Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/svycarsko/cestovani/covid_19.html

Adventní ZURICH

Švýcarsko, Curych

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Adventní ZURICH

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Ochutnejte pravou švýcarskou čokoládu Lindt v místě jejího zrodu a zažijte jedinečný krytý adventní trh v budově hlavního nádraží v Curychu. Curych je malebné město ve Švýcarsku na břehu Curyšského jezera. Adventní trh v Curychu se honosí několika nej… Budova hlavního nádraží vám je připravena otevřít brány a nabídnout vám zážitek jako z jiného světa.

Program

1. den: Odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách.
2. den: Dopoledne okolo 9:30 příjezd na okraj švýcarského Curychu do sídla čokoládové královny společnosti Lindt. Pro každého z vás je připraven velmi zajímavý program o vzniku této legendární značky vyrábějící čokoládu a o jejím procesu výroby. Po ochutnávce a možném nákupu se přesunete do centra Curychu k hlavnímu nádraží. Zdejší rozlehlá budova skrývá největší krytý adventní trh v Evropě. Součástí trhu je zpívající strom, který bude slavit 2. prosince 25 let existence. Kdo bude mít večer dost vánočního trhu, může nasednout na Vánoční tramvaj a vydat se s ní na projížďku vyzdobeným městem.
Odjezd do ČR cca ve 21 h.
3. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Cena zahrnuje

● 1 místo v autobuse
● 1 zavazadlo, 1 palubní tašku
● Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
● Technického průvodce na palubě autobusu

Cena nezahrnuje

● Vstupy do objektů
● Cestovní a úrazové pojištění během pobytu včetně pojištění storna 49 Kč / den
Doporučené kapesné na zájezd: 70 CHF / osoba

Nástup / Výstup

ODJEZDOVÁ MÍSTA:
PRAHA – 23:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN – 23:45 ČERPACÍ STANICE ÖMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 0:30 MHD NC ČERNICE
ROZVADOV – 1:30 ČERPACÍ STANICE MOL, SVATÁ KATEŘINA
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT:
ROZVADOV – 5:30
PLZEŇ – 6:30
BEROUN – 7:15
PRAHA – 8:00
Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení minimálně 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.
CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.
ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.
Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


Vyberte si termín

Popis

Curych je novým Berlínem, nyní domov mnoha barů, restaurací a obchodů. Jako většina švýcarských měst, i Curych běží na minutu přesně. Leží na severovýchodním břehu jezera Zürich, rozdělené řekou Limmat. Městu dominuje známá elegantní ulice Banhofstrasse s mnoha luxusními obchody, navštívit můžete také bleší trh Buerkiplatz Flohmarkt se starožitnostmi. Doporučujeme navštívit kostel Fraumünster ze 13. století, muzeum umění 19. a 20. století s díly Picassa, Chagalla,... švýcarské národní muzeum nebo ZOO s 1800 zvířaty (350 světových druhů). Pěkná je také procházka kolem jezera.