Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/jamajka/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Velký okruh Karibikem se zastávkou v Kostarice III na lodi MSC Divina, plavba s českým průvodcem - 394294830

Číslo termínu: SC254463

Trasa plavby

USA, Jamajka, Kolumbie, Panama, Kostarika, Bahamy

Popis lodě

"Božská" - tak zní v překladu jméno lodě Divina. A není divu, byla totiž pokřtěna v Marseille 26. května 2012 neméně božskou Sophií Loren. Divina je dokonalým ztělesněním stylu, luxusu a elegance a cestující obklopí leskem a půvabem zlatého věku plaveb. Od června roku 2012 loď úspěšně kříží vody Středozemního moře a svým cestujícím poskytuje nezapomenutelný zážitek. MSC Divina odpovídá nejpřísnějším požadavkům v oblasti ochrany životního prostředí a je vybavená nejmodernějšími zařízeními na úpravu vody a systémy na úsporu energie.Doslova lodí na lodi je pak Yacht Club, pro jehož členy jsou vyhrazena speciální apartmá a k dispozici 24 hodinový servis. Náklady na stavbu lodi MSC Divina byly vyčísleny přibližně na 550 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 139.072Délka lodě (v metrech): 333,3Šířka lodě (v metrech): 37,92Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 1751, včetně 45 pro hosty s omezenou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 4.3454, z toho 1 krytý, 12 vířivek

Vybavení lodě

8 restaurací, 11 barů (mimo jiné i Sport bar, Cigar bar, Golden Jazz bar) Videoherna, divadlo, diskotéka, galerie umění, kino, knihovna, internetová kavárna, kasino Tenisové kurty, basketbal, dráha na jogging, tělocvična, aerobik, minigolf, fotbal, squash, ping-pong, stolní fotbálek Bowling, aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér Vnitřní herny pro děti, aquapark, simulátor Formule 1 Butiky Ordinace lodního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci mohou zažít autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, manikúra, pedikúra Sauny a turecké lázně Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla Salón krásy a kadeřnictví “Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkuzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Hodnocení lodě

4

Cena zahrnuje

First Minute dárek: Sleva First Minute Snížená záloha pouze 2.000 Kč/os. Průvodce: Služby česky/slovensky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu. Doprava: Letecká přeprava v Economy class z Prahy do Miami a z Miami do Prahy, transfery z letiště na hotel, z hotelu do přístavu a z přístavu na letiště v Miami. Na vyžádání je možné zajistit letenku z jiného letiště. Letecké společnosti si vyhrazují právo na změnu letů. Pokud k této situaci dojde, budeme Vás informovat. Ubytování před plavbou: Ubytování: 1 noc ve 3* hotelu na Miami Beach, se snídaní Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie (10 noci). Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky (160€), portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, neomezené vyloďování/naloďování v navštívených přístavech a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Rozšířená plná penze: 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet.Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků, třída Yacht Club má v ceně All Inclusive. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 10€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 5€/osoba/noc. Na plavbách z Miami: pro osoby od 12 let: 14$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 7$/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Letenky vybíráme v nejlepším poměru cena/kvalita. Na přání zajistíme i levnější letenky s delšími přestupy nebo jiným místem odletu. Zde je ale třeba počítat s tím, že poletíte, dopravíte se do přístavu a nalodíte se samostatně, ne v rámci skupiny. V případě vlastní dopravy nelze zaručit možnost zúčastnit se programu prvního a posledního dne. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat.

1. den

Setkání s průvodcem na letišti Václava Havla a odlet do Miami

2. den

Miami, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)

3. den

Relaxační den na moři

4. den

Ocho Rios, Jamajka, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)

5. den

Relaxační den na moři

6. den

Cartagena de Indias, Kolumbie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

7. den

Cristobal (Colon), Panama, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)

8. den

Puerto Limon, Kostarika, (připlutí: 07:00 | odplutí: 14:00)

9. den

Relaxační den na moři

10. den

Relaxační den na moři

11. den

Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy, (připlutí: 09:00 | odplutí: 22:00)

12. den

Miami, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

13. den

Přílet do ČR


Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek ano
 • Tenis ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Bowling ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Pořádající CK

PT Tours International s.r.o. IČ: 24739740

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7 / 5
Invia

Skvělé (58 hodnocení)

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 4,7 / 5

Cena 4,7 / 5

Roland T.

Hodnocení 5,0 / 5
Plavba loďou bola úžasná. Jediná naša výhrada je, že všetky miesta, kde sme kotvili sa nedali pozrieť pre krátkosť času. Tým, že sme sa plavili v lete
Celkové hodnocení

Plavba loďou bola úžasná. Jediná naša výhrada je, že všetky miesta, kde sme kotvili sa nedali pozrieť pre krátkosť času. Tým, že sme sa plavili v lete, keď bola veľmi vysoká teplota, tak po priplávaní do prístavu sme sa snažili dostať čo najskôr niekde k vode. Na prehliadku mesta už veľa času neostalo. V každom sme spravili “štyri” fotky a šup späť na loď.

Ak chcete navštevovať mestá, tak sa určite vyberte v období, keď nie je horúco.

Určite viacerí máte obavy, že na lodi sa to veľmi kymáca, tak vás môžem uistiť, že pokiaľ nie je búrka na mori, tak nie je vôbec ani cítiť, že ste na mori. Jednu plavbu sme mali na trochu rozbúrenom mori, kde to bolo už aj na posteli cítiť, že sa loď myká, ale nie je to také ako na nejakej nafukovačke. Predsa len to je velikánska loď.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Čo sa týka servisu ubytovania tak jednotka s hviezdičkou. Dva krát denne prišiel na izbu spraviť poriadok, oni to volajú room service, ktorý robia doobeda a potom podvečer room refresh. Paráda.

Strava
Bohatý výber raňajok, ktoré boli úžasné. Obedy a večere sú formou servírovania, kde jedlo je úžasné. Večere sa podávajú v dvoch sedeniach, t.j. o 19:00 ide prvá várka na večeru a o 21:30 ide druhá várka. Nám nevyhovovalo chodiť v druhej várke, tak hneď po prvej večeri a rozkukaní sa na lodi sme požiadali o zmenu na prvé sedenie a ochotne nám vyšli v ústrety. Pokiaľ nemáte chuť na niečo z jedálneho lístka, tak môžete využiť bufetové obedy a večere, kde si vyberiete čo len chcete obdobne ako v all inclusive pobytoch.

Je výhodné si zakúpiť nápojový all inclusive, lebo ceny nápojov a aj vody majú premrštené, takže bez balíčka je to absolútne nevýhodné.

Služby hotelu
Ešte malá výhrada k aquaparku na lodi, kde je tak veľa ľudí, že je vidieť, že voda by potrebovala viac starostlivosti a okraje bazéna častejšie odmastiť k krémov na opaľovanie. Boli sa sa tam pozrieť, ale nebolo to naše preferované miesto na trávenie času.

Pláž
Pláže boli podľa nášho výberu a dostupnosti, či už časovej a lebo vzdialenostnej, takže ako kde. Ale v podstate OK.

Byla tato recenze užitečná? (12) (1)

Petr Sobotka

Hodnocení 5,0 / 5
Vynikající, doporučuji.
Celkové hodnocení

Vynikající, doporučuji.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Vysoký standard.

Strava
Pestrá a bohatá, dostatečné množství

Služby hotelu
TOP úroveň

Pláž
V pořádku

Byla tato recenze užitečná? (1) (2)

Filtrovat recenze

Galina Koshanova

Hodnocení 4,9 / 5
Dovolena snu.
Celkové hodnocení

Dovolena snu.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Nejlepší ubytovaní na lodi.

Strava
perfektní.

Služby hotelu
Perfektní.

Pláž
Nádherné.

Byla tato recenze užitečná? (0) (3)

Roland T.

Hodnocení 5,0 / 5
Plavba loďou bola úžasná. Jediná naša výhrada je, že všetky miesta, kde sme kotvili sa nedali pozrieť pre krátkosť času. Tým, že sme sa plavili v lete, keď bola veľmi vysoká teplota, tak po priplávaní do prístavu sme sa snažili dostať čo najskôr niekde k vode. Na prehliadku mesta už veľa času neostalo. V každom sme spravili “štyri” fotky a šup späť na loď. Ak chcete navštevovať mestá, tak sa urči
Celkové hodnocení

Plavba loďou bola úžasná. Jediná naša výhrada je, že všetky miesta, kde sme kotvili sa nedali pozrieť pre krátkosť času. Tým, že sme sa plavili v lete, keď bola veľmi vysoká teplota, tak po priplávaní do prístavu sme sa snažili dostať čo najskôr niekde k vode. Na prehliadku mesta už veľa času neostalo. V každom sme spravili “štyri” fotky a šup späť na loď.

Ak chcete navštevovať mestá, tak sa určite vyberte v období, keď nie je horúco.

Určite viacerí máte obavy, že na lodi sa to veľmi kymáca, tak vás môžem uistiť, že pokiaľ nie je búrka na mori, tak nie je vôbec ani cítiť, že ste na mori. Jednu plavbu sme mali na trochu rozbúrenom mori, kde to bolo už aj na posteli cítiť, že sa loď myká, ale nie je to také ako na nejakej nafukovačke. Predsa len to je velikánska loď.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Čo sa týka servisu ubytovania tak jednotka s hviezdičkou. Dva krát denne prišiel na izbu spraviť poriadok, oni to volajú room service, ktorý robia doobeda a potom podvečer room refresh. Paráda.

Strava
Bohatý výber raňajok, ktoré boli úžasné. Obedy a večere sú formou servírovania, kde jedlo je úžasné. Večere sa podávajú v dvoch sedeniach, t.j. o 19:00 ide prvá várka na večeru a o 21:30 ide druhá várka. Nám nevyhovovalo chodiť v druhej várke, tak hneď po prvej večeri a rozkukaní sa na lodi sme požiadali o zmenu na prvé sedenie a ochotne nám vyšli v ústrety. Pokiaľ nemáte chuť na niečo z jedálneho lístka, tak môžete využiť bufetové obedy a večere, kde si vyberiete čo len chcete obdobne ako v all inclusive pobytoch.

Je výhodné si zakúpiť nápojový all inclusive, lebo ceny nápojov a aj vody majú premrštené, takže bez balíčka je to absolútne nevýhodné.

Služby hotelu
Ešte malá výhrada k aquaparku na lodi, kde je tak veľa ľudí, že je vidieť, že voda by potrebovala viac starostlivosti a okraje bazéna častejšie odmastiť k krémov na opaľovanie. Boli sa sa tam pozrieť, ale nebolo to naše preferované miesto na trávenie času.

Pláž
Pláže boli podľa nášho výberu a dostupnosti, či už časovej a lebo vzdialenostnej, takže ako kde. Ale v podstate OK.

Byla tato recenze užitečná? (12) (1)

Petr Sobotka

Hodnocení 5,0 / 5
Vynikající, doporučuji.
Celkové hodnocení

Vynikající, doporučuji.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Vysoký standard.

Strava
Pestrá a bohatá, dostatečné množství

Služby hotelu
TOP úroveň

Pláž
V pořádku

Byla tato recenze užitečná? (1) (2)

Dominika M.

Hodnocení 5,0 / 5
Byl to suprovy zájezd. Jsme spokojeni na 100%
Celkové hodnocení

Byl to suprovy zájezd. Jsme spokojeni na 100%

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava
Výborná

Služby hotelu
Špičkoví

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Martin Neubauer

Hodnocení 5,0 / 5
Super dovolená
Celkové hodnocení

Super dovolená

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 29 °C