od 14 920 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 97 466

Poloha

Oblíbený menší městský hotel s příjemnou živou atmosférou je situován na atraktivním místě nedaleko centra metropole Dubaj v blízkosti známé emirátské promenády a nástupní stanice metra. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování. Mezinárodní letiště Dubaj je vzdáleno 32 km. Hotel je svou polohou ideální pro poznávání architektonických zajímavostí, odlišné kultury i přírodních krás v okolí. .

Vybavení

Moderní městský hotel disponuje 246 pokoji rozmístěnými ve stylové šestipatrové budově s panoramatickým výhledem na město. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, restaurace, prádelna (za poplatek), internetová kavárna, 2 konferenční místnosti, fitness centrum, bazén s opalovací terasou (lehátka a slunečníky zdarma), dvě a la carte restaurace (mezinárodní, orientální), koktejl bar Centro Mondo, sauna, parní lázeň a parkoviště.

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (22 m2) jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní LCD TV, minibarem, trezorem , kávovarem a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (zdarma). WiFi na pokoji je k dispozici zdarma. Hotel nabízí také ubytování v prostornějších studiích (32 m2) nebo luxusních suitách (44 m2) s odděleným kuchyňským koutem (na vyžádání, za poplatek).

Strava

Snídaně formou bohatého bufetu. Hosté se mohou stravovat v některé z hotelových restaurací nebo využít služeb některé z mnoha restaurací v okolí.

Služby

Oblíbený hotel s příjemnou kosmopolitní atmosférou si získává své hosty polohou přímo v centru Dubaje, vynikající kuchyní, kvalitním business zázemím i dobrou úrovní služeb. Hosté mohou relaxovat v sauně, parní lázni nebo u bazénu s opalovací terasou. Milovníci golfu ocení 5 km vzdálené hřiště Emirates Golf Course. Další možnosti relaxace, zábavy i sportovního vyžití mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování.

Služby za poplatek

Internetový koutek, hlídání dětí, vodní sporty na pláži.

Pláž

Krásná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek - loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech, potápění, šnorchlování) je vzdálena 10 minut jízdy od hotelu (hotelový minibus zdarma). Klientům jsou k dispozici služby plážového baru a lehátka se slunečníky (za poplatek).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 7,5 km
 • Vzdálenost od centra města 2,5 km
 • Vzdálenost od letiště 32 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,9/5
Invia

Fantastické (1 hodnocení)

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Tento hotel je 19. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 786 v Dubai.

Anonym Únor 2019

Datum pobytu: 2.2. - 9.2.2019

Hodnocení 4,9/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

06:00 h

Popis

Dubai, to je hlavní město a doslova centrum veškerého dění stejnojmenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu a je druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů. Jeho rozloha je 3.885 km2 a čítá na 1,3 milionu obyvatel. Hlavním centrem emirátu je město Dubai. Největší část emirátu je tvořena pouští. Pokud vás zajímá jazyk, kterým se mluví v emirátu, domluvíte se tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátů - najdete tu překrásné pláže s jemným bílým pískem, průzračně modrozelené moře i nádherný podmořský svět plný neobyčejných druhů rostlin a živočichů. Je to svět luxusu a těch nepřepychovějších hotelů. Dýchne tu na váš však i historie starých arabských domů a mešit.

Dubai je nejbohatším ze sedmi emirátů, své zisky však netěží jen z černého zlata. Významnou část jeho příjmů tvoří rozvinutý turistický ruch, který je zaměřen především na bohatší klientelu. Proto jsou v hlavním městě luxusní hotely, jejichž dominantou je i nejvyšší hotel světa, umělé palmové ostrovy nebo podmořský hotel. Navzdory zdejšímu klimatu byl v Dubaji vybudován ohromný zimní areál, kde si můžete zalyžovat, i když venku panují vysoké teploty dosahující mnohdy až 50°C.

Ve městě Dubai žijí téměř všichni obyvatelé emirátu Dubai. Navíc někteří obyvatelé Spojených arabských emirátů, kteří jsou zaměstnání v Dubaji, bydlí v sousedním emirátu Šardžá, kde jsou výrazně nižší nájmy.
Město Dubai najdete při severní hranici emirátu Dubai. Město dělí na dvě části Dubai Creek, výběžek Perského zálivu. Luxusnější částí je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutečný luxus, vyrostly tu do nebe sahající mrakodrapy, drahé hotely a nádherná obchodní centra. Druhá část je Deiru, která dýchá historii a nabízí svým návštěvníkům atmosféru arabského světa. Tady najdete romantické uličky provoněné exotickým kořením a Zlaté tržiště, který je prý největším na světě a nabízí nádherné šperky a nejrůznější zboží arabského světa.

Když budete v Dubaji, nenechte si ujít návštěvu Dubajského muzea, které vám odkryje kus z historie emirátu Dubai. Muzeum mapuje ohromnou rychlost, s jakou se město vyvíjelo a najdete tu i zrekonstruovaný zlatý trh. Město ukrývá i řadu mešit. Mezi turisticky nejatraktivnější patří mešita Jumeirah, kam mají přístup i nemuslimové.

Když budete unaveni procházkami po městě, užijte si relax na některé z nekonečných pláží. Teplota moře se tu pohybuje mezi 22 - 35°C! Užijte si potápění a šnorchlování, obdivujte podmořský svět, nebo si vyjeďte na lodi, třeba do oblasti Fujairah. Milovníci přírody uvítají výlet na safari do pouště, kde uvidí nekonečné pouštní duny a z blízkosti několika desítek metrů spatří i nejrůznější pro Evropany exotická zvířata.
 • Vzdálenost od pláže 7,5 km
 • Vzdálenost od centra města 2,5 km
 • Vzdálenost od letiště 32 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 06:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 40 °C v noci 32 °C

 • Teplota vody 33 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 39 °C v noci 32 °C

 • Pondělí 38 °C v noci 33 °C

 • Úterý 38 °C v noci 32 °C

 • Středa 42 °C v noci 32 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec