Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/svycarsko/cestovani/covid_19.html

Eiger Lodge (Jungfrauregion)

Švýcarsko, Bern, Grindelwald

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Eiger Lodge

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha

Eiger Lodge - je trendy zařízení pro aktivní horaly, lyžaře, ale i mladé páry. Centrum lyžařské vesnice a krytý bazén 1,8 km, nákupy, dolní stanice lanovek a Eigerexpressu 50m, skibus a běžkařská trasy jsou též u hotelu. Hotel je též pro vozíčkáře. A

Stravování

formou bufetu, za poplatek se slevou večeře v hotelu Eiger Selfness

Ubytování

pokoje se sprchou/WC, fén, topení, WIFIA: dvoulůžkový pokoj Classic " Chic s výhledem na Eiger" s balkónem(20m2)B: rodinný pokoj Classic s výhledem na Eiger, balkón - manželská postel a palanda(25m2)C: dvoulůžkový pokoj " Chic výhled na Eiger(20m2)D: rodinný pokoj Classic s výhledem na Eiger, balkón - manželská postel a palanda(25m2)

Vybavení

recepce, úschovna zavazadel, hola, společenské prostory, snídárna, bar, terasa, WIFI, nápojový automat, parkoviště a garáže za poplatek, nabíječka pro E-auta, lyžárna,úschovna kol

Aktivity

stolní tenis, za poplatek billard, stolní fotbal, golfové hřiště. V rámci pobytové taxy - volný vstup do sportovního centra Grindenwald( bazén, zimní hala), místní autobusy.

Minimální počet nocí

2

Pobyt

4 noci 25.12. - 03.01.2023


Informace o hotelu

 • Zastávka skibusu ano
 • Bar ano
 • Wifi zdarma ano

Destinace

Popis

Historický a kosmopolitní Bern je hlavním městem Švýcarska a kantonu Bern. Mezi slavné navštěvníky Bernu patří světoznámý milovník Casanova, ruská velkokněžna Anna Fjodorovna i Lenin.

Bern byl založen roku 1191 a ve 14.-16. století se těšil své nejlepší slávě. Při své návštěvě nesmíte vynechat působivou zvonici na měření času s nádherným orlojem, které každou hodinu vystavují tancující postavičky na švýcarské lidové písně.

Obyvatelé města jsou velmi otevření a uvolnění, typickou místní bernskou pochoutkou je berner rösti - uvařené a opečené brambory zapečené se sýrem.

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec