Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Pozor na rozdílné podmínky pro jednotlivé emiráty!
 • Dubaj + Sharjah + Ras al Khaimah - všichni cestující nad 12 let (včetně očkovaných) potřebují před odletem negativní PCR test (max. 72 hod starý)
 • Abú Dhabí - všichni cestující (včetně očkovaných) potřebují před odletem negativní PCR test (max. 48 hod starý)
 • Abú Dhabí - po příletu nutnost podstoupit zdarma na letišti PCR test, v případě pobytu delšího než 6 dní další PCR test
 • Abú Dhabí - turisté z ČR nemusí do karantény
 • Nutnost registrovat se pomocí formuláře a stáhnout si speciální aplikaci
Návrat do ČR
 • Pro návrat do ČR si ověřte podmínky letecké společnosti, mohou se lišit.
 • Nejpozději do 5 dnů po návratu do ČR nutný test, samoizolace není nutná
 • Plně očkované osoby (min. 14 dnů po ukončení), osoby s prodělaným COVID-19 a děti do 6 let mají výjimku z testů
 • Povinný příjezdový dormulář pro všechny

Hotel Citymax Al Barsha at the Mall (ex. Citymax Al Barsha)

Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai

Naproti Mall of Emirates 500 m od metra Střešní bazén Doprava na pláž zdarma

Více o ubytování

od 10 990 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 65 578

Poloha

Citymax Hotel Al Barsha se nachází naproti přes ulici obchodnímu domu Mall of Emirates, jednoho z největších nákupních center na světě, 12 km od plážového parku Jumeirah, a nabízí moderní ubytování i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Citymax Hotel Al Barsha stojí necelých 25 minut jízdy autem od dubajského letiště. Hotelové parkoviště mohou hosté využívat zdarma.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení, moderně vybavené pokoje, střešní bazén, fitness centrum, restaurace, sportovní bar, music bar, bar u bazénu a také kavárna. Hotel pro své hosty zajišťuje zdarma shuttle na pláž či do obchodních center (více informací na recepci hotelu).

Ubytování

K dispozici je ubytování v moderních a elegantně zařízených pokojích vybavených TV s 32palcovou LCD obrazovkou.

Strava

Stravování formou snídaně či polopenze. K dispozici je restaurace Bar & Grill, lounge bar a kavárna.

Služby

Osvěžit se mohou hosté ve venkovním bazénu a v hotelu Citymax nechybí ani dobře vybavené fitness centrum. Za několik málo minut lze od hotelu Citymax dojet autem do bezcelní zóny Jebel Ali i do dalších obchodních čtvrtí. Zajištěna je i dobrá dostupnost dubajským metrem, autobusy a taxíky.

Pláž

Známá městská pláž Jumeirah Beach se nachází přibližně 11 km od hotelu. Hotel pro své hosty zajišťuje zdarma dopravu na veřejnou pláž.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 6,5 km
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od letiště 25 km
 • Vzdálenost od sjezdovky 300 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Tenis ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Fitness ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová doprava ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (375 hodnocení)

Ubytování 4,4/5

Strava 4,4/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,4/5

Tento hotel je 106. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 894 v Dubai.

Pavlína C. Prosinec 2021

Datum pobytu: 18.11. - 23.11.2021

Hodnocení 5,0/5
Vše v naprostém pořádku, určitě se vrátíme!!
Celkové hodnocení

Vše v naprostém pořádku, určitě se vrátíme!!

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tereza Z. Březen 2020

Datum pobytu: 28.2. - 5.3.2020

Hodnocení 5,0/5
Vše nej
Celkové hodnocení

Vše nej

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Strava
Jídlo úplně super, vše doplňované, večeře až do 23hod a vše doplněno. Super personál.

Služby hotelu
Vše super

Pláž
Jezdili jsme na jiné pláže než nabízel hotel, taxikem za hubičku. Super jsou La Mer, Kite beach a JBR beach

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Diana B. Leden 2022

Datum pobytu: 14.1. - 20.1.2022

Hodnocení 4,0/5
Dovolenou jsme si užili. Jeli jsme hlavně za poznání Dubaje proto jsme zvolili městský hotel a ne někde u pláže. Personál byl mily a ochotný. Strava byla dobrá. Hotel byl blízko k hromadné dopravě. Doporučuji.
Celkové hodnocení

Dovolenou jsme si užili. Jeli jsme hlavně za poznání Dubaje proto jsme zvolili městský hotel a ne někde u pláže. Personál byl mily a ochotný. Strava byla dobrá. Hotel byl blízko k hromadné dopravě. Doporučuji.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytování bylo hezké.

Strava
Strava byla dobrá.

Služby hotelu
Hotel byl čistý, útulný. Personál milý a ochotný. Jediný problém byl že jsme přijeli na hotel v 9 ráno bylo nám řečeno že check in je ve 12:00 a pokoj jsme nakonec dostali ve 13:00. Po nočním letu to bylo dost náročné.

Pláž
Dostupnost na pláž je dobrá místní hromadnou dopravou. Buď metrem potom cca 2km pěšky a nebo autobusem zastavuje u pláže.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Andrew U. Leden 2022

Datum pobytu: 28.12.2021 - 8.1.2022

Hodnocení 4,4/5
Hotel a podmínky ubytováni byly naprosto skvěle. Je velmi vhodně umístěn vedle velkého nákupního střediska poskytujícího různé služby jako například výměnu peněz, široký výběr restaurací s mezinárodní kuchyni, kavárny, nákupy všeho druhu, atrakce pro děti a také 400 metrů dlouho sjezdovku s vlekem, bobovou dráhou atd. Pro nás, jako nezávislé cestovatel, kteří se rádi samostatně vydávají na objevov
Celkové hodnocení

Hotel a podmínky ubytováni byly naprosto skvěle. Je velmi vhodně umístěn vedle velkého nákupního střediska poskytujícího různé služby jako například výměnu peněz, široký výběr restaurací s mezinárodní kuchyni, kavárny, nákupy všeho druhu, atrakce pro děti a také 400 metrů dlouho sjezdovku s vlekem, bobovou dráhou atd. Pro nás, jako nezávislé cestovatel, kteří se rádi samostatně vydávají na objevování různých možností a zážitků byla hlavní blízkost stanice metra. Poskytuje možnosti levného pohybu po celém městě.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Pokoj byl přiměřeně velký s odpovídajícím sociálním zařízením. Byla k dispozici elektrická konvice a každý den byl prováděn úklid s výměnou ručníků, doplněním pitné vody, kávy a čaje. Byli jsme ubytování v 10. patře, takže nebyl slyšet hluk s rušné ulice. Personál hotelu byl velmi vstřícný.

Strava
Měli objednanou pouze snídani. Výběr byl celkem bohatý a každý si mohl vybrat na co měl zrovna chuť. Na požádáni byla obsluha schopná a ochotná splnit i některé osobní přání jako například omelety s různou náplní a podobně. Nepochybuji, že řada hotelů nabízí větší pestrost, ale je třeba si uvědomit, že hotel má tři hvězdičky a podle mne by mohl být zařazen do vyšší kategorie. Domnívám se, že snídaně bohatě stačila a umožnila ochutnávání různých nabídek v okolních bistrech nebo restauracích za přijatelnou cenu. Zvlášť doporučuji malou restauraci Royal Baba umístěnou na druhé straně bloku budov před vchodem do hotelu. Příklad Combo pro dvě osoby (různá grilovaná masa + polévka a salát) za 40 dirhamů (cca 240 Kč). Bohatě jsme se najedli.

Služby hotelu
Služby byly velmi kvalitní a rychlé.

Pláž
Hotel nabízí malý bazén s lehátky na střeše, ale ten je většinu dne obsažen. Dále poskytuje dopravu na pláž a zpět. Je ovšem nutno objednat se den předem a malý autobus bývá často rychle obsazen. Jezdí na veřejnou pláž poblíž Burj al arab. Není špatná, je celkem čistá, ale poblíž je staveniště, takže záleží jak je člověk náročný. My jsme využili metro, které umožňuje během cestování rozhlédnout se po městě protože je nadzemní, a jezdili jsme na pláže v Maríně, které byly skvělé se všemi možnými službami. Nebyli jsme tedy omezeni stanovenými časy hotelového autobusu, který odpoledne už vůbec nejezdil.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Eva Hradilová Leden 2022

Datum pobytu: 28.12.2021 - 1.1.2022

Hodnocení 4,3/5
Na recepci byli příjemní recepční, pobyt jsme si užili, i když byl krátký. Transfer z letiště na hotel a z hotelu na letiště byl bezproblémový.
Celkové hodnocení

Na recepci byli příjemní recepční, pobyt jsme si užili, i když byl krátký. Transfer z letiště na hotel a z hotelu na letiště byl bezproblémový.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoj byl menší, ale dostačující. Měli jsme výhled z okna přímo na Burj Khalifu, což jsme nečekali, ale byl to velmi příjemný bonus. Když jsme zhasli 1 světlo, tak začalo blikat světlo nad postelí, ale to je spíš detail. Klimatizace i TV plně funkční.

Úklid pokoje (ustlání postele, vynesení košů, výměna ručníků) probíhal každý den.

V koupelně měli napsané, že ručníky budu vyměňovat pouze tehdy, pokud je necháme v koupelně (z důvodu udržitelnosti), ale i když jsem je odnesla do pokoje, ručníky nám byly vyměněny.

Strava
Měli jsme polopenzi. Na snídani byl bohatý výběr, trošku mně chybělo více druhů ovoce než jenom pomeranč a meloun. Jinak tam byla zelenina, müsli, jogurty, teplá jídla, pečivo, čaj, káva, 2 džusy, voda. Běžnou večeří jsme nestihli, protože jsme tam byli jen 3 noci a 1. večer jsme to nestihli, 2. večer také ne, jelikož jsme byli na výletě a 3. večer jsme měli Silvestrovskou večeři a ta byla parádní. Spousta jídla na výběr, jak slaného tak i sladkého. Dostali jsme vodu a dolévali nám víno, další alko i nealko jsme si mohli objednat na baru.

Služby hotelu
Využili jsme pouze službu transferu na pláž.

Pláž
Na pláž jsme jeli dodávkou z hotelu. Cesta trvala asi 15 minut. Pláž byla vedle Burj Al Arab, bylo tam čisto, WC, občerstvení, chyběly převlékárny. Převlékli jsme se na pláži pod ručníkem.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Marcel Kraus Leden 2022

Datum pobytu: 17.12. - 29.12.2021

Hodnocení 4,8/5
Ve srovnání s hotely u středozemního moře úroveň hotelu spíše atakuje čtyři hvězdičky.
Celkové hodnocení

Ve srovnání s hotely u středozemního moře úroveň hotelu spíše atakuje čtyři hvězdičky.

Ubytování 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jarmila L. Leden 2022

Datum pobytu: 19.12. - 26.12.2021

Hodnocení 4,8/5
Vše co jsme měli objednané z domova jsme dostali, organizačně vše zajištěno, hotel hezký, v dobrém místě, vynikající snídaně a ochotný personál. Velká spokojenost. Jen objednání výletu přes delegátku se ukázalo jako špatná volba, organizace velmi vázla, příště si objednáme sami přes místní agentury.
Celkové hodnocení

Vše co jsme měli objednané z domova jsme dostali, organizačně vše zajištěno, hotel hezký, v dobrém místě, vynikající snídaně a ochotný personál. Velká spokojenost. Jen objednání výletu přes delegátku se ukázalo jako špatná volba, organizace velmi vázla, příště si objednáme sami přes místní agentury.

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Výborné - čistota, vybavení hotelu, hezká koupelna, ale hlavně bazén a posilovna.

Strava
Vynikající snídaně formou bufetu, bylo tam úplně všechno co si jen dovedete představit

Služby hotelu
Minibus zdarma na pláž a zpět, servis u bazénu, uložení zavazadel v den odjezdu - vše fungovalo.

Pláž
EXPO opravdu stojí za to

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 25 °C v noci 20 °C

 • Pátek 24 °C v noci 20 °C

 • Sobota 23 °C v noci 20 °C

 • Neděle 24 °C v noci 20 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec