Zájezd do

Blue Sea Piscis

Hodnocení: 0/5

Španělsko, Mallorca, Port d Alcudia

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Blue Sea Piscis (ADULTS ONLY 16+)

Poloha

Asi 300 m od veřejné písečné pláže "Alcudia" v Puerto Alcudia leží plážový hotel Blue Sea Piscis (adults only). Na pláži si hosté mohou zapůjčit slunečníky a lehátka (za poplatek). Do turistického centra se dostanete po cca 300 m. Město Alcudia je vzdáleno asi 3 km (Inca asi 27 km, Palma asi 61 km). Supermarket najdete ve vzdálenosti cca 150 m. Do nejbližších restaurací a barů se dostanete po cca 200 m. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Roman Ruins Alcudia (cca 1,5 km), Hidropark (cca 3 km) a PN S'Albufera (cca 6 km). O Vaši mobilitu se během dovolené postarají půjčovna aut a motocyklů a také autobusová zastávka (cca 400 m).

Vybavení hotelu

Tento 7-podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2020, má 206 pokojů. V hotelu se nachází recepce otevřená 24 hodin denně (přihlášení je možné od 14:00 hodin, odhlášení do 12:00 hodin), lobby, 2 výtahy, klimatizace, parkoviště (zdarma) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná) a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Pohybově omezeným hostům nabízí ubytování bezbariérový výtah a vstup. Služba praní prádla, služba žehlení prádla a zdravotní služba jsou za poplatek. K venkovnímu vybavení námořnicky zařízeného hotelu patří 2 bazény se sladkou vodou. Zde jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma). Bar u bazénu nabízí hostům osvěžující nápoje.Sportovní a volnočasová nabídka: stolní tenis (za poplatek) a kulečník (za poplatek). Golfové hřiště se nachází 5 km od hotelu. Půjčovna kol a místnost na kola (případně za poplatek). Zábava pro dospělé: večerní show. Herna.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, kachličkami, balkónem nebo terasou, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Pláž

Pláž je vzdálena cca 300m od hotelu, plážový servis za poplatek.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Bar Bar ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Hotel bez dětí ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Recenze ubytování

Podprůměrné (na základě 1 hodnocení)

Hodnocení 2,7 / 5

Ubytování 1,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 420. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2369 v Mallorca.

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doba letu

02:20 h

Popis

Mallorca nazývaná ostrovem pomerančovníků, citronovníků a palem, největší z Baleárských ostrovů, láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je dovolenkový "ráj pod sluncem", kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé.

Mallorca je velice lákavá pro svou rozmanitost a různorodost. Po celé délce severozápadního pobřeží se přímo od mořského břehu tyčí skalnatá pobřeží s borovicovými lesy, krásné jsou kvetoucí sady mandloní, olivovníků a fíkovníků. Pobřeží Mallorcy kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících pláží nabízí i nespočetné množství malebných od sebe skalisky oddělených zátok, kde se nachází malé písčité pláže, které splňují i ty nejnáročnější představy o koupání a opalování.

Milovníci sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf. Je možné využít i jízdy na koních. Noční život je zastoupen pestrým výběrem z množství diskoték, barů, zábavních a nočních podniků nebo klubů.

Je mnoho způsobů jak tento nádherný ostrov poznat, ať už formou fakultativních výletů nebo individuálně autem nebo na kole. Ale Mallorca vždy zůstane okouzlujícím ostrovem, který v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout