Před odjezdem nám dali do úschovny zavazadla, poskytli nám ručníky a umožnili vysprchování po koupání v moři a před odjezdem.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Naprosto vyhovující, přes silnici a stromy jsme viděly na moře. Pokojík ne moc velký, lodžie s posezením, velice kvalitní postele, lepší než doma. Z počátku se nám zdálo málo úložných prostor, protože dvě kamarádky mají více oblečení. Zvykly jsme si na určitý systém a vše stačilo. Zařízení pokoje a koupelny z kvalitního a moderního nábytku.

Úklid probíhal denně, všude vytřeno i v koupelně, ručníky každý den čisté, doplnění šampónků po spotřebování, postele převléknuté asi po třech dnech, pokud bychom potřebovaly dřív, nebyl problém. Všechny uklízečky usměvavé a ochotné. Den před odjezdem nám bylo líto, že už odjíždíme domů, klidně prodloužit o týden, byl to náš přívětivý domov.

Ze silnice bylo sice slyšet auta a autobusy při otevřených dveřích, v noci však byl klid a daly se zavřít dveře a pustit klimatizace a neslyšely jsme nic, to jsme využily jen jednou. Koupelna se sprchou a vysoušečem bezvadná.

Strava
Stravování v hotelu Playa Park na vysoké úrovni. Říkaly jsme si s kamarádkou, že to asi nikdy už nezažijeme. Snídaně dost podobné, bohaté na vše, čaje, mléka, domácí pečivo, káva z automatu asi 8 druhů, džusy atd...

Večerě fantastické, někdy tématicky zaměřené. Hodně ryb a mořských živočichů,mnoho druhů mas, dietní jídla, pekly svoje pečivo, kolem 15 druhů moučníků včetně dortů, pěn, zákusků - kuchařské umění. Dostatek ovoce, nakrájené melouny červený, bílý, ananas, hrozny, neustále broskve a jablka. Flambované ovoce, zelenina na všechny možné způsoby, vše chutné a křupavé, ani jsme nestihly ze všeho ochutnat. Několik druhů jogurtů a všelijaké přísady do nich. Celkově je jeich strava lehčí a i když jsme se neustále přejídaly, měly jsme doma jenom o kilo více. Při večeři chyběly nápoje, pouze 2 večery byly bezplatné se šampaňským a pivem, jinak se musely dokupovat.

Služby hotelu
Trezor a TV za poplatek, nepotřebovaly jsme, toto jediné hodnotíme jako mínus.

Večerní animace pěkné, taneční vystoupení, pěvecká vystoupení, soutěže a podobně.

Hotelový bazén dostačující, při polopenzi možnost zakoupení nápojů a občerstvení.

Zaměstnanci velice ochotni po všech stránkách, nemám jedinou výtku.

Hotel bychom chtěly někdy ještě navštívit.

Pláž
Prošly jsme si pobřeží a všechny pláže v okolí, naše byla pro nás nejlepší. Všude sprchy, byla možnost se umýt od písku. Pláž ne moc hluboká, trochu vlhká od přílivu, možnost ležení na stáních nebo kamenech, také oddělená místa v zátokách. Písek vytvořil pevný a hladký povrch, není potřeba boty do vody, voda krásně čistá. Nám se líbily i vlny, které v moři byly někdy menší, jindy i převalující se. Ještě nikde jsme si jich tak neužily.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Martina D.

Hodnocení 5,0 / 5
Krásný zrenovovany hotel v blízkosti pláží, skvělá dopravní dostupnost na výlety, mraky vynikající jídla, velký bazén, milý personál
Celkové hodnocení

Krásný zrenovovany hotel v blízkosti pláží, skvělá dopravní dostupnost na výlety, mraky vynikající jídla, velký bazén, milý personál

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Nově zrekonstruovaný hotel- prostorné pokoje a koupelny

Strava
Velmi pestrá strava, mnoho masa a ryb, výběr ovoce a sladkého, často doplňováno

Služby hotelu
Velký bazén, spousta lehátek, skvěly noční animační program

Pláž
Krásné čisté pláže v okolí hotelu, lehátka za poplatek, průzračne čisté moře

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Costa Dorada, což v překladu znamená zlaté pobřeží, se nachází v oblasti Katalánska, v jižní části středozemního pobřeží. Je to oblíbené a vyhledávané místo milovníků odpočinku, koupání a slunce. Centrem celé oblasti je historická Tarragona, která vlastní významný přístav. Najdeme zde řadu antických a středověkých památek i populární koridu či býčí zápasy. Hlavním střediskem je Salou, což je moderní místo se spoustou života, kvalitních apartmánů, luxusních hotelů, restaurací, obchodů, barů a diskoték. Pláže jsou zde písečné a široké s pozvolným vstupem do moře. Na pobřeží se nacházejí menší, typicky španělské rybářské vesničky, mezi kterými stojí nově vybudovaná rekreační střediska. Vnitrozemí je poseto vinohrady a olivovými a mandlovníkovými sady.
 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 1000 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 15 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 13 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 17 °C v noci 9 °C

 • Neděle 16 °C v noci 9 °C

 • Pondělí 12 °C v noci 7 °C

 • Úterý 11 °C v noci 6 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec