Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/blizky_vychod/spojene_arabske_emiraty/cestovani/covid_19.html

Al Bandar Arjaan - Creek Dubai

Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

AL BANDAR AJRAAN - CREEK DUBAI

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha: Al Bandar Rotana se nachází na severním pobřeží Dubai Creek, prosperující vodní cesty, která prochází srdcem města. Je to pětihvězdičkový hotel s vynikajícím výhledem na nábřeží. Tento hotel u vody se nachází na Baniyas Road v jedné z nejvýznamnějších dubajských obchodních čtvrtí, jen pár minut jízdy autem od letiště Dubai International, stejně jako Dubajského světového obchodního centra a diplomatické čtvrti. Hlavní turistické atrakce jsou u tohoto 5hvězdičkového hotelu na dosah ruky, od mega nákupních center až po světově proslulé trhy. Nová destinace Al Seef má kořeny v dubajské kultuře a dědictví s okouzlující atmosférou, která spojuje dědictví a modernost Emirátu. Designově vedená zástavba Rise Dubai Creek Harbour je také kousek od tohoto hotelu, který je domovem živé hudby, DJ setů, promítání filmů a neobvyklých konceptů neformálního stolování. Ubytování: Tato moderní, architektonicky pozoruhodná nemovitost nabízí 190 jedinečně navržených luxusních hotelových pokojů a apartmá. Prostorné, luxusní a vybavené nejnovějšími vymoženostmi, možnosti sahají od standardních pokojů až po apartmá, ideální pro obchodní cestující i turisty a rodiny navštěvující Dubaj. Al Bandar Rotana nabízí také pokoje Club Rotana s dalšími výhodami včetně Executive Lounge a personalizovaných služeb. Všech 190 5hvězdičkových hotelových pokojů a apartmá je prostorných, vybavených nejmodernější technologií. Pokoje typu Classic jsou vybaveny LDC TV se SAT, telefonem, koupelnou s vysoušečem vlasů, župany a trepkami. Wi-Fi připojení zdarma. Dále je zde bezpečnostní schránka, mini bar, koutek na přípravu kávy a čaje, žehlička s žehlícím prknem. Pokoje mají rozlohu 37 m² s postelí typu King nebo oddělenými postelemi.

Vybavení a služby, recepce, salonek, lobby salonek, restaurace s celodenním stravováním, bar u bazénu, dvě originální restaurace, Bodylines Fitness & Wellness Club s bazénem, 6 high-tech zasedacích a konferenčních místností, bezplatné Wi-Fi připojení, expresní praní a rychlé chemické čištění, půjčovna aut a limuzín, parkovací místa, směnárna, lékař na zavolání, hlídání dětí na vyžádání, obchod se suvenýry. Sport a zábava: Bodylines Fitness & Wellness Club, které se může pochlubit bohatým vybavením včetně moderní posilovny s kardio zónou a zónou s činkami, venkovním bazénem, saunou, parní saunou a masážemi.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 2 km
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Eliška, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Doprava letecky

06:00 h

Popis

Dubai, to je hlavní město a doslova centrum veškerého dění stejnojmenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu a je druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů. Jeho rozloha je 3.885 km2 a čítá na 1,3 milionu obyvatel. Hlavním centrem emirátu je město Dubai. Největší část emirátu je tvořena pouští. Pokud vás zajímá jazyk, kterým se mluví v emirátu, domluvíte se tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátů - najdete tu překrásné pláže s jemným bílým pískem, průzračně modrozelené moře i nádherný podmořský svět plný neobyčejných druhů rostlin a živočichů. Je to svět luxusu a těch nepřepychovějších hotelů. Dýchne tu na váš však i historie starých arabských domů a mešit.

Dubai je nejbohatším ze sedmi emirátů, své zisky však netěží jen z černého zlata. Významnou část jeho příjmů tvoří rozvinutý turistický ruch, který je zaměřen především na bohatší klientelu. Proto jsou v hlavním městě luxusní hotely, jejichž dominantou je i nejvyšší hotel světa, umělé palmové ostrovy nebo podmořský hotel. Navzdory zdejšímu klimatu byl v Dubaji vybudován ohromný zimní areál, kde si můžete zalyžovat, i když venku panují vysoké teploty dosahující mnohdy až 50°C.

Ve městě Dubai žijí téměř všichni obyvatelé emirátu Dubai. Navíc někteří obyvatelé Spojených arabských emirátů, kteří jsou zaměstnání v Dubaji, bydlí v sousedním emirátu Šardžá, kde jsou výrazně nižší nájmy.
Město Dubai najdete při severní hranici emirátu Dubai. Město dělí na dvě části Dubai Creek, výběžek Perského zálivu. Luxusnější částí je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutečný luxus, vyrostly tu do nebe sahající mrakodrapy, drahé hotely a nádherná obchodní centra. Druhá část je Deiru, která dýchá historii a nabízí svým návštěvníkům atmosféru arabského světa. Tady najdete romantické uličky provoněné exotickým kořením a Zlaté tržiště, který je prý největším na světě a nabízí nádherné šperky a nejrůznější zboží arabského světa.

Když budete v Dubaji, nenechte si ujít návštěvu Dubajského muzea, které vám odkryje kus z historie emirátu Dubai. Muzeum mapuje ohromnou rychlost, s jakou se město vyvíjelo a najdete tu i zrekonstruovaný zlatý trh. Město ukrývá i řadu mešit. Mezi turisticky nejatraktivnější patří mešita Jumeirah, kam mají přístup i nemuslimové.

Když budete unaveni procházkami po městě, užijte si relax na některé z nekonečných pláží. Teplota moře se tu pohybuje mezi 22 - 35°C! Užijte si potápění a šnorchlování, obdivujte podmořský svět, nebo si vyjeďte na lodi, třeba do oblasti Fujairah. Milovníci přírody uvítají výlet na safari do pouště, kde uvidí nekonečné pouštní duny a z blízkosti několika desítek metrů spatří i nejrůznější pro Evropany exotická zvířata.
 • Vzdálenost od centra města 2 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody 28 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 27 °C

 • Pondělí 30 °C v noci 27 °C

 • Úterý 30 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec