Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/blizky_vychod/spojene_arabske_emiraty/cestovani/covid_19.html

Carlton Al Barsha

Spojené arabské emiráty, Dubai

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Carlton Al Barsha

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Carlton Al Barsha

Neopakovateľná atmosféra luxusného Dubaja a skvelé služby tohto hotela sú ideálnou kombináciou na prežitie nezabudnuteľnej dovolenky plnej zážitkov.
Poloha:

Hotel Carton Al Barsha sa nachádza v Dubaji, v časti Al Barsha. Nákupné možnosti sú v samostnom hoteli a tiež v blízkom okolí. Nákupné stredisko Mall of Emirates je vzdialené 2 km od hotela, dostupné pešou prechádzkou alebo taxíkom. Samotné centrum Dubaja, kde môžete vidieť napríklad aj výškovú budovu Burj Khalifa, je od hotela vzdialené 15 km a dostanete sa tam taxíkom alebo metrom. Medzinárodné letisko v Dubaji leží vo vzdialenosti 28 km od hotela.


Vybavenie:
11- poschodová budova, 299 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia a bar, 3 a´la carte reštaurácie (čínska, stredomorská, indická), vonkajší bazén s oddelenou vírivkou, fitnes. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, jacuzzi.
Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 prísteľky (26 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r. Klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor. Za poplatok: minibar.
Stravovanie:

Raňajky, za doplatok polpenzia (raňajky, večere). A´la carte reštaurácie za poplatok. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.


Pláž:

Najbližšia verejná piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 6 km. Plážový servis a vodné športy sú k dispozícii za poplatok.


Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU
Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU
Carlton Al Barsha

Informace o hotelu

Pořádající CK

HappyTravel.sk, s.r.o. IČ: 46 915 206

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Eliška, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Doprava letecky

06:00 h

Popis

Dubai, to je hlavní město a doslova centrum veškerého dění stejnojmenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu a je druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů. Jeho rozloha je 3.885 km2 a čítá na 1,3 milionu obyvatel. Hlavním centrem emirátu je město Dubai. Největší část emirátu je tvořena pouští. Pokud vás zajímá jazyk, kterým se mluví v emirátu, domluvíte se tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátů - najdete tu překrásné pláže s jemným bílým pískem, průzračně modrozelené moře i nádherný podmořský svět plný neobyčejných druhů rostlin a živočichů. Je to svět luxusu a těch nepřepychovějších hotelů. Dýchne tu na váš však i historie starých arabských domů a mešit.

Dubai je nejbohatším ze sedmi emirátů, své zisky však netěží jen z černého zlata. Významnou část jeho příjmů tvoří rozvinutý turistický ruch, který je zaměřen především na bohatší klientelu. Proto jsou v hlavním městě luxusní hotely, jejichž dominantou je i nejvyšší hotel světa, umělé palmové ostrovy nebo podmořský hotel. Navzdory zdejšímu klimatu byl v Dubaji vybudován ohromný zimní areál, kde si můžete zalyžovat, i když venku panují vysoké teploty dosahující mnohdy až 50°C.

Ve městě Dubai žijí téměř všichni obyvatelé emirátu Dubai. Navíc někteří obyvatelé Spojených arabských emirátů, kteří jsou zaměstnání v Dubaji, bydlí v sousedním emirátu Šardžá, kde jsou výrazně nižší nájmy.
Město Dubai najdete při severní hranici emirátu Dubai. Město dělí na dvě části Dubai Creek, výběžek Perského zálivu. Luxusnější částí je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutečný luxus, vyrostly tu do nebe sahající mrakodrapy, drahé hotely a nádherná obchodní centra. Druhá část je Deiru, která dýchá historii a nabízí svým návštěvníkům atmosféru arabského světa. Tady najdete romantické uličky provoněné exotickým kořením a Zlaté tržiště, který je prý největším na světě a nabízí nádherné šperky a nejrůznější zboží arabského světa.

Když budete v Dubaji, nenechte si ujít návštěvu Dubajského muzea, které vám odkryje kus z historie emirátu Dubai. Muzeum mapuje ohromnou rychlost, s jakou se město vyvíjelo a najdete tu i zrekonstruovaný zlatý trh. Město ukrývá i řadu mešit. Mezi turisticky nejatraktivnější patří mešita Jumeirah, kam mají přístup i nemuslimové.

Když budete unaveni procházkami po městě, užijte si relax na některé z nekonečných pláží. Teplota moře se tu pohybuje mezi 22 - 35°C! Užijte si potápění a šnorchlování, obdivujte podmořský svět, nebo si vyjeďte na lodi, třeba do oblasti Fujairah. Milovníci přírody uvítají výlet na safari do pouště, kde uvidí nekonečné pouštní duny a z blízkosti několika desítek metrů spatří i nejrůznější pro Evropany exotická zvířata.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 32 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec