• Pro vstup do země je potřeba mít pas platný ještě 6 měsíců po návratu z vaší dovolené.
 • V případě, že dítě do 18-ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, budete pro cestu potřebovat kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
 • V emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi je vybírána povinná pobytová taxa ve výši 10-40 AED/pokoj/noc. Výše taxy se liší podle lokality a kategorie hotelu a je splatná v destinaci na hotelové recepci.

Marriott Resort Palm Jumeirah

Spojené arabské emiráty, Dubai, The Palm Jumeira

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

MARRIOTT RESORT PALM JUMEIRAH

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Time Travel CZ: MARRIOTT RESORT PALM JUMEIRAH
 • Invia: Marriott Resort Palm Jumeirah

Hotel Marriott Resort The Palm Jumeirah se nachází na umělém ostrově Palm Jumeirah, který je znám pro svou luxusní architekturu a pláže. Díky pohodlnému spojení s dubajskou Sheikh Zayed Road, jež spojuje centrum města a Burj Khalifu s hlavními nákupními centry a obchodními čtvrtěmi, je resort ideálním výchozím bodem k poznání všeho, co Dubaj nabízí. Ubytovat se můžete v jednom z 608 pokojů a apartmá, jež jsou rozděleny do několika kategorií dle velikosti a vybavenosti. Všechny pokoje a apartmá jsou elegantně dekorovány a nabízejí překrásný výhled na moře nebo na panorama města. Palm Deluxe je vybaven postelí typu King bed či dvěma oddělenými lůžky. Velikost pokoje činí 41 m2 a je určen pro max. 3 osoby. Tento plně klimatizovaný pokoj disponuje vlastním balkonem s posezením. Interiér pokoje tvoří nejen vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, ale také posezení, pracovní kout, TV/SAT, trezor, sada na žehlení oblečení, vysokorychlostní internet, TV/SAT a radio. Palm sea view je další z nabízených pokojů. Pokoj s výhledem na moře má rozlohu také 41 m2 a jeho maximální kapacita jsou 3 osoby. Pokoje této kategorie jsou umístěny do vyšších pater a disponují vlastním balkonem s posezením. V koupelně naleznete vysoušeč vlasů i toaletní potřeby. Dále budete mít k dispozici posezení, pracovní kout, TV/SAT, trezor, sadu na žehlení, telefon i připojení k internetu. Hotel nabízí hostům mnoho možností stravování, včetně několika restaurací, kaváren a barů. Restaurace vás nudit jistě nebudou, nabízí se zde mezinárodní kuchyně včetně arabských a asijských specialit. Hosté si mohou vychutnat snídani formou bufetu a večeři formou a-la-carte menu. Pro hosty, kteří chtějí relaxovat a odpočinout si, nabízí hotel plážový klub, který je vybaven lehátky, slunečníky a osvěžujícími nápoji. Pro ty, kteří se chtějí aktivněji zapojit, hotel nabízí různé sportovní aktivity, včetně fitness centra, tenisových kurtů a vodních sportů. Doporučujeme vřele rodinám s dětmi, stejně tak i párům a jednotlivcům.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: platí od 07h do 23h dle otevírací doby jednotlivých provozoven; minibar a pokojová služba nejsou zahrnuty • Stravování a nápoje v následujících restauracích a barech : Levantera, MIA, Bal Harbour, Cucina, Lobby Lounge • všechny nealkoholické nápoje, domácí alkoholické nápoje (víno, pivo, vybrané lihoviny) a vybrané mocktaily • Neomezené množství nápojů, jídla a zmrzliny podávané u bazénu od 12.00 do 19.00 hod. • Vstup do dětského klubu v ceně zdarma od 9.00 do 18.00 hod. V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně: • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50) • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10) • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)


Informace o hotelu

Vyberte si termín

Recenze ubytování

Hodnocení 4,8 / 5
Invia

Fantastické (1 hodnocení)

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 43. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 987 v Dubai.

Marie P.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 25.6. - 3.7.2023 Hodnoceno: Červenec 2023

Marriott Resort Palm Jumeirah Spojené arabské emiráty, Dubai

Sluzby,plaz a samotny hotel bol na vynikajucej urovni.

Sluzby,plaz a samotny hotel bol na vynikajucej urovni.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Marie P.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 25.6. - 3.7.2023 Hodnoceno: Červenec 2023

Marriott Resort Palm Jumeirah Spojené arabské emiráty, Dubai

Sluzby,plaz a samotny hotel bol na vynikajucej urovni.

Sluzby,plaz a samotny hotel bol na vynikajucej urovni.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Destinace

Doprava letecky

06:00 h

Popis

Dubai, to je hlavní město a doslova centrum veškerého dění stejnojmenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu a je druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů. Jeho rozloha je 3.885 km2 a čítá na 1,3 milionu obyvatel. Hlavním centrem emirátu je město Dubai. Největší část emirátu je tvořena pouští. Pokud vás zajímá jazyk, kterým se mluví v emirátu, domluvíte se tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátů - najdete tu překrásné pláže s jemným bílým pískem, průzračně modrozelené moře i nádherný podmořský svět plný neobyčejných druhů rostlin a živočichů. Je to svět luxusu a těch nepřepychovějších hotelů. Dýchne tu na váš však i historie starých arabských domů a mešit.

Dubai je nejbohatším ze sedmi emirátů, své zisky však netěží jen z černého zlata. Významnou část jeho příjmů tvoří rozvinutý turistický ruch, který je zaměřen především na bohatší klientelu. Proto jsou v hlavním městě luxusní hotely, jejichž dominantou je i nejvyšší hotel světa, umělé palmové ostrovy nebo podmořský hotel. Navzdory zdejšímu klimatu byl v Dubaji vybudován ohromný zimní areál, kde si můžete zalyžovat, i když venku panují vysoké teploty dosahující mnohdy až 50°C.

Ve městě Dubai žijí téměř všichni obyvatelé emirátu Dubai. Navíc někteří obyvatelé Spojených arabských emirátů, kteří jsou zaměstnání v Dubaji, bydlí v sousedním emirátu Šardžá, kde jsou výrazně nižší nájmy.
Město Dubai najdete při severní hranici emirátu Dubai. Město dělí na dvě části Dubai Creek, výběžek Perského zálivu. Luxusnější částí je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutečný luxus, vyrostly tu do nebe sahající mrakodrapy, drahé hotely a nádherná obchodní centra. Druhá část je Deiru, která dýchá historii a nabízí svým návštěvníkům atmosféru arabského světa. Tady najdete romantické uličky provoněné exotickým kořením a Zlaté tržiště, který je prý největším na světě a nabízí nádherné šperky a nejrůznější zboží arabského světa.

Když budete v Dubaji, nenechte si ujít návštěvu Dubajského muzea, které vám odkryje kus z historie emirátu Dubai. Muzeum mapuje ohromnou rychlost, s jakou se město vyvíjelo a najdete tu i zrekonstruovaný zlatý trh. Město ukrývá i řadu mešit. Mezi turisticky nejatraktivnější patří mešita Jumeirah, kam mají přístup i nemuslimové.

Když budete unaveni procházkami po městě, užijte si relax na některé z nekonečných pláží. Teplota moře se tu pohybuje mezi 22 - 35°C! Užijte si potápění a šnorchlování, obdivujte podmořský svět, nebo si vyjeďte na lodi, třeba do oblasti Fujairah. Milovníci přírody uvítají výlet na safari do pouště, kde uvidí nekonečné pouštní duny a z blízkosti několika desítek metrů spatří i nejrůznější pro Evropany exotická zvířata.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 38 °C v noci 29 °C

 • Teplota vody 31 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 37 °C v noci 29 °C

 • Pátek 39 °C v noci 28 °C

 • Sobota 39 °C v noci 29 °C

 • Neděle 37 °C v noci 31 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout