Hotel Auteil

Švýcarsko

Více o ubytování

od 9 740 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 7 413

Popis

Ženeva je sídlem mnoha mezinárodních organizací a také místem konání světoznámého autosalonu na výstavišti Palexpo. Toto kosmopolitní město je obklopeno kulisou zasněžených vrcholků Alp. Užijte si dlouhé procházky po promenádě podél Ženevského jezera, nebo vyzkoušejte plavbu po jezeře na lodi, kajaku, nebo kanoi. Mezi hlavní atrakce města patří katedrála sv. Petra, památník reformace, květinové hodiny v Anglické zahradě, fontána Jet d’eau s 140 m vysokým vodotryskem, nebo náměstí Place Neuve.

Poloha

4* hotel se nachází v samém srdci Ženevy, v pěší dostupnosti od vlakového nádraží a Ženevského jezera. Bar a restaurace se nachází 50 m od hotelu, v budově hotelu Royal Manotel.

Ubytování

pokoj Standard (koupelna, WC, telefon, Wi-fi, minibar, TV, trezor, klimatizace, psací stůl, fén, příslušenství pro přípravu čaje a kávy)

Vybavení a služby

fitness centrum, Wi-fi, 24hodinová recepce, úschova zavazadel, bar, klimatizace, restaurace parkoviště za poplatek 45 CHF/den

Program

Individuální zájezd od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfery:  Soukromý transfer z/na letiště Výlety:  Geneve Pass 72 h – 50 turistických atrakcí v ceně, např. vstup zdarma do desítky muzeí a galerií, lanovka, jízda minivláčkem po městě, projížďka lodí, na kanoi, nebo kajaku po Ženevském jezeře, prohlídka města s průvodcem v AJ, NJ nebo FJ.  Půldenní prohlídka města – dopolední/odpolední varianta, projížďka autobusem, minivláčkem a procházka po historickém centru s místním průvodcem. Délka prohlídky 2 hod.  Annecy – „Benátky uprostřed Alp“ – 5 hod. - prohlídka historického centra s okouzlujícím hradem, trhy a barevnými domy, hodinová procházka s průvodcem a 2 hodiny osobní volno, doporučujeme navštívit některou z místních restaurací podávajících francouzské speciality, prohlídka katedrály St. Pierre, gotického kostela Saint-Maurice, promenády Rue Sainte-Claire a místního trhu (umění, řemeslné výrobky, místní gastronomické speciality).  Chamonix – Mont-Blanc – 10 hod. – výlet s průvodcem do horského střediska na úpatí majestátního Mont-Blancu.

Cena nezahrnuje:

transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí