Hotel Green Shadows Beach (Kalutara)

Srí Lanka, Kalutara

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 118 710

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Wadduwa, které leží 40 km jižně od hlavního města Colombo a pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU VILLA OCEAN VIEW 3* !!!

Popis Lokace

WADDUWA :

Letovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi, leží 40 km jižně od hlavního města Colombo. Wadduwa byla dříve rybářskou vesničkou, dnes sem turisty láká krásná, několik kilometrů dlouhá pláž a moře, jehož teplota po celý rok neklesá pod 28°C. Celou oblast obklopují plantáže kokosových palem, ze kterých se vyrábí palmové víno „Toddy“. K dispozici jsou obchůdky, bary a restaurace, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení. Doporučujeme navštívit buddhistický chrám „Maha Vihara“, Dále lze zapůjčit automobil a podniknout výlety do hlavního města či krásného vnitrozemí.


Zajímavá místa v blízkosti: "COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Naleznete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám. "PINNAWELLA": Malebná vesnička, nacházející se na břehu řeky v blízkosti města "Kegalle", mezi hlavním obchodním městem "Colombo" a hlavním kulturním městem "Kandy". V "Pinnawelle" najdete jediný sloní sirotčinec na světě, starající se o největší stádo slonů v zajetí, kteří například oslepli či byli nějakým jiným způsobem zmrzačeni. Na Sri Lance se vyskytují především sloni z rodu "Elphas Maximus", kteří patří k největším z asijských slonů. Současně zde můžete navštívit výrobnu papíru ze sloního trusu, která poskytuje stálý příjem místním vesničanům. Shledání se s tak velkým stádem slonů z blízkosti pro Vás bude jistě silným zážitkem při Vaší cestě Sri Lankou. "KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou je města "Chrám Sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.

Popis ubytování

GREEN SHADOWS BEACH HOTEL 3***:

Green shadow beach hotel se nachází v menším letovisku Waskaduva, pár minut jízdy od letoviska Kalutara a 38 km od města Colombo. Má celkem 15 klimatizovaných pokojů (Standard a Deluxe) s vlastním sociálním zařízením, ventilátory, LED TV s kabelovou TV, mini lednice, Wifi zdarma, pokojová služba, čistírna, služba žehlení. Hotel má venkovní bazén, směnárnu, zařízení pro vodní sporty, půjčovnu kol, hlubinný rybolov včetně zajištění pronájmu člunu, doktora na telefonu a Spa Ayurvédské centrum, které nabízí: Shiro Abayanga (masáž hlavy), masáž těla a nohou, Virechana (léčivá purgace), Basti, Nasya, Raktamoksahnu. K dispozice je hlavní restaurace specializující se na kontinentální, Srí Lanskou, čínskou a indickou kuchyni nebo možnost uspořádat Barbeque.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

PROGRAM

1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)
2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu VILLA OCEAN VIEW 3*** ve Wadduwě
Ubytování
Volný program
3. DEN - předposlední DEN
Volný program
Možnost fakultativních výletů
POSLEDNÍ DEN
Snídaně v hotelu
Odjezd na letiště
Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Cena nezahrnuje:

Vstupní vízum - možnost vyřízení přes naší CK (1200,- Kč osoba) nebo na místě po příletu (40 USD osoba) Cestovní pojištění Fakultativní výlety

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 2,3/5
Invia

Přijatelné (2 hodnocení)

Ubytování 1,8/5

Strava 2,8/5

Okolí 3,3/5

Cena 1,8/5

Tento hotel je 81. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2810 v Srí Lanka.

Mária P. Leden 2019

Datum pobytu: 1.1. - 11.1.2019

Hodnocení 3,8/5
Srí Lanka je zajímavá země, která určitě stojí za návštěvu.
Celkové hodnocení

Srí Lanka je zajímavá země, která určitě stojí za návštěvu.

Ubytování 3,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Hotel není vhodný pro náročnou klientelu. Rodinná atmosféra a vstřícnost personálu však vykompenzují drobné technické nedostatky ubytování. Zahrada za hotelem kousek od oceánu je velice příjemná, jsou tam lehátka a stromy, které poskytují stín, dá se v ní snídat i večeřet, je v ní také bazén. Hotel doporučuji všem, kteří hledají klid a odpočinek.

Strava
Výborná, velice lehká, ke snídani i večeři se podává ovoce, je snídani vynikající nefalšovaný džus.

Služby hotelu
Vstřícnost a přátelské neformální vystupování, nabídky exkurzí.

Pláž
Písčitá, málo lidí, odpadky pravidelně odklízejí.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jindřich Leden 2019

Datum pobytu: 11.1. - 22.1.2019

Hodnocení 0,7/5
Rád cestuji a myslím, že už jsem kousek světa projel ale toto jsem ještě nezažil. Nejsem náročný a většinou mi stačí hotel se *** hvězdami. Tento hote
Celkové hodnocení

Rád cestuji a myslím, že už jsem kousek světa projel ale toto jsem ještě nezažil. Nejsem náročný a většinou mi stačí hotel se *** hvězdami. Tento hotel však neodpovídal ani jedné*! Při příjezdu na tzv. "hotel" jsem byl nemile překvapen, že personál za prvé ještě spal, ale hlavně o mém příjezdu evidentně nic nevěděl. Po delším hledání na tzv. recepci ( recepci představoval jeden stůl v atriu hotelu a sešit kdesi v jednom šuplíku), jsem byl ubytován. Jinak ale určitě stojí za to tento ostrov navštívit. Exotika na každém kroku a neodmyslitelně krásná flóra i fauna.

Ubytování 0,5/5

Strava 0,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 0,5/5

Ubytování
Při příchodu na pokoj !!! jsem měl pocit, že jsem přišel do svého rekreačního domku, který mám přímo na břehu Labe, vlhkost čpěla z každého koutu. Chápu, že jsem byl v oblasti, kde je zasáhla, snad nejvíce z celé Srí Lanky, ničivá vlna tsunami, ale já jsem na tom nebyl po povodních u nás o nic lépe. Z mého domečku mi koukal jen komín, ale přes to je dnes již bez problémů obyvatelný a suchý ( a to v našich zeměpisných šířkách není takové teplo jako tam!) Když jsem se chtěl oholit, musel jsem použít svoji "čelovku" (vozím ji pro jistotu vždy s sebou) a pověsit jí na kabely nad zrcadlem, kde evidentně mělo být světlo, ale kde nic, tu nic! Slibovaný fén na vlasy a ostatní běžné věci, jako např. alespoň malá lednička na chlazení nápojů v těchto teplotách, byla utopie. I když jsem požadoval pokoj min. v patře, chápal jsem, že tento mohu mít jen za příplatek! (a to požadovaný pokoj nebyl ani zdaleka s výhledem na oceán?!) Nakonec jsem byl ubytován v přízemí, bez možnosti večerního posezení před pokojem, byl tam totiž chodník k dalším pokojům, nehledě na to, že přímo před tímto chodníkem bylo parkoviště pro vozidla, permanentně plné a aby toho nebylo málo, většinou řidiči k pokoji nacouvali, tak že i "příjemný "vzduch" až na

pokoji ! Vrcholem bylo, že ložní prádlo za celý pobyt nikdo nevyměnil, o vynesení koše jsme se museli postarat sami vyndáním před pokoj, a při spotřebování toaletního papíru jsme museli požádat na tzv. recepci o nový!!! O tom, že jsem v noci málem způsobil ekologickou katastrofu tím, že jsem po použití toalety málem zašlápl nějakého zajímavého brouka pod umyvadlem, už ani nechci mluvit.

Strava
Tak to bylo také zajímavé. V propozicích k zájezdu byla informace, že strava bude podávána formou švédských stolů!!! K našemu překvapení nám byl podáván každý den jídelní lístek s neustále se opakující nabídkou. Švédského stolu jsme se dočkali až když byla v prostorách hotelu, v hezké jídelně, kam nás turisty nevpustili za celý pobyt!!! , místní svatba. Zůstaly po ní pečlivě připravené švédské stoly, včetně nespotřebované stravy, čehož personál obratně využil k naší večeři. Po této události se vše vrátilo k předchozí nabídce.

Služby hotelu
O službách už se nechci dál rozepisovat, nebylo by kromě shora uvedeného psát o čem !!! Pouze dodám, že při hledání informací k našemu transferu na letiště při odjezdu, jsem se musel pracně domlouvat s personálem kdy vlastně a v kolik hodin pro nás někdo přijede! Nějaká tabule s informacemi neexistovala.

Pláž
Pláž odpovídala zdejší mentalitě a úrovni hotelu. V prostoru k hotelu každé ráno hrabali písek od nečistot, ale hned vedle oplocení dvora hotelu byla slušná skládka odpadů. To, že běžně na pláži potkáte krávy a nespočet toulavých psů, neodmyslitelně patří ke zdejšímu normálu.

Byla tato recenze užitečná? (9) (0)

Filtrovat recenze

Jindřich Leden 2019

Datum pobytu: 11.1. - 22.1.2019

Hodnocení 0,7/5
Rád cestuji a myslím, že už jsem kousek světa projel ale toto jsem ještě nezažil. Nejsem náročný a většinou mi stačí hotel se *** hvězdami. Tento hotel však neodpovídal ani jedné*! Při příjezdu na tzv. "hotel" jsem byl nemile překvapen, že personál za prvé ještě spal, ale hlavně o mém příjezdu evidentně nic nevěděl. Po delším hledání na tzv. recepci ( recepci představoval jeden stůl v at
Celkové hodnocení

Rád cestuji a myslím, že už jsem kousek světa projel ale toto jsem ještě nezažil. Nejsem náročný a většinou mi stačí hotel se *** hvězdami. Tento hotel však neodpovídal ani jedné*! Při příjezdu na tzv. "hotel" jsem byl nemile překvapen, že personál za prvé ještě spal, ale hlavně o mém příjezdu evidentně nic nevěděl. Po delším hledání na tzv. recepci ( recepci představoval jeden stůl v atriu hotelu a sešit kdesi v jednom šuplíku), jsem byl ubytován. Jinak ale určitě stojí za to tento ostrov navštívit. Exotika na každém kroku a neodmyslitelně krásná flóra i fauna.

Ubytování 0,5/5

Strava 0,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 0,5/5

Ubytování
Při příchodu na pokoj !!! jsem měl pocit, že jsem přišel do svého rekreačního domku, který mám přímo na břehu Labe, vlhkost čpěla z každého koutu. Chápu, že jsem byl v oblasti, kde je zasáhla, snad nejvíce z celé Srí Lanky, ničivá vlna tsunami, ale já jsem na tom nebyl po povodních u nás o nic lépe. Z mého domečku mi koukal jen komín, ale přes to je dnes již bez problémů obyvatelný a suchý ( a to v našich zeměpisných šířkách není takové teplo jako tam!) Když jsem se chtěl oholit, musel jsem použít svoji "čelovku" (vozím ji pro jistotu vždy s sebou) a pověsit jí na kabely nad zrcadlem, kde evidentně mělo být světlo, ale kde nic, tu nic! Slibovaný fén na vlasy a ostatní běžné věci, jako např. alespoň malá lednička na chlazení nápojů v těchto teplotách, byla utopie. I když jsem požadoval pokoj min. v patře, chápal jsem, že tento mohu mít jen za příplatek! (a to požadovaný pokoj nebyl ani zdaleka s výhledem na oceán?!) Nakonec jsem byl ubytován v přízemí, bez možnosti večerního posezení před pokojem, byl tam totiž chodník k dalším pokojům, nehledě na to, že přímo před tímto chodníkem bylo parkoviště pro vozidla, permanentně plné a aby toho nebylo málo, většinou řidiči k pokoji nacouvali, tak že i "příjemný "vzduch" až na

pokoji ! Vrcholem bylo, že ložní prádlo za celý pobyt nikdo nevyměnil, o vynesení koše jsme se museli postarat sami vyndáním před pokoj, a při spotřebování toaletního papíru jsme museli požádat na tzv. recepci o nový!!! O tom, že jsem v noci málem způsobil ekologickou katastrofu tím, že jsem po použití toalety málem zašlápl nějakého zajímavého brouka pod umyvadlem, už ani nechci mluvit.

Strava
Tak to bylo také zajímavé. V propozicích k zájezdu byla informace, že strava bude podávána formou švédských stolů!!! K našemu překvapení nám byl podáván každý den jídelní lístek s neustále se opakující nabídkou. Švédského stolu jsme se dočkali až když byla v prostorách hotelu, v hezké jídelně, kam nás turisty nevpustili za celý pobyt!!! , místní svatba. Zůstaly po ní pečlivě připravené švédské stoly, včetně nespotřebované stravy, čehož personál obratně využil k naší večeři. Po této události se vše vrátilo k předchozí nabídce.

Služby hotelu
O službách už se nechci dál rozepisovat, nebylo by kromě shora uvedeného psát o čem !!! Pouze dodám, že při hledání informací k našemu transferu na letiště při odjezdu, jsem se musel pracně domlouvat s personálem kdy vlastně a v kolik hodin pro nás někdo přijede! Nějaká tabule s informacemi neexistovala.

Pláž
Pláž odpovídala zdejší mentalitě a úrovni hotelu. V prostoru k hotelu každé ráno hrabali písek od nečistot, ale hned vedle oplocení dvora hotelu byla slušná skládka odpadů. To, že běžně na pláži potkáte krávy a nespočet toulavých psů, neodmyslitelně patří ke zdejšímu normálu.

Byla tato recenze užitečná? (9) (0)

Mária P. Leden 2019

Datum pobytu: 1.1. - 11.1.2019

Hodnocení 3,8/5
Srí Lanka je zajímavá země, která určitě stojí za návštěvu.
Celkové hodnocení

Srí Lanka je zajímavá země, která určitě stojí za návštěvu.

Ubytování 3,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Hotel není vhodný pro náročnou klientelu. Rodinná atmosféra a vstřícnost personálu však vykompenzují drobné technické nedostatky ubytování. Zahrada za hotelem kousek od oceánu je velice příjemná, jsou tam lehátka a stromy, které poskytují stín, dá se v ní snídat i večeřet, je v ní také bazén. Hotel doporučuji všem, kteří hledají klid a odpočinek.

Strava
Výborná, velice lehká, ke snídani i večeři se podává ovoce, je snídani vynikající nefalšovaný džus.

Služby hotelu
Vstřícnost a přátelské neformální vystupování, nabídky exkurzí.

Pláž
Písčitá, málo lidí, odpadky pravidelně odklízejí.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 27 °C

 • Teplota vody 29 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 34 °C v noci 25 °C

 • Sobota 32 °C v noci 26 °C

 • Neděle 32 °C v noci 26 °C

 • Pondělí 32 °C v noci 27 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec