• Od 1. června 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Ibiza Blau Music – DJ kurz - Hotel Fergus Style Bahamas

Španělsko, Ibiza

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Ibiza Blau Music – DJ kurz - Hotel Fergus Style Bahamas

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Ibiza Blau Music – DJ kurz

Ibiza Blau Music school je mezinárodní škola hudební produkce a DJ, nachází se v centru ostrova Ibiza. Tým kvalifikovaných profesorů poskytuje vyučovaní v různých jazycích včetně českého jazyka.
V posledních 6 letech stovky studentů z celého světa měly možnost vzdělávat se v individuálních a skupinových kurzech v učebnách školy a během populárních vystoupeních na živo v prestižních partnerských klubech a hotelech na Ibize mají studenti jedinečnou příležitost vystoupit před živým publikem. (BORA BORA, RADIO PLAYA SOL, POOL JABEQUE, POOL AQUA MARE NOSTRUM, CLUB STK, USHUAIA TOWER…)
Speciálně pro české a slovenské zájemce se jako lektoři budou starat domácí producenti a DJ Lucca, Subgate a Blanka Nova, které můžete pravidelně vídat na předních akcích u nás i v zahraničí.
Ibiza Blau Music School spolupracuje v Baleárskou vládou a Asociací Ocio de Ibiza zahrnující všechny hlavní kluby na Ibize.
Úroveň 1 – vás provede základními dovednostmi na to jak začít a zdokonalovat se. Je to skvělá cesta k tomu, aby se vaše hudba hrála a ještě za to dostat zaplaceno. Naučíte se DJ techniky jako je beat matching, CD, USB, vinyl mixing, Recordbox a mnoho více. Hodiny jsou vedeny profesionálními DJ a každý student si zahraje na svém vlastním zařízení. Všechny hudební žánry jsou vítány! Během kurzu si zahrajete živě na Ibize!

V ceně

letenka s odbaveným zavazadlem (23kg), transfer letiště - hotel- letiště, ubytování na 6 nocí s vybranou stravou, DJ kurz v destinaci včetně vystoupení v místních klubech pojištění CK proti úpadku.


Pořádající CK

Invia International, a.s. IČ: 05426677

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Ostrov Ibiza nebo-li španělský bílý ostrov lásky je dalším ze souostroví Baleár, který se nachází v západní části Středozemního moře. Najdeme zde příjemné středomořské klima, panenskou přírodu, nádherné písečné pláže obklopené borovými a piniovými háji a přátelskou atmosféru. Ibiza je především ostrov zábavy, vlastní největší diskotéky v Evropě. Proto zde za dovolenou míří převážně mladí lidé. Metropolí ostrova je historické město Eivissa, které je plné barů a restaurací, originálních kaváren, butiků a galerií, elegantních obchůdků. Procházet se můžete úzkými a romantickými uličkami. Dominantou města Eivissa je středověká pevnost Dalt Villa. Ibiza nás okouzlí písečnými zálivy s tyrkysově modrým mořem nebo naopak plážemi orámovanými strmými skálami, piniovými lesy s terasovými políčky, palmami či olivovníky.