od 18 660 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 406 779

Trasa plavby

USA, Mexiko

Popis lodě

Nová loď Beyond společnosti Celebrity Cruises má velké předpoklady k tomu, aby se stala místem, kde prožijete chvíle za hranicí všednosti. Slovo Beyond totiž v angličtině volným překladem znamená „za hranicí“, a to je stěžejní téma celé lodi a všech jejích prvků. Nové možnosti na lodi Beyond jsou nekonečné jako výhledy na samotný oceán. Pokud budete chtít, nikdy se tu během plavby nebudete cítit izolovaní a můžete opět zažít příjemnou atmosféru čilého ruchu v restauracích, barech či na promenádě. Avšak díky prostornější koncepci lodi se můžete na druhou stranu i mnohem snáze „ztratit“ z davů a užít si chvíle pro sebe. Nejen to je charakteristika nové lodi Celebrity Beyond. Třetí loď z revoluční série Edge společnosti Celebrity Cruises přichází s ještě inovativnějším designem plným otevřených venkovních prostor, kde si můžete do sytosti užívat výhledy na oceán, vstřebávat každičký paprsek sluníčka a čerstvý mořský vzduch. Aby loď Beyond opravdu dostála svému jménu, na stavbě se podílel nejen tým špičkových architektů a designérů, ale hlavně jim bylo dáno mnohem více tvůrčího prostoru, aby mohli plně rozvinout své vize a vykročit za hranice poznaného. Loď má oproti svým předchůdcům ještě větší délku, což dalo vzniknout unikátním venkovním prvkům jako je dvoupodlažní Sunset Bar nebo střešní zahrada Rooftop Garden, která vás přiblíží k vodní hladině víc, než bývalo doposud zvykem. Středem střešní terasy je krásný 23metrový bazén. Těšit se samozřejmě můžete i na řadu exkluzivních gastronomických zážitků, například na novou restauraci světově uznávaného francouzského šéfkuchaře Daniela Bouluda. Pro náročnější klientelu bude k dispozici luxusní salónek Retreat Lounge, kde si můžete vychutnávat drinky a ničím nerušené výhledy na obzor. Kdo si chce užít opravdu pořádnou porci luxusu, nechť si rezervuje si mezonetové kajuty s vlastním ponorným bazénem. Jenže tohle všechno je teprve malinký výběr z toho, čím se může nová loď Celebrity Beyond pochlubit a čím chce přispět k obnově plaveb a zážitků z cestování.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 140.600Délka lodě (v metrech): 327Šířka lodě (v metrech): 39Počet palub pro pasažéry: 17Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů:

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, zmrzlina. Nápoje: voda a čaj z automatů v bufetové restauraci. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 15,5 USD/osoba/noc, pro hosty tříd Concierge a AqaClass: 16 USD/osoba/noc, pro hosty třídy The Retreat: 19 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.

1. den

Fort Lauderdale, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 15:30)

2. den

Relaxační den na moři

3. den

Cozumel, Mexiko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)

4. den

Costa Maya, Mexiko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)

5. den

Relaxační den na moři

6. den

Fort Lauderdale, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...